Жената Лъв - тема 50 + 1

  • 14 322
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 776
Добро утро! Hug

Жу, дано да е шарка. Да минава и заминава лесно. Hug
Ние изкарахме спокойна нощ, иначе е все така прегракнал. Thinking Иначе е ок.
Чудя се дали да не излезем на разходка. Времето е много хубаво, само един теч дето ме притеснява. Twisted Evil

# 721
  • София
  • Мнения: 6 210
Бенджи, мерси много  Hug. Съжалявам, че не изчаках снощи още малко да ми отговориш, защото точно това направих - изгорих му носа с клеевата тинктура  Blush.
Пол, на оздравяване отивате, щом сте изкарали спокойна нощ  Peace.
Жу, може би наистина е добре Васето да я изкара шарката, че колкото по-рано, толкова по-добре.
Мози, екстра е този разтвор и за новородени, както е казала Бенджи  Peace. Ако хремата е просто хрема и не става дума за някакво по-сериозно разболяване, при всички случаи е по-добре, отколкото капките за нос, които изсушават лигавицата.
Хаясчо, вчера обърнах цялата къща да търся книгата ти на М. Х. Кларк и чак след това се сетих, че всъщност ти я върнах. Ама така се уплаших, че съм я загубила  ooooh!!

# 722
  • Мнения: 699
Пол, бързо оздравяване на Н.

Вени, така се смях за книгата  Joy, твоите още не сме ги прочели, нещо ни налегна умора яка и заспиваме преди да се разтворили книгите. Ако ти трябва някоя, свирни, връщам я веднага.

Жу, дано ви мине леко шарката  Hug Аз не съм я карала и очаквам включване с детето като я пусна на ДГ  ooooh!

Аз използвам много Стеримар или физиологичен разтвор, но слагам и капки, не ги ли започна веднага започва да кашля. Но най-доброто е инхалациите с физиологичен, купихме си инхалатор, защото дребната много боледуваше и не съжалявам за покупката му. Даже и ние го ползваме.

И тук времето е хубаво.

# 723
  • София
  • Мнения: 6 210
Не ги бързам, Хаяси, четете си ги спокойно  Hug.
Аз давам, но и на мен ми дават много често книги и просто вчера се хванах да разпределя какво имам да връщам, та за това се бях разровила из библиотеката  Laughing.

# 724
  • Мнения: 577
Мммм дааааа-варицела  Flutter

Взех ментолов спирт.Не го сърби...може по-късно и това да стане.Ще почета сега из нета да се информирам ,че куцам на тази тема.Разбрах,че не трябва да се къпе  ooooh! и да не яде мазно/не ,че се  е засилил/.

Яд ме,е че тази седмица са му изходните нива  и ги изтърва.После ще си ги прави сам.

Е,каква стана тя?Към 10 дни у нас,после ще отиде последната седмица на у-ще за 2-3 дни и това е.....

# 725
  • София
  • Мнения: 6 210
Защо да не трябва да се къпе  newsm78?

# 726
  • Мнения: 577
Докторката така каза   33uu

Чета из нета,на едно място пише да не се къпе,на друго ,че няма проблем......

# 727
  • София
  • Мнения: 6 210
Питам, щото Марти не е карал и нямам инфо по въпроса, а и винаги съм си мислела, че е по-хигиенично да си чист, особено, когато си болен  Grinning.
Истината е, че ако не трябва да се къпе и да яде мазно, моя син ще е на върха на щастието  hahaha!

# 728
  • Мнения: 2 274
Не се къпе, защото става по-лошо. Кожата се накисва, разпукват се пъпките и заразната течност от вътре излиза. Пъпките завехват по-трудно. Колкото пъпки има външно, два пъти повече са вътрешно. Вили ми се разболя от шарка точно по това време - май, но беше много по-топло. Вечно беше заврян в пясъка. Миех му само ръчичките и с влажна кърпа забърсвах лицето. Минаха бързо и белег не му остана. Не го сърбеше почти никъде и не съм ползвала, нито спирт, нито пудра.
 Казват, че се давала лъжица червено вино на детето, за да избият всички пъпки, но аз не съм го правила. За яденето на мазно не съм чувала, но то мойто тогава беше изцяло тревопасно.
Бързо да му минава на Васко и дано няма много пъпки!

# 729
  • София
  • Мнения: 6 210
Рени, именно заради въпросната течност съм си мислела, че е по-добре да се вземе лек душ, отколкото да се остави да си стои върху кожата  newsm78. Имам огромен опит с алергични обриви - пъпки със секрет  Crazy. От проблемите покрай това и от разговорите ми с кожни лекари и алерголози си вадя такъв извод, ама знам ли дали е правилно!?

# 730
  • Мнения: 2 274
Вени, ами детето като се подсушава нали ще разпука пъпките и точно с хавлията ще разнесе течността. Още повече не знам как точно изсъхват пъпките при варицелата, но не се разпукват. Ако ги спукаш някак остава белег. За това на децата се казва да не се чешат.
Сега ти разгледах снимките. Ние преди 2 години бяхме в Трън при ждрелото. Много е красиво! Имаше и къщи покрай реката да се продават с гледка към ждрелото, ама много пари искаха и се отказахме  Laughing.

# 731
  • Мнения: 2 274
Eхooooooo, ко става, бе? Къде се изпокрихте?
Вижте какво ми прати моя мъж преди малко  Mr. Greenhttp://www.sharebg.org/view/1941-Edna_mayka_vliza_v.html   Twisted Evil

# 732
  • Мнения: 9 776
Много яко, Рени. Mr. Green Какво ли има да ни чуват ушите и да ни виждат очите с нашите порастващи деца. ooooh!
Жу, дано ВасЕто изкара леко шарката. Това за виното съм го чувала и съм го прилагала на Даянка. Факт е, че избиха доста пъпки, което не знам ок ли е, или не. newsm78

# 733
  • Мнения: 11 351
Здравейте, банда  Hug

КОй ще пуска нова тема?  newsm78

# 734
  • Мнения: 668
Който пита.  smile3534

Общи условия

Активация на акаунт