Лежащи бъдещи мами заповядайте да не скучаем!!!

  • 24 809
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 6 624
Ох,как не ми се ходи! Махнали са ми сладкия аватар,че бил голям.На мен ми се стори нормален.Чао за сега .После ще пиша.

# 676
  • Мнения: 1 868
zaza838 честити покупки и аз бленувам за този момент Praynig
Q-T стискам палци, дано си уцелила числата Peace

# 677
  • Варна
  • Мнения: 729
Aleks , искрено ти съчувствам, мога да си представя колко ти е тежко и да носиш цялата тази отговорност и страх, че може да не направиш правилния избор. Ако имаш съмнения - поискай и друго мнение.  Аз вярвам на моя лекар и бих направила това, което той ми препоръча. Споделяла съм моята история - цервикална недостатъчност и аборт в 22 г.с. - сега шийката ми е 3.4 см, но нито аз, нито лекарят ми се замисляме да мина без серклаж. Струва ми се, че ако нямаш инфекции и се следи за тях постоянно, серклажът не носи риск, а по- скоро ще ти даде по-голяма сигурност и спокойствие.  Моля се да направите верния избор и да си спокойна и уверена в него!

Аз усетих първото си бебе в 18 г.с.  Славка , когато моето бебе страдаше накрая  се събираше на една топка и аз усещах, че е в стрес...не знам, може и да си внушавам, но така го чувствах...Т.е. мисълта ми е , не се притеснявай, ако не я усещаш, приеми , че си поспива Simple Smile

Q-T - стискам палци Simple Smile

# 678
  • Мнения: 644
Добро утро, поспаланки  Hug

Как минаха семейните срещи? Надявам се свекървите са останали живи  Laughing

Q-T, като спечелиш джакпота, да не ни забравиш  Naughty

Заза, честити придобивки  Hug Със здраве да си ги ползвате  Hug Hug Само няма да се параноясваш, разбираемо е да ти е притеснено за срещата с господина, но без никакви лоши мисли, нали  Hug

Ох, мами, нямам търпение вече малчо да се роди, това, че не го виждам и само се чудя дали е жив и дали е добре, много ме стресира  ooooh!  Тия дни е доста неактивен, побутва ме от време на време, а само преди три четири дни така се мяташе и щурееше, коремът ми заставаше във всякакви форми и сега се притеснявам дали не му е зле на мишлето и затова да е кротичък  Sad
Доки каза, че всичко е ОК, и кръвотока, и храненето на бебчето, обаче нещо ми се е свило сърцето и ми е неспокойно Sad

# 679
  • Варна
  • Мнения: 741
Привет и от мен!  Heart Eyes

Кокетка, е как ще ви забравя - нали заради общото благо търсих вчера местния тотопункт Simple Smile Ще докладвам довечера какво сме спечелили Wink

И аз вчера се бях притеснила, че не усещам бебка, но като си пийнах 3 глътки от кафето  на мъжа ми и легнах по гръб я усетих. Пробвай и ти с нещо сладичко, кока-кола или кафенце. И спокойно! Hug

И аз чакам разкази за свекърви Wink

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 6 624
Здравейте мили дами! Жива съм след роднинското парти,но не мина без изцепки.Оказа се,че свеки не казала на никой,че съм бременна и можете да си представите какво настъпи,след като влязох с голямото шкембе.Замаляха въпроси-"ама ти сериозно ли?нямаш ли догодина абитурент?" и накрая както винаги дежурния въпрос:"Славче,ама ти на колко години си всъщност?"Ужас! Добре ,че имаше някакъв мач и успях да накарам мъжа ми да си тръгнем по-рано.Свеки ужасна както винаги.Святка насреща ми с очи,опитва се да говори мили приказки,но очите и друго казват.Слава богу свърши Вие как сте? Днес мойта беба сякаш спи и не шава.Вече изпих 2 чаши кафе и нищо.Ние в това отношение сякаш по калъп сме дялани Сега ще и пусна музика и ще види тя.

# 681
  • Sofia
  • Мнения: 1 714
Здравейте и от мен, милички!

Кокетке, имаме всички такива дни и такива притеснения, нали знаеш. Но аз мисля, че щом доки е казал, че бебенце е добре, значи е така. Ако искаш направи, както те е посъветвала Q-T, пийни си кафенце, че даже и нес си направи, от него знам че много се разлудуват малките или пък кока-кола.  Peace

Q-T, успех и от мен, мацка! Хайде дано наистина спечелиш!  newsm10

Слави, ще  ме прощаваш, ама тези вашите роднини много смотани бе... Как могат да ти задават такива глупави, неуместни въпроси...  #Cussing out Вместо да ти се радват и да ти се възхищават за смелостта, те се показват като истински егоисти, изостанали и т.н. ..., да не продължавам, че ...  #2gunfire Ама се кефя, че си ги втрещила със състоянието си...  hahaha  bowuu

Ох, и аз като мина на преглед при доки, се успокоявам за няколко дни и после пак започва да ме тресе параноята. Мъжа ми каза, че съм изкукала, ама аз това си го знам. Сега мисля да изляза със Софи и мъжа ми за един час, да си купя един черен сутиен, че си имам само един бял. И все си викам "Ще изляза... Не, няма да изляза... Абе, не ще изляза..." Все ме е страх дали постъпвам правилно... Доки ми каза да се разхождам, ама аз пусто, като ме е страх... Мъжа ми ме обвинява, че не слушам препоръките на лекаря, а аз се обвинявам, че излизам за по малко...

# 682
  • Мнения: 644
 Hug Hug Hug за подкрепата!

Славче, много кофти постъпка от страна на свекърва ти  #2gunfire Ама пък ти добре си ги шашнала, жалко, че не си успяла да ги впечатлиш до степен "загуба дар слово"  Laughing
Аз много мразя родниниски сбирки, направо изтрещявам  #2gunfire Израснали сме почти без роднини, болшинството емигрираха още докато бяхме деца със сестра ми, а в последните години и малко останалата част отидоха зад граница. В момента в БГ са родителите ми, сестра ми, имам един втори братовчед и двама-трима далечни роднини на баща ми, с които обаче той поддържа връзка по скоро на приятелски отношения. Затова са ми много странни тия семейни сбирки до десето коляно, където задължително се канят лели и чичовци от горнонанадолнище, щото през 79 г. са те канили на сватбата на стринка им, разни баби, дядовци, пети братовчеди.... А мъжовата рода е точно такава, пък свеки е номер едно в организиране на подобни събития  Mr. Green Чувствам се като някой музеен експонат, особено сега. Всеки иска да ме види, да ме пипне  #2gunfire
Иначе свеки е готина жена, малко като характери не си пасваме, но то не е защото сме снаха-свекърва. Е, на моменти й се нервирам, вероятно и тя, но в името на общото благо - МЪЖО, се държим културно и не се скубем  Laughing

Хариела, напълно разбирам угризенията и притесненията ти. Аз вчера си позволих да пообиколя малко в квартала, обаче не успях да се насладя докрай, някак на тръни се разхождах.

Кафе не посмях да пия, че не знам дали бебока ще се размърда, но аз със сигурност ще се озова в спешното със сърцебиене  Laughing  За съжаление шоколад нямам, някой го е изял  Mr. Green  Blush Mr. Green, но пратих мъжо на пазар и сега го чакам да се върне. Иначе поритва, не е като съвсем да липсва, просто е много внимателен със шутовете. Май вече почвам да си измислям сама проблемите  Rolling Eyes



# 683
  • Мнения: 1 056
Добър ден лудетини LaughingСлави,трябваше да им кажеш ,че другата година ще си имаш близнета  Laughing,та втория батко като влезне в пубертета да ти е весело Mr. GreenЕй това българската простотия граници няма. Twisted Evil
Хари,споко тя разходката ти ще бъде или до кварталните пейки и ли на барче,такаче пак ще седнеш да си починеш Laughing
Кокетка,  Hug Той малък Андрей обича мама LaughingНе е нужно да ти избива черния дроб Mr. Green
Q-T, часове те делят до парите Laughing
За всички мами много прегръдки Grinning
Моя син снощи докато гледахме Барса- Ман.Юнайтед ми изби корема,вече му разбира главицата от футбол Mr. Green

# 684
  • Варна
  • Мнения: 741
Мами, ще ви разочаровам, ама ехографско парти няма да има . Sad Crossing Arms  Даже една тройчица не съм познала.  Crossing Arms

Диде, другия път да кажеш и числата! Mr. Green Heart Eyes Hug

# 685
  • Мнения: 644
Мами, ще ви разочаровам, ама ехографско парти няма да има . Sad Crossing Arms  Даже една тройчица не съм познала.  Crossing Arms

Диде, другия път да кажеш и числата! Mr. Green Heart Eyes Hug

И без друго изглеждаше прекалено хубаво, за да е истина  hahaha

Днес е много спокойно тук, за малко да си помисля, че сте по паркове и градинки  Mr. Green

# 686
  • Мнения: 144
 Q-T,не се отчайвай печалбата ще ти е едно малко сладко бебе. baby_neutral

# 687
  • Варна
  • Мнения: 741
Q-T,не се отчайвай печалбата ще ти е едно малко сладко бебе. baby_neutral
Не се отчайвам. Wink Само дето вече се приготвях за парти с мерене на шийки Wink

# 688
  • Мнения: 192
Мдаааа пак ще трябва да ходя на доктор ,да я мери- щом няма да има парти... newsm12

# 689
  • Мнения: 1 056


Диде, другия път да кажеш и числата! Mr. Green Heart Eyes Hug
Довечера ще се пъна числа да сънувам,че ми хареса да си правим шийно и ехо парти Mr. Green

Кураж до следващия тираж  LaughingДо края на годината може да имаме късмет с паричките. Q-T,аз не за друго ама поне за зестра на щерката да има Laughing hahaha

Наде,що смени магаренцето с цвете Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт