ЖЕНАТА ЛЪВ 33 част - Наближава Лъвското царство!

  • 15 557
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 699
 smile3558 smile3558 smile3558 smile3558

Ехаааааааааааааа, голям кеф. Днес малко го писАх дъждовен петък.

# 706
  • Мнения: 11 468
Хаяси вЕрно е петък  Mr. Green, а утре е сУбота  Heart Eyes

Добър вечер, драги. Ща радите?

Ние до сега откачвахме 5-те врати и утре заминават да се боядисват  Peace  По едно време даже се заключихме в дневната ................

Ходих на козметик.....не съм готвила.......малко ми е скучно, ама нищо  Crossing Arms

# 707
  • Мнения: 9 776
И на мен така - леко скучновато Rolling Eyes. Сами сме с Ник. И утре пак. И в неделя също ooooh!.Ужас Shocked

Не мога да си свържа фотоапарата към компютъра след преинсталирането. Някой сеща ли се как се правеше newsm78?

# 708
  • София
  • Мнения: 6 210
Би трябвало самия компютър да го разпознае като устройство. Потърси го в Мy Computer, дали не излиза там? И ако си с ХР и апаратчето има драйвъри, инсталирай ги  Peace.

# 709
  • Мнения: 11 468
Пол според мен трябва да инсталираш пак диска от фотото и така.............ама може и др да е..........

Ти що си сама?

# 710
  • Мнения: 9 776
Абе май наистина трябва от диска Thinking. Не го разпознава компа, и т'ва е Whistling. Тююююю, де да го търся сега тоз диск newsm78......
Мерси, мацки Heart Eyes!
Сама съм, щото мъжа ми отиде на работа, Даянка - у сестра ми. Следващите дни - същото ooooh!.
Отивам да приспивам. После съм тук, надявам се и вие Hug
Да пийме по едно, а Crazy?

# 711
  • София
  • Мнения: 6 210
Тююююю, де да го търся сега тоз диск newsm78......
При личната карта  hahaha  Hug!

# 712
  • Мнения: 11 468
Пол ти само на единият ли комп имаш програмата? Ако я имаш на др я копни Peace
Иначе потърси диска , че иначе по - трудни да се търсят драйверите по рани сайтове............Виж да не е в кутията на фотото или някъде при гаранционната карта Peace

# 713
  • Мнения: 9 776
Тююююю, де да го търся сега тоз диск newsm78......
При личната карта  hahaha  Hug!

 rotfImbo rotfImbo Да ти кажа от там някъде взе, че изскочи hahaha Намерих го. Сега остана да се справя newsm78.

Норче, и на лаптопа я има програмата, да. Обаче хич не ми се занимава с него Sick. Щото после оттам ги пращам по скайпа на моя комп и става дълга и широка ooooh!.

Сега ще го мъча диска Thinking

# 714
  • Мнения: 11 468
Норче, и на лаптопа я има програмата, да. Обаче хич не ми се занимава с него Sick. Щото после оттам ги пращам по скайпа на моя комп и става дълга и широка ooooh!.

Оххх и аз така правя и хич не ми е любимо Mr. Green

# 715
  • Мнения: 156
Aйде! Аз си цокам биричка с бадемки Mr. Green А, наздраве! За здравето на Стеф и Чочи!
Стефи, желая ти много радости гарнирани с една изпепеляваща любов с твоето момче, която да бъде увенчана с едно сладко малко хлапенце, което пък от своя страна да кара лицата и душите ви да сияят!
Стискам палци и ти го пожелавам от сърце! Също така от черен дроб, далак и други части от анатомията... Mr. Green  Hug
Чочка, бъди жива и здрава! Бъди приятел за децата си и късметът и щастието да вървят ръка за ръка във вашето семейство!
И дано не ти се налага повече да ползваш рвцвптата на Джес Mr. Green

# 716
  • Мнения: 9 776
Нещо не можах да се справя Confused. Уж не се имам чак за толкоз тъпа Sick.

Тедко, наздраве!Мойто го изпих вече Embarassed, ама чопля семки Crazy

# 717
  • Мнения: 11 468
Нещо не можах да се справя Confused. Уж не се имам чак за толкоз тъпа Sick.
Не си бе, то си е от цвета на косата Wink Hug


Тедко ха наздраве, аз си сипАх едно с мноо лед.
Пол сипи си пак бе като ти е свършило  Peace
Вени ти на кво си? Flutter

# 718
  • Мнения: 156
Нещо не можах да се справя Confused. Уж не се имам чак за толкоз тъпа Sick.
Що, бре? Би трябвало, като хакнеш диска да ти излезе нещо като наръчник дето трябва само "next" да натискаш или... newsm78

# 719
  • Мнения: 9 776
Нещо не можах да се справя Confused. Уж не се имам чак за толкоз тъпа Sick.
Що, бре? Би трябвало, като хакнеш диска да ти излезе нещо като наръчник дето трябва само "next" да натискаш или... newsm78

Е тъй де, тъй. Ама фотото пак не изскочи от нийде newsm78. Както и да е Whistling. НеАм нерви сега да се занимавам. Смъкнах ги на лаптопа, и сега ще прехвърлям Tired

Норче, май наистина ще да е от русото Thinking. Мъжа ми обича да казва - Роди ме, мамо, глупава, аз сама ш'сА изруся hahaha Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт