® E-bay - тема 68

  • 33 354
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 643
Бях наддала за това
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2508168 … X:IT#ht_500wt_997
Приятелката ми за която играх се отказа в последния момент и аз реших да го платя , пък като пристигне ще му търся собственик.
Извърших плащането и сега гледам имам пясъчен часовник.
Вече си мисля , дали това не е някакъв номер на продавачите , когато има продукт който е спечелен на ниска цена, да си сменят  имел адрес с не верен! newsm78

# 721
  • Мнения: 496
полата пристигна днес и е толкова миризлива че не издържах и веднага я бутнах в пералнята, но може би ще я изхвърля.

Същия проблем с дрехите- много неприятна миризма  Confused
Купих си рокля от продавач с магазин, нова, с етикет...Е няма такава смрад- два пъти я прах и проветрявах, докато спря да мирише  ooooh!  Разните му блузки, някои са used, знам, но защо така гадно миришат не мога да си обясня   newsm78

# 722
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Момичета, по-напред в темата писах, но все пак да попитам отново - само от e-bay.co.uk ли пазарувате? Не пазарувате ли и от e-bdy.de? Понеже там си харесах една чанта на Клайн, но прочетох темата и никъде не видях да ползвате посредник от Германия, а само от Англия. Така ли е? Ако някой се сеща да ми препоръча последник от Германия, ще бъда благодарна, не ми се иска да занимавам други хора с моите чанти (пък и момичето не ми е близка, тъй че предпочитам да си платя). Simple Smile
Ей, момичета, през 2-3 поста взехте да питате за посредник от Германия. Tired
Освен тази фирма, която е постнала Алексче и на която условията не са никак добри, писах вече няколко пъти, че най-изгодни са условията при genisi, пишете на момичето на едноименния скайп и се уточнявате за подробности.Това е услуга само транспорт, нещата си купувате вие. Peace

# 723
  • Мнения: X
Момичета, по-напред в темата писах, но все пак да попитам отново - само от e-bay.co.uk ли пазарувате? Не пазарувате ли и от e-bdy.de? Понеже там си харесах една чанта на Клайн, но прочетох темата и никъде не видях да ползвате посредник от Германия, а само от Англия. Така ли е? Ако някой се сеща да ми препоръча последник от Германия, ще бъда благодарна, не ми се иска да занимавам други хора с моите чанти (пък и момичето не ми е близка, тъй че предпочитам да си платя). Simple Smile
Ей, момичета, през 2-3 поста взехте да питате за посредник от Германия. Tired
Освен тази фирма, която е постнала Алексче и на която условията не са никак добри, писах вече няколко пъти, че най-изгодни са условията при genisi, пишете на момичето на едноименния скайп и се уточнявате за подробности.Това е услуга само транспорт, нещата си купувате вие. Peace

Стига си я рекламирала. Преди няколко месеца се опитах да се свържа с нея на скайпа. Изобщо не благоволи да ми отговори.

# 724
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Здравейте!
Имам питане пак,за ония прословути сенки който поръчах  за проба като първа поръчка.
Значи писах на жената за тракинг номер.Тя обеща да ми го прати и след това ни вест ни кост 4 дена.Снощи и писах ,да ми прати номера днес или ще докладвам за неполучена пратка.Жената се оказа много сериозна ,чак ме хвана срам дето така и писах. BlushТа днес е писала нещо от рода ,че няма време да търси номера и ми връща парите.(поне така го превежда на развален български преводача)След покупката знака за лира който е като си платил син ,сега ми е лира с една обърната стрелкичка  и на мястото за фийдбек пише Feedback not received   View PayPal transaction,което мисля че показва върнато плащане.Да обаче какво да направя ,че парите да се появят в акаунта ми в пей пал? newsm78 Влизах излизах в него ,не мога нещо да се оправя.
Та да помогнете ако може. Hug

# 725
  • Мнения: 280
Парите ще върнат директно в картата след 3-5 дни Peace
Ако си платила от баланса в пейпал,тогава ще се върнат там Peace

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
А ти кога плати сенките,с превозвач ли ги поръча или до тук,колко време е минало.Тя не е длъжна да ти каже дали и кога е пратено.
Парите ще ти се появят в ПП баланса-изчакай.А след 4-5 дни взависимост от банката ще идат в картата ти

# 727
# 728
  • Варна
  • Мнения: 6 889
Хахаха Joy
Много готино!

# 729
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Първо благодаря за отговорите!  bouquet
А ти кога плати сенките,с превозвач ли ги поръча или до тук,колко време е минало.Тя не е длъжна да ти каже дали и кога е пратено.
Парите ще ти се появят в ПП баланса-изчакай.А след 4-5 дни взависимост от банката ще идат в картата ти
Ами платила съм на 5.04.Минаха почти 40 дена.Нали ако минат над 45 вече не мога да търся нищо ,или бъркам?
Поръчах директно до тук ,не бях се свързала с превозвач и за това ги пуснах директно до България.И как така не е длъжна да ми дава информация ,аз как да ходя да ги търся като нямам нито номер на пратка нито нищо?Мисля че съм си в правото да си искам номер за проследяване.Все пак аз не съм си поискала  директно парите .Писах  веднъж най - любезно ,беше ми обещано да ми се прати номер но не получих нищо.Какво трябваше да направя в тоя случай ?
Ако в крайна сметка все пак получа нещо ,ще пиша на жената да ми прати нова фактура която да платя.Мисля  така е най-честно,но ако бъркам поправете ме. Peace

# 730
  • Мнения: 152
Здравейте  Hug Направих първата си продажба   Simple Smile . Платиха ми и сега си дърпам парите в пейпала. Обаче има опция да избера в евро или в паунд да са. Има ли значение и какво да избера?  newsm78  Rolling Eyes


Оправих се, стана лесно  Wink

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 22:25 от beni94

# 731
  • Мнения: 1 698
Момичета, по-напред в темата писах, но все пак да попитам отново - само от e-bay.co.uk ли пазарувате? Не пазарувате ли и от e-bdy.de? Понеже там си харесах една чанта на Клайн, но прочетох темата и никъде не видях да ползвате посредник от Германия, а само от Англия. Така ли е? Ако някой се сеща да ми препоръча последник от Германия, ще бъда благодарна, не ми се иска да занимавам други хора с моите чанти (пък и момичето не ми е близка, тъй че предпочитам да си платя). Simple Smile
Ей, момичета, през 2-3 поста взехте да питате за посредник от Германия. Tired
Освен тази фирма, която е постнала Алексче и на която условията не са никак добри, писах вече няколко пъти, че най-изгодни са условията при genisi, пишете на момичето на едноименния скайп и се уточнявате за подробности.Това е услуга само транспорт, нещата си купувате вие. Peace

Стига си я рекламирала. Преди няколко месеца се опитах да се свържа с нея на скайпа. Изобщо не благоволи да ми отговори.
Аз пък се свързах с нея веднага и беше много мила и изчерпателна.  Peace

# 732
  • Мнения: X
Момичета, по-напред в темата писах, но все пак да попитам отново - само от e-bay.co.uk ли пазарувате? Не пазарувате ли и от e-bdy.de? Понеже там си харесах една чанта на Клайн, но прочетох темата и никъде не видях да ползвате посредник от Германия, а само от Англия. Така ли е? Ако някой се сеща да ми препоръча последник от Германия, ще бъда благодарна, не ми се иска да занимавам други хора с моите чанти (пък и момичето не ми е близка, тъй че предпочитам да си платя). Simple Smile
Ей, момичета, през 2-3 поста взехте да питате за посредник от Германия. Tired
Освен тази фирма, която е постнала Алексче и на която условията не са никак добри, писах вече няколко пъти, че най-изгодни са условията при genisi, пишете на момичето на едноименния скайп и се уточнявате за подробности.Това е услуга само транспорт, нещата си купувате вие. Peace

Стига си я рекламирала. Преди няколко месеца се опитах да се свържа с нея на скайпа. Изобщо не благоволи да ми отговори.
Аз пък се свързах с нея веднага и беше много мила и изчерпателна.  Peace


Сигурно. Вярвам ти. Но и аз казвам истината. Така, че нека да спрем с рекламите. Така или иначе това е забранено от доста отдавна.

# 733
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Ехеее, я по-спокойно, никого не рекламирам, дори не съм й ползвала услугите, само казвам, че от тези, с които се свързах тя имаше най-изгодни условия.Аз лично, както и съм споменавала, изпращам на адрес на моя близка, проучвала съм въпроса, защото не винаги ми е удобно да я занимавам.И понеже някой пита, някой отговаря, същото е за другите фирми.А ти ако имаш да ми кажеш нещо, заповядай на лични. Peace

# 734
  • Мнения: X
Ехеее, я по-спокойно, никого не рекламирам, дори не съм й ползвала услугите, само казвам, че от тези, с които се свързах тя имаше най-изгодни условия.Аз лично, както и съм споменавала, изпращам на адрес на моя близка, проучвала съм въпроса, защото не винаги ми е удобно да я занимавам.И понеже някой пита, някой отговаря, същото е за другите фирми.А ти ако имаш да ми кажеш нещо, заповядай на лични. Peace

Напълно спокойна съм и не търся конфликт. Но споменаването на девойката веднъж смятам е предостатъчно. Всеки следващ път е реклама. Както ти можеш да изкажеш мнение за услугите й и то неколкократно, така и аз мога да споделя собствения си за съжаление негативен опит.  
Приятна вечер!

П.С. Когато споделях злополучния си негативен си опит с една девойка (МТ) пак се случваше да ми наскачат защитнички като сега. А после какво стана?

Общи условия

Активация на акаунт