Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 22"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 20 423
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 8 417
Вили , отново си неотразима Heart Eyes
да ви кажа , че са ни идвали на посещение от темата за Фериха

От Фатмето. И аз им ходих и разбрах. Нашата приятелка е влизала. hahaha hahaha hahaha
hahaha да не са ни обсъждали? Тяхния филм си стои във ютуп, а нашия не  Crossing Arms
Не, само, че идвали тук и разбрали, че и ние сме ходили там и прочели, че сме писали, че преводът на заглавието им не бил верен.
Ами да си го  поправят тогава  Mr. Green
Joy Joy Joy
Ама друг път са писали за нас, по-точно за филма. Не им харесвал и бля-бля. По едно време се бяха разписали за онова гласуване, в което Хазал водеше пред Берен, а Чагатай пред техния главен Енгин, не знам какъв си. Да не сме си мислили, че това било възможно и разни такива. И как щели да се мобилизират да гласуват и да казват наляво и надясно на приятели да правят същото. Нещо от този сорт беше. Да си пишат, каквото си искат - в правото са си. Peace

# 691
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Вили , отново си неотразима Heart Eyes

да ви кажа , че са ни идвали на посещение от темата за Фатмето



newsm78 т.е. нещо не схванах?

ами как да схванеш като съм объркала hahaha hahaha hahaha от темата за Фатмето

# 692
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
кога сте писали за заглавието newsm78

# 693
  • Мнения: 56
Габи честита премяна много си хубава днес  явно сме се отдали на романтика   Heart Eyes
Тинче
   hug    remybussi

# 694
  • Мнения: 8 417
кога сте писали за заглавието newsm78
Мимето писа. Ще го потърся. Wink

# 695
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Габи много си гот Heart Eyes

вие всички сте се настроили романтично , но да видим   Crossing Arms

ако знаете колко съм уморена - не съм се спряла цял ден Tired

# 696
  • Мнения: 61
Вили , отново си неотразима Heart Eyes
да ви кажа , че са ни идвали на посещение от темата за Фериха

От Фатмето. И аз им ходих и разбрах. Нашата приятелка е влизала. hahaha hahaha hahaha
hahaha да не са ни обсъждали? Тяхния филм си стои във ютуп, а нашия не  Crossing Arms
Не, само, че идвали тук и разбрали, че и ние сме ходили там и прочели, че сме писали, че преводът на заглавието им не бил верен.
Ами да си го  поправят тогава  Mr. Green
Joy Joy Joy
Ама друг път са писали за нас, по-точно за филма. Не им харесвал и бля-бля. По едно време се бяха разписали за онова гласуване, в което Хазал водеше пред Берен, а Чагатай пред техния главен Енгин, не знам какъв си. Да не сме си мислили, че това било възможно и разни такива. И как щели да се мобилизират да гласуват и да казват наляво и надясно на приятели да правят същото. Нещо от този сорт беше. Да си пишат, каквото си искат - в правото са си. Peace

Peace В правото са си
Но и аз Mr. Green Енгин и Чагатай няма какво да ги сравняват Naughty и аз бях чела доста отдавна сравнение на външния вид къде нашия къде тяхния Whistling

# 697
  • Мнения: 61
Габи много си гот Heart Eyes

вие всички сте се настроили романтично , но да видим   Crossing Arms

ако знаете колко съм уморена - не съм се спряла цял ден Tired

мерси
и аз съм мн уморена и една глава ме цепи, та да видим
и не съм свършила всичко  ooooh!
изчезвам, за да имам време и да мисля за писамцето Wink

# 698
  • Мнения: 56


Тинче милата аз вчера бях така вечерта направо не си усещах краката толкова много се бях уморила  Tired

Последна редакция: пт, 22 апр 2011, 18:46 от ·٠•violetka•٠·

# 699
  • Мнения: 54
Честито на пременилите се!  bouquet

Габи честита премяна много си хубава днес  явно сме се отдали на романтика   Heart Eyes

Не съвсем всички Mr. Green


А Тинчето специално да събира сили Whistling, че и гости, после и ние ще я чакаме Naughty  hahaha не е една.

# 700
  • Мнения: 8 417
Хрисито не съм засичала днес, а скоро ще ни трябва нова тема.

# 701
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
ГОСТИТО СЕ РАЗМИНА newsm44 newsm44 newsm44

НА ПЪРВА ЛИНИЯ СЪМ ЗА ФИЛМА/дано да има за какво/

СИС, ПРОВЕРКАТА ЩЕ СИ Я ПРАВЯ АЗ Mr. Green

# 702
  • Мнения: 8 417
Тинчеее, много се радвам, че ще си с нас. newsm44 Hug

# 703
  • Мнения: 56
Тинче суперррр   newsm44 newsm44  love001

# 704
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Гледам , че Хриси не е на линия , ако не се появи  ще пусна новата тема аз , а когато се появи тя ще си я оформи

Общи условия

Активация на акаунт