Лежащи бъдещи мами заповядайте да не скучаем!!!

  • 24 815
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 868
Ето ме и мен, да не помислите, че съм се раздвижила Winkпросто бях при мама, ние живеем под един покрив с отделни входове и цял ден там мърморих и ме глезиха Blush
Жалко за тотото/ква яка дума се получи/ама аз го разбирам по друг начин този сън, че всички от тази темичка ще спечелим, с живи и здрави бебчета и шийките ни ще издържат до край Praynig
Спрях глобулите и пак си имам слабо течение, но няма нито цвят, нито мирис, нито сърбеж и не е обилно, даже не излиза на бельото, само на хартийката, моля се това вече да е нормалната флора PraynigДругата седмица ще разбера.

# 691
  • Мнения: 1 056
ама аз го разбирам по друг начин този сън, че всички от тази темичка ще спечелим, с живи и здрави бебчета и шийките ни ще издържат до край Praynig

Мото, това ще е най прекрасния сън ,който съм сънувала Hug Peace

# 692
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Мото, харесва ми как тълкуваш съня на Диди!  Hug  Hug  Hug Дай Боже да е така за всички ни...!  Praynig  Praynig  Praynig

# 693
  • Мнения: 644
Иху, доброютро  Party

Мами, ЧЕСТИТ ПОНЕДЕЛНИК   bouquet Нека продължаваме да посрещаме в добро състояние и настроение понеделниците, та чак до термин  Hug  Praynig Hug

Мото, това наистина ще е най - голямата печалба  Praynig Надявам се да си избила всичките гадове вече. Това, което описваш, ми звучи като на нормално бременно течение, аз съм с такова от самото начало и ту се засилва, ту отслабва  Peace

Алекс, как си мила? Има ли някакво раздвижване при теб?

Аз се залавям за работа и ще намина по - късно да видя какви ги вършите.

Цунки по муцунки от мен  Hug

# 694
  • Мнения: 1 868
Честит понеделник, макар, че аз празнувам в събота Joy
Радвам се, че ви допада моето пророческо тълкование Laughing
Желая ви спокойна седмица Praynig Hug

# 695
  • Мнения: 1 056
Честит понеделник, макар, че аз празнувам в събота Joy
hahaha hahaha hahaha Мото  Hug
Благодаря! И аз празнувам в понеделник Laughing Laughing
Успешна седмица мами  HugМного позитивни мисли,ритливи бебета и положителни прегледи за всички ни Laughing Hug

# 696
  • Варна
  • Мнения: 741
Привет и от мен!   bouquet
Ураааааа, избутахме още една седмичка.. newsm44 newsm68 smile3521
Дано и тази мине леко за всички нас и с хубави новини. Grinning

И на мен ми харесва тълкуванието на Мото - това ще е най-прекрасната печалба за нас. Heart Eyes

Диде, не спечелих от тотото, ама за зестра на щерка ми все ще съберем нещичко. Wink Hug

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Здравейте, мацки!
Честита нова седмичка и от мен!   bouquet Дано и тази да е спокойна, безпроблемна и бързо да отмине, за да дойде другата...  Laughing Никога не съм искала по-бързо да минава времето...  Grinning

Днес вече съм решила твърдо да пускам новата тема, така че организирайте се да изпишем тази. Ей сега се залавям с оформлението.  Grinning

# 698
  • Мнения: 1 056
Хари,ако е по лесно на лични да ти пратим всичко HugКаквото кажеш и правим Peace

# 699
  • Мнения: 1 868
Еми да то стана време за нова темичка Peace
Хари ти кога си на преглед, като свършиш лечението или преди това Wink

# 700
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Диди, ами няма нужда нищо да ми пращате, вие нали си написахте термините и пола на бебчовците, така че ще ги добавя.

Мото, на преглед съм чак на 14 юни. Питах док, ама той ми каза, че нямало нужда да ходя по-рано от това да гледаме бебето на 3 седмици, а за шийката само ми повтаря да не се притеснявам, дано да е прав...  Praynig Иначе нов секрет чак след един месец, като приключа с всички глобули и хапове.

# 701
  • Мнения: 192
И аз празнувам в понеделник !!! newsm03

А албумче ще си направим ли ?


# 702
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Мацки, пуснах новата тема, но пак ви подканям първо да изпишем тази и тогава да преминем към нея!  Hug

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 6 624
Хари,здравей и здравейте всички! Страхотно оформление на новата страничка! Много ти благодаря,че включихте и мен.Имаме най-красивата страница от всички.Аз по принцип мразя понеделниците,защото са начало на работната седмица,но вече ще им се радвам.Седмица по седмица и ще му видим края. Дано и тази и другите седмици всичко да е наред,бебетата да са добре,за да са спокойни мамите.Аз пак сложих аватарчетСинът ми го измери,не е по-голям от 160/220 и не мога да разбера защо не го искат.Хари,ти като по-веща по компютрите какво мислиш? Извини ме ,ако съм досадна,но това аватарче е наречено и има символичен смисъл за мен.Дали няма да е нахално да пиша до модераторката? Желая ви спокоен ден и чакам вести от майките,които са на преглед.

# 704
  • Варна
  • Мнения: 741
Хари, ей сега видях новата темичка - ПРЕКРАСНА Е! Благодаря ти  bouquet

За да помогна да се изпише тази темичка, ще кажа, че след малко отивам на ЖК. Ще има мерки и теглилки Simple Smile Изследвания по ЗК не знам пускат ли се сега или още е рано. newsm78

Гуш на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт