ЖЕНАТА ЛЪВ - 34 ЧАСТ

  • 19 249
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 776
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол



За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]

ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Почетен член на групата:
Даничка-баничка, малката Чочка Very Happy

Събрали сме се тук ЛЪВици, горди мами, съпруги и госпожици...


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:


Жу

gudzy

Кипра Маца

Сис

Джуличка
M_Nik
ReaNora
Madam Stasita

Даничка- Лъвичка в памперс

mai_mai

stefka.k
Чочиии



hayasy
Снежа63

tediko


Лилянчо
Тарабас

addrianna

didiana
Синеоч

wee.jess

Felicity.


benighted

Cvetina-71
Бодливка

Lord of the Dark


Kamence
Гергина

polin_a

Бенджи 2710


Дариии

Чили

Вени***
wish

Anni
страхотна


 
С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


Старите ни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 , 30 , 31 , 32 , 33


Полезни връзки:


ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп: Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
ЛИНДА ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Two Hearts smile3525Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми, newsm51  Two Hearts
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката


# 1
  • Мнения: 9 776
Добро утро и хубав ден Hug!

# 2
  • Мнения: 250

Браво на вас-страшна сила сте вечерно време  Wink Peace!

И дано не ти се налага повече да ползваш рвцвптата на Джес Mr. Green
Дано  Praynig

# 3
  • Мнения: 11 338
Добро утро бърборанки  Hug

Днес нЕма РД, ще годаваме по - свободно. Някой ако намяри някоя /някой на 31.07 да ми каже бързо да се появи да черпи.  tooth

Мъжа ми обича да казва - Роди ме, мамо, глупава, аз сама ш'сА изруся hahaha Mr. Green
Те това ми стана любим лаф, да го цунеш твоя от мен  newsm62


Снеже, ти говориш така, щото не й знаеш способностите на Рейски  Laughing Това си е жива скукаааааа ooooh! Laughing
Тедко ти вече много добре мЪ познаваш  Hug Heart Eyes В момента варя месо, ще правя супа и пиле със зеле. Трябва да купя боя, че моят взе всичката за машината която ще пръска вратите. Ще купя нов механизаъм за вратата на дет. стая , че и без това и бяха видели сметката децата. Ще боядисвам касите на вратите. Ще върша още куп неща , а довечера ще се накипря ( с роклята от НГ) и ще ида да се веселя на диско. Сигурно ще получа и хубави подаръци от прителките си Blush Лелеееее колко мн обичам подаръци  Crazy


Пък да се праИм, че нищо не е станало, е те това не го можем Crossing Arms
Аз пък туй мноо го владея, незнам що  newsm78

Хайде Стеф, Чоч, елате разкажете кво - що се случи вчера..............Чоч на теб днес мн тежък ти се очертава деня.........



# 4
  • Мнения: 9 776
Норче, бая работа имаш да отхвърлиш Mr. Green. Да не стане тъй, че довечера да си скапана и да не ти се купонясва Naughty. Предлагам да не се озорваш много Mr. Green.
Ще предам на миУото Crazy. И на мен ми е любим лафа Wink. Добре, че не го употребява така, че да ме обижда директно Twisted Evil

# 5
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро!
Мерси за темата, Поли bouquet!
Реа, малеее, и аз много обичам подаръци! Пожелавам ти весело изкарване довечера, а подаръците - дано да са много и да са хубави!  Wink
Чоч, днес е голямото мероприятие, нъл тъй? ВидЕ ли какво хубаво време съм ти доставила  Wink! Весело изкарване и на вас!  Hug

# 6
  • Мнения: 9 776
Струва ми се, че темата има нужда от обновяване Thinking. На някой ако му се занимава, и знае какво и как да направи, нека да помисли за следващата Heart Eyes.

# 7
  • Мнения: 11 338
Пол нема да се моря.........ама как да се въздържа да не се налапам с чесънче като обядвам пиле със зеле Mr. Green
Иначе съм съгласна за обновяване.

Вени
кво прави бат' Бойко? Сигурно ти се е обадил вече да си те прибира?

# 8
  • Мнения: 9 776
...ама как да се въздържа да не се налапам с чесънче като обядвам пиле със зеле Mr. Green...

Верно ли Crazy? Ти щото да разпръскваш обожателите довечера на дискотеката hahaha

# 9
  • София
  • Мнения: 6 210
...ама как да се въздържа да не се налапам с чесънче като обядвам пиле със зеле Mr. Green...

Верно ли Crazy? Ти щото да разпръскваш обожателите довечера на дискотеката hahaha
Joy  Joy  Joy
Смея се, ама и аз съм като Реа! Има манджи, дето без чесън не са манджи  Crazy.

Ей сега му звънях на бат Бойко, спеше, гадината мръсна! Тва е щото снощи отиде в един приятел, уж да му взима мерки за касите на вратите, дрън-дрън  Whistling!

# 10
  • Мнения: 9 776
Венче, твоят мъж почива ли изобщо ooooh!? Като оставим купоните настрана....

# 11
  • Мнения: 11 338
Пол дърта кукумявка кат мен никой не закача, споко Mr. Green

Вени ма душо нИдей така........не му се сърди на батко, я иди и го изненадай с мазна баничка и боза. Па се цунете и сдобрете, нал ще одите на моренце.

# 12
  • Мнения: 9 776
Пол дърта кукумявка кат мен никой не закача, споко Mr. Green .....

Ти пък нищо не каза Whistling.....

# 13
  • София
  • Мнения: 6 210
Ами какво да ти кажа, Пол, почина си за четири дни, когато беше на Рали шампионата  Confused, иначе все работи  ooooh!!
Реа, ние заради морето се скарахме и сега не знам дали ще ме води  Joy! Бъзикам се, де, днес мисля да стопявам ледовете, че така не се живее. Ама трябва малко да се направя на важна, иначе ше ми спадне реномето  Mr. Green.

# 14
  • Мнения: 9 776
....днес мисля да стопявам ледовете, че така не се живее. Ама трябва малко да се направя на важна, иначе ше ми спадне реномето  Mr. Green.

Действай, докато сте сами, че по-лесно става Mr. Green. Личен опит bowuu
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт