Жената Лъв - тема 50 + 1

  • 14 316
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол


За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]

ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:


Жу
geripetrowa

gudzy

Кипра Маца


Джуличка
M_Nik
ReaNora



stefka.k



hayasy

tediko




Синеоч

wee.jess
sladko frape



benighted




Kamence
Гергина

polin_a
Cheburashka

Бенджи 2710


mozila

Чили

Вени***
wish

Anni
страхотна
sweet_monii
спондж боб



 
С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


ЗА ДА СМЕ ЗДРАВИ

Старите ни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 , 33 , 34, 35, 36,37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49,50

Полезни връзки:


ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп: Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
ЛИНДА ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Two Hearts smile3525Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми, newsm51  Two Hearts
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката

Последна редакция: вт, 03 май 2011, 22:30 от wee.jess

# 1
  • Мнения: 9 776
Мерси, Вийчеbouquet
Поосвежила си леко Flutter. Тъкмо днес си мислех, че може да се поднови това-онова, но може би за следващата тема. Ако на някой му се занимава де. И има повече свободно време. Rolling Eyes

Много съм скучна напоследък. newsm78

# 2
  • Мнения: 2 274
Пу, втора!
Джес,   bouquet!

# 3
  • Мнения: 71
Поли  Hug Hug Hug Що пък скучна?? newsm78 Яяяяяя  smile3534
Mr. Green е омотах се малко докато я пусна, ама едни работки решиха да си правят шегички с мен Crossing Arms Отивам да видя Синеочко!

Последна редакция: вт, 19 апр 2011, 22:27 от wee.jess

# 4
  • Мнения: 699
Джес,   bouquet  bouquet  bouquet  Hug Hug Hug

Мале, аз винаги съм искала да боядисам пъдпъдъчи яйца за Великден и винаги не откривам по магазините.

Рейче, боядисай няколко пъдпъдъчи да видим как ше стане, винаги съм си мислела, че ще са много красиви.

Пол, що пък скучна? То ще да е от ежедневието, тъй като е еднообразно и скучно и решаваш, че и ти така. Нееееееееееееееее  Hug Hug Hug Hug

Вении,  Hug Hug Hug Hug Hug Очертава се тренировки сега. Много гадно така като си прецакаш не що, че и сам даже, но по-важното е, че е поправимо и ничий живот не зависи от това.

Знаете ли моето дете как пожелава лека нощ.

Лека нощ и да сънуваш хлебарки за разкош  Mr. Green Джуджи младша.

# 5
# 6
  • Мнения: 71
Лека нощ и да сънуваш хлебарки за разкош  Mr. Green Джуджи младша.

 hahaha Joy Joy

(Това ми напомня на "Лека нощ и не давай на дъвениците да те хапят...това е моя работа" дето го казвам на моето ирландче...като сме заедно  Blush  Mr. Green )

Камиии  Hug

Последна редакция: вт, 19 апр 2011, 22:52 от wee.jess

# 7
  • Мнения: 668
 Joy Благодаря, Дес.  Hug  Hug Hug

# 8
  • Мнения: 2 274
Хахахаха, Хаясче, това ми напомня за една случка от тази сутрин. Една майка се оплакваше на учителката от другата група, че цяла нощ не са спали, защото дъщеря им видяла хлебарка в леглото си  Sick.

# 9
  • Мнения: 71
 Hug Лека нощ момичета! И без 'лебарки моля  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 339
Ето ме и мен тук.  Flutter
Мерси за темичката.     bouquet
Нещо ми е депресарско напоследък и са ме обхванали разни мрачни мисли и за това не пиша. Като съм отново на релсите ще се включвам повече.  Peace
Лека нощ на всички и много сладинки сънища, както казва милото.  Heart Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 6 210
Айй, нова тема! Мерси, Джес, готино заглавие  Wink bouquet.

# 12
  • Мнения: 6 274
Цопвам се и заспивам.

Мерси за темичката!  Hug  bouquet
Нещо направо откачих тия дни!  ooooh!
Само претърчам насам- натам, нямам време да се наспя, вече не знам какво става.  Crazy

Хаясче, зло да те забрави.  Hug
Първо не можех да говоря, после забравих да ти звънна.  Embarassed  ooooh!
Утре, след 12.00ч. на обяд съм си тук (аз и преди това съм, ама нека изпратя децата на уч- ще), така че когато ти е удобно - кацай!
newsm52 

# 13
  • Мнения: 699
Добро утро!  Hug Hug Hug

Джулс, удобно ми е след 12 ч., така че като се наспиш дрънни един телефон да ми кажеш къде да кацна точно, че не съм наясно. Имам една среща мисля преди обед да я направя и след това ще  newsm52

Туй на джуджи май е от някое филмче научено, и май е с дървеници, ама тя си го е измислила така. Или го е чула от баща си  Mr. Green Не знам дали ви се оплаках, че един ден сяда на компютъра и казва "баси майката"  Shocked, питам я "от къде го знаеш това", ми "от тати" - ахаааааааааа, ясно, значи баща ти е за бой  Crossing Arms Малко след това от един филм, който даваха по ТВ, в събота следобед, беше чула "мамка му", познайте дали не се повтаряше през 2 мин. докато не я нахоках.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Добро утро!

Хаясче, и Л. беше научила "ебати" от баща си, докато веднъж гледаше волейбол. Той много се вълнува, когато гледа националите, и хич не се усети, че малката е при него. Тя го повтаря 1-2 дни и го забрави  Peace

Завиждам ви на ентусиазма за Великденските приготовления. Хич не ми се занимава с нищо  Rolling Eyes. Дори и яйцата няма да ги боядисвам аз, ще ги оставя изцяло на лапето.

Общи условия

Активация на акаунт