® E-bay - тема 58

  • 31 449
  • 747
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 97
Тема 1; Тема 2; Тема 3; Тема 4; Тема 5; Тема 6; Тема 7; Тема 8; Тема 9; Тема 10; Тема 11; Тема 12; Тема 13; Тема 14; Тема 15; Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 20, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25 , Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31, Тема 32, Тема 33, Тема 34 , Тема 35, Тема 36, Тема 37 ,Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47, Тема 48, Тема 49, Тема 50Тема 51; Тема 52; Тема 53; Тема 54; Тема 55; Тема 56, Тема 57,


Регистрация в PayPal – стъпка по стъпка
Пейпал - помощ!
Онлайн пазаруване с кредитни и дебитни карти
Как да търсим най-ефективно в eBay
Често използвани съкращения в eBay
Как се пуска диспут
Dispute/Claim при Проблеми
Кога не се дължи ДДС и мито за внос дадена стока
Митнически режим при онлайн пазаруване от чужбина
Митници и куриерски услуги
Получаване и изпращане на пари
Postage and Packaging policy update
Can I retract or cancel my bid? -  отказ от наддаване
Искам да продавам в eBay
Snipe Sites - Какво е Snipe? Автоматичен бот залагащ в последните 5-1 секунди


Пощенски тарифи и разходи
Английски пощи
USPS
DHL.de
БГ пощи
Кой куриер ще даде по-ниска цена за доставка при pick-up - Ако искате да купите нещо от Ибей, което е обявено само за "pick-up" в сайта пускате търг "кой куриер ще ви даде по-ниска цена". Куриерските компании залагат и бидовете намаляват надолу. Бид-ът представлява цената за вземане на стоката от дома на продавача и доставяне до избрания от вас адрес. За пускането на такъв търг не се заплаща нищо. Само, ако искате обявата да е оградена в цвят, за да е "по-видима", се заплаща.
   Карта за търсене на адрес

Онлайн пазаруване с посредник
Онлайн пазаруване с посредници: Англия


Универсален калкулатор за пресмятане на номер за:
   Дамски и мъжки обувки и дрехи
    International Bra and Dress Size Conversion


Таблици
детски дрехи
детски обувки    детски обувки

дамски дрехи
дамски обувки

мъжки дрехи
мъжки обувки

обувки
спортни марки обувки
adidas - дрехи и обувки
чорапи и шапки

          


Полезно
Преводач 1     Преводач 2

“Трикове” за успешно и евтино Online пазаруване – shopbot, cashback

# 1
  • Мнения: 829
 Hug любима тема  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 193
И аз тук в очакване на отговор на въпросите си от старата темата.

# 3
  • Мнения: 1 163
И аз в новата тема. Няма похвали дебна едни ботушки на малката Хана Монтана .

# 4
  • Мнения: 1 080
Запис  Mr. Green
Инче, пробвай пак да се свържеш с лайв чата на ибей  Hug Hug

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 641
А как да търся , ключ за лампа и контакти?
Трябва ни на принцеси. Embarassed
 това е похвал от мен: http://img.iwascoding.com/1/2010/09/05/35/CBBD2027A7F84E34B582BD1A1D8DDE1F.jpg голям е , но малката каза , че ще порасне,
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1206179 … :IT#ht_500wt_1154 , заради тези търся всичко с принцеси!

# 7
# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 263
Анни, страхотни са ви обувчиците! Със здраве да си ги носи!

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Пляс да следя, че да знам къде да

# 11
  • Мнения: 2 108
Моля за помощ .Трябва да върна един крем в Англия-така искат от пей пал.Къде да търся пощенския адрес на продавачката?

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
В мейла, с който те уведомяват, че си спечелила/купила въпросния крем - винаги фигурира адреса на продавача Peace

# 13
  • Мнения: 193
Момичета, оправих се!!!
Проявих невероятно търпение, но изчаках един пич от лайв чата и той удари едно рамо с временна парола и инфо какви да ги върша оттук нататък.
Сега за да се успокоя, че бая се стреснах, отивам да похарча малко парички .....

# 14
  • Мнения: 251
Дами, въпрос към сблъскалите се с липсата на "обуща" за подрастващи UK10

Е с какво ходят малчуганите Ви? Тази тотална липса на избор ме влудява. 9 ни е съвсем тамън, а взех пробно 2 чифта 11 - ами определено като с налъми "пляска" моята дама. Грозно е, да не говорим че и е много некомфортно нали....
Та въпроса ми е - някаква възможност да взема 9ка ам с буквичка( това не ми е много ясно, не знам коя на какво отговаря, но идеята ми е просто да е уголемена самата 9ка)
Уф, ако може някой да даде съвет че иде зима, а детето босо..... ще съм много благодарна     bouquet

Общи условия

Активация на акаунт