Отговори
  • Мнения: 250
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол


За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]

ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Почетен член на групата:
Даничка-баничка, малката Чочка Very Happy

Събрали сме се тук ЛЪВици, горди мами, съпруги и госпожици...


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:


Жу


Кипра Маца

Сис

Джуличка
M_Nik
ReaNora
Madam Stasita

Даничка- Лъвичка в памперс


stefka.k
Чочиии



hayasy

tediko


Лилянчо

addrianna

didiana
Синеоч

wee.jess

Felicity.


benighted

Cvetina-71
Бодливка

Lord of the Dark


Kamence
Гергина

polin_a

Бенджи 2710


Дариии

Чили

Вени***



 
С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


Старите ни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27

Полезни връзки:


ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп: Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
ЛИНДА ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Two Hearts smile3525Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми, newsm51  Two Hearts
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката

Последна редакция: пн, 24 май 2010, 21:03 от Чочиии

# 1
  • София
  • Мнения: 6 210
Благодаря, Чоч!   bouquet

# 2
  • Мнения: 9 776
Еха, нова тема Crazy! Ай на хаирлия да е Hug Crazy Hug!
Чочbouquet!

Трябва да отскоча до магазина, а навън е доста мокро Rolling Eyes. Ам да пускам плавниците освен hahaha

# 3
  • София
  • Мнения: 6 210
Пол, вади лодката и направи едно плаване  Mr. Green! Тук, в София, много духа! Сутритна излизахме с милото на пазар и на един светофар видяхме как на една булонка и се вдигна дупето със задните крачета от земята, така силно вееше  Joy!
Ммм, ние като англичаните водим разговори за времето  Laughing!

# 4
  • Мнения: 668
Мерси, Чоч.   bouquet
При нас така духа, че цялото ми пране беше в косми. Shocked Такива едни къси, сигурно от животно някое.  Thinking Пера наново, ама къде ли ще ги простра?

# 5
  • Мнения: 9 776
.... цялото ми пране беше в косми. Shocked ....

 Sick Sick Sick
Сигурно от болонката, дето Вени я е видяла Joy hahaha.
Остави това, ама е гадно ooooh!. То и като изпереш, космите ще са по прането според мен Sick.
Аз затова простирам вътре Crossing Arms. Все пак на село има животни наоколо, "аромати" ooooh!....

# 6
  • Мнения: 668
Вътре много влага, а и вече прибрах обезвлажнителя.  Crossing Arms Тя иначе терасата уж е закътана, ама то така дуФа, че.... ooooh!

# 7
  • София
  • Мнения: 6 210
Ками, наистина може да се донабият космаците! Ако трябва, остави дрехите да изсъхнат и ги изтупай хубаво, пък после ги прибери. И ние имаме една комшийка, дето събира космите от кучето (и лайната му), а после ги изтръсква и изхвърля през балкона  Sick! Ама тя простотията ходи по хората, не по дърветата...

# 8
  • Мнения: 668
Ами те бяха изсъхнали. Изтупах ги и пак ги пера. Важното е, че не бяха много важни дрехи. Хавлиите за плажа   grinning039, и разни чанти за пътуване  и мои от плат, които ми миришеха на застояло.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 116
  Айде и аз да се запиша, че до сега ви следях да не изтърва новата тема.  Hug Чочиии   bouquet

 И, за да продължа английския разговор  Laughing при нас пак изгря слънчице преди малко, но започна да пръска... поне гадния вятър спря  Tired Цял ден си играя да простирам дрехите и да ги събирам. Писна ми...! Ще ги оставя... като гледам няма да вали силен дъжд. И аз ще отскоча до  магазина ей сега, че трябва нещо да се яде все пак довечера  ooooh!

 П.П. Докато напиша това и пак се смръчи т'ва време... Confused за последно ги прибирам дрехите, уморих се вече...  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 10
  • Мнения: 9 776
Малееее, какви хора имаааа #Crazy #2gunfire. И ако направиш забележка, излиза, че лошият си ти #Cussing out.

Камче, направихте ли сефтето за тази година Crazy?

Гери, споко вЕ, то луд не омалява hahaha Crazy. Аз съм така със саксиите с цветя - вадя, прибирам ooooh!. Еми наводниха се от тези дъждове и има реална опасност да почнат да гният вече Crossing Arms.

# 11
  • Мнения: 668
Камче, направихте ли сефтето за тази година Crazy?
Не Пол, приготвям се. Сега остава да си купя и бански. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 699
Явно времето навсякъде е еднакво.

О, добър ден първо.

Аз цял ден пера простирам, прибирам. Най-интересното е, че правих кекс и бях в кухнята на терасата (усвоена е), гледам навън грее слънце, влизам в хола (а там имам друга тераса, отворена, понеже е южна и простирам на нея) та там вали дъжд - проливен. Ужас  ooooh! Сега се чудя от де да се захвана с останалото. А утре съм на работа пак. Да не говорим, че се гласим от 01.06 да подхванем ремонт, а не съм прибрала зимните дрехи още. Летните се въргалят по пода, лудницата е пълна. А къде ще ги прибирам, за да не пера всичко след ремонта  незнам.

Междудругото кекса, който правих е фантастичен, за 2 ри път го правя. Ако намеря време по-късно ще дам линк към рецептата и ще пусна снимки.

# 13
  • Мнения: 6 274
...Най-интересното е, че правих кекс и бях в кухнята на терасата (усвоена е)....

О, Боже!  Shocked
Познай аз какво прочетох, че си правила на терасата, та вече е усвоена!  Blush ooooh!
Луда работа, май ме е треснАл хормонО.  Blush
Това вместо запис.
 Laughing

Последна редакция: нд, 16 май 2010, 18:31 от Джуличка

# 14
  • Мнения: 668

Луда работа, май ме е треснАл хормонО.  Blush


Че той не те е пускал ако питаш мен.  Whistling
 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт