Частна детска градина с немски език?

  • 12 818
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Момичета, препоръчайте ми някоя частна детска градина с немски език?
В Увекинд знаете ли дали са добри условията? А таксите как са?
Прочетох и добри, и лоши отзиви, моля ви за мнение!

# 1
  • Мнения: 395
Жасмин, ДГ Пумукъл е с немски. Нямам никакви наблюдения, въобще никаква информация.

# 2
  • Мнения: 37
Попаднах на постер на немска градина"Kinderoase"-в София близо до пътя Симеоново-Драгалевци.

# 3
  • Мнения: 37
Пропуснах-зависи в какъв район търсите-близо да парка Заимов градина"Космос-кидс" също е с немски език.

# 4
  • Мнения: 784
ЧДГ "Ерих Кестнер". Те приемат деца от 2г. и са и до гимназия.http://eks-bg.eu/ Иди и виж.Залагам на препоръки, но и на лично впечатление. Peace

# 5
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Веда.  Peace

# 6
  • Мнения: 771
Аз също съм за Ерих Кестнер. Те са май над 15години. И тази система от ДГ до гимназия има бъдеще. Ходила съм и във Веда, но и района и др. неща не ми харесаха. Peace

# 7
  • Мнения: 19 296
Да побутна малко темата. Ерих Кестнер само филиал в Люлин ли имат? Веда също ми е нечовешки далеко.

# 8
# 9
  • Мнения: 771
Ерих Кестнер са си в Люлин, но имат транспорт из цяла София. Там са от 2-годишните до абитуриентите. Германи.........германи е само красота без съдържание. Аз не искам детето ми да расте в снобска среда и вместо да учи б.е, да изучава "етикет"/примерно/. Освен това си мисля, че ЧДГ, които имат зад гръбчетата си години и още не са фалирали....доказват качество, нищо, че може да нямат сауна в сградата! newsm78  bouquet

# 10
  • Мнения: 784
Ако търсиш нещо....с немски език, което да те и под ръка-довре, но ако искаш качество от ДГ до гимназия- Веда и Ерих Кестнер!Жалко, че малко родители от тези заведения пишат тук, но това е и свидетелство, че нещата там са добре. Peace

# 11
# 12
  • Мнения: 2
Моето момченце е в "Германи" вече половин година. Много съм доволна. За мен най-важното е, че учителите им са немци. Програмите, по които учат също са немски. Ние планираме да се местим в Германия и много държа на езика. Препоръчвам с две ръце! Peace
Относно снобите- има ги навсякъде- сред съседите, в магазина и тн. Не мисля, че трябва да изолирам детето си, за да го предпазя от всичко. Това си е вътрешно състояние.
Важното е учителите да са кадърни и да ги възпитават в ценостти. Всеки ден ми пращат мейл какво да учили и какво са правили.
Точно в Германи манталитета и дисциплината за по немски тертип.
От Увекинд имам много впечатления. И там сме ходили, но всичко е само стара слава. Те нямат програма и в по-голямата част от времето говориха на български.
За учителите няма да кометирам...

# 13
  • Мнения: 19 296
Алт, много благодаря за включването! Аз отдавна обмислям Германи. Посещавала съм градината веднъж, но смятам пак да ида. Досега ме спираше това, че няма отзиви в нета. Но сега ходим в много хвалена английска градина и е пълен въздух под налягане по мое мнение.
Доколкото разбрах, Германи ти дават софтуер, с който да следиш какво става в градината. Вярно ли е това и от полза ли ти е?
Също сподели как се грижат за децата там? Интересуват ме съвсем дребни неща-даават ли им вода, мият ли си ръцете всеки път преди храна (защото в настоящата не го правят) и разни такива.


Отровка, Балони, транспортът не ме устройва. Първо ще ми излиза много скъпо, второ не искам детето ми да пътува по два часа на ден до градината и обратно. Трето прочетох статиите за нередовните автобуси на Ерих Кестнер.
Искам да попитам вашите деца в коя детска градина от двете ходят? Вие от лични впечатления ли говорите за Веда и ЕК или от познати?
И как гледат децата там? Това всъщност най-много ме интересува. Всички злободневни неща около грижата, а не дали учат б.е. и литература, което въобще не ме засяга при положение, че търся немска градина.

За снобизма съм съгласна, но като видях и на други места не е по-различно. Например Френския лицей.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 471
Моето момченце е в "Германи" вече половин година. Много съм доволна. За мен най-важното е, че учителите им са немци. Програмите, по които учат също са немски. Ние планираме да се местим в Германия и много държа на езика. Препоръчвам с две ръце! Peace
Относно снобите- има ги навсякъде- сред съседите, в магазина и тн. Не мисля, че трябва да изолирам детето си, за да го предпазя от всичко. Това си е вътрешно състояние.
Важното е учителите да са кадърни и да ги възпитават в ценостти. Всеки ден ми пращат мейл какво да учили и какво са правили.

Направи ми впечатление че в Германи са доста млад колектив от преподаватели,което поне според мен е много хубаво!Детенцето ти на колко годинки е?
 И на мен ще са ми интересни подробности около Германи.Има ли допълнителни занятия?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт