ЖЕНАТА ЛЪВ 33 част - Наближава Лъвското царство!

  • 15 511
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 662
Аууууууууу, ама сте зли  Joy Joy Joy
А що му викате бат Бойко, така ли се казва  newsm78

# 736
  • София
  • Мнения: 6 210
Като малко дете се държа, чак акъла не ми го побира  ooooh!! Тропаше и повтаряше: е няма пък, няма пък, няма пък  ooooh!!
Обаче не съм свикнала, защото той много рядко се сърди. Днес, когато ми звънна, му казах, че по телефона няма да водя сериозни разговори и очаквах, че ще дойде тук, при сестра ми (както правим много уикенди, прекарваме ги тук). Обаче нееее, отсвири ме  Whistling! Някой гад мръсен го е научил как да се сърди, мамка му! Преди не правеше така, ами гледаше да ми се подмаже възможно в най-кратки срокове  Crossing Arms!
Гудзи, да, така си му е името (фамилията му е Борисов  hahaha)

# 737
  • Мнения: 662
Лошо това с тропането  ooooh!
Някой да пусне нова тема, а  newsm78

# 738
  • София
  • Мнения: 6 210
Занимава ли ти се, че мен ме мързи  Blush?

# 739
  • Мнения: 9 776
Венче, много ходи по командировки, зат'ва Whistling
Но съм сигурна, че е нещо временно Hug. Останала съм с впечатление, че вие сте едно от най-здравите семейства измежду нас Heart Eyes.

Учудващо, но днес няма ни една Лъвичка-рожденничка Thinking.

Сетих се и аз за нова тема, ама ме мързи Rolling Eyes. Отивам в банята и лягам. Да оставим за утре или някой ако има мерак - сега.
Лека нощ Hug

# 740
  • Мнения: 2 510
Снеже, ти говориш така, щото не й знаеш способностите на Рейски  Laughing Това си е жива скукаааааа ooooh! Laughing
Включвам се тук ! Ще прочета, когато имам възможност!

 Жива скука? Не това не е зодия Лъв!
...
...
Привет на скуките!

Така ли се казва вече на най- прекрасните жени/на Жаргон/
Остаряван, но след 1 Ден!
Велико!
След това ще ви кажа на колко се чуствам, а на колко изглеждам...не мого защото ще прозвучи кото Гордост !
Но Защо не?
Лека нощ Лавици!
/не мие добра клавиатурата/

# 741

Общи условия

Активация на акаунт