Жената ЛЪВ-24 част!

  • 20 071
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: 250
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол


За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]

ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Почетен член на групата:
Даничка-баничка, малката Чочка Very Happy

Събрали сме се тук ЛЪВици, горди мами, съпруги и госпожици...


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:


Жу


TessaMon

Сис

Джуличка
M_Nik
ReaNora
Madam Stasita

Даничка- Лъвичка в памперс


stefka.k
Чочиии



hayasy

tediko


Лилянчо

addrianna

didiana
Синеоч

wee.jess

Felicity.


benighted

Cvetina-71
Бодливка

Lord of the Dark


Kamence
Гергина

polin_a

Бенджи 2710


Дариии

Чили

Вени***



 
С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


Старите ни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
,19, 20, 21, 22, 23

Полезни връзки:


ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп: Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
ЛИНДА ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Two Hearts smile3525Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми, newsm51  Two Hearts
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката

# 1
# 2
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
 newsm03
3дравейте и от мен!
Аз докато се набутам и вие сте изписали темата! Бравос  newsm10!
На мен доста зле ми се отразява смяната на времето  Tired! Мноооого ми се спи сутрин и през целия ден, а вечер съм като кукувица  smile3506! Ей ма на, още не съм се изкъпала, а вече е 23 часа!
Тъй, изчезвам, че сутринта пак ще зяпам все едно ще изям някой smile3507!
Лека нощ!

# 3
  • Мнения: 549
Здравейте.
Чоч,благодаря за темичката.Много е готска.  bouquet

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
 Hug

да не ви изпусна...

Чочи,   bouquet

Миленка, лесна ми изглежда рецептата за тия милинки...шъ зема да се пробвам почивните дни да ги направя.  Wink
Трябва да ги добавим към "нашите рецепти".

ДариHug


Лека нощ и от мен!


# 5
  • Мнения: 9 776
Охооо, нова тема Crazy.
Чоч, лягай спи бре. И аз ще се хоризонтирам след млако. Поръчах си два чифта патъци току-що от сайта на Стеф и сега има да ги мисля Rolling Eyes. Дано ме хване съня ooooh!.
Стеф, така и не ми каза твоите кой номер са и ти кой носиш по принцип. И колко ти е дълго ходилото? Ако не е твърде интимно Crazy.
Аз и двата ги заръчах 36 номер и дано не са ми малки Rolling Eyes. Сега ще прочета пак какво ми беше писала на ЛС.

# 6
# 7
  • Мнения: 549
Добро утро.При нас е слънчево.

  спокоен ден момичета.

# 8
  • Мнения: 668
Добро утро.
Чоч мерси.   bouquet

Миленка само вкусотийки даваш значи.  Crossing Arms
Вчера успешно лунувах.  newsm44
Гафи ти лунуваш ли още?

# 9
  • Мнения: 9 776
Добро утро Hug!

....Вчера успешно лунувах.  newsm44...

Е те зат'ва ти беше нервно вчера Crazy. Как си днес Hug?

Тук е облачно и май ще е дъждовно. Тъкмо повод да не излизам, а да сготвя най-после и да поизчистя малко Blush.

# 10
  • Мнения: 668

Е те зат'ва ти беше нервно вчера Crazy. Как си днес Hug?


Дали, не вярвм.  Thinking  Аз винаги съм се комплексирала на тая тема. Ама добре съм. Абе мааааалко ми е гадно още, но ... кво да праЙш съдба. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 9 776
Дали, не вярвм.  Thinking  Аз винаги съм се комплексирала на тая тема. Ама добре съм. Абе мааааалко ми е гадно още, но ... кво да праЙш съдба. Rolling Eyes

Май имаш нужда от ремонт ooooh!. Милото ти наблизо ли е да те ступа box bash Mr. Green. Или да те сбори по-добре Crazy. Току-виж изскочила някоя корделка от цялата работа Crazy Hug Hug Hug.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Хелоу и запис  Mr. Green.

# 13
  • Мнения: 11 338
Добро утро и честита 24 тема !!!  newsm03

Чоч запиши на Миленка милинките ( че мн обичкам всякакво тестенце ) Благодаря   bouquet Дребният е голям пич. С тоя гащеризон мн сладъчък ми се видя.  Heart Eyes

Миленка мн хубава снимчица така ли стават наистина милинките?

Пол дай да видим кви си си поръчала буйки? Или ще ни изненадаш със фотоси от първа ръка? Иначе колко време ще чакаш да дойдат?

Камче, не лунувам вече, не за друго ами имам някакъв проблем с корема колики ли са кво са..........нЕам идея. Направо всеки ден като ям нещо по така и умирам от болки. Тези болки се почниха от както почнах лунуването. Може и да не е от това но така се получи при мен. Сега мн внимавам кво ям , че иначе немога да ходя даже от болки иначе мн хубаво се чувствах като гладувах 24ч , но..........
Иначе честито за лунуването  Peace



# 14
  • Мнения: 71
Добро утро!

Чоч   bouquet Страхотно мече си имаш! (Интересно - от вкъщи не мога да виждам картинки и снимки, които побликуваш, а в офиса - никаквъв проблем  newsm78 )

Тук е не толкова ясно и ръми, но пък е приятно - особено след едно сутрешно тичане до офиса на Еконт  Mr. Green

Задава се още един интересен ден... Приятен уи спорен за всички!
Аааа...лунуващите - моля някой да ме светне за следващата дата и ако може да ме замери с нещо тежко, когато наближи  Mr. Green

Oooo, Маце, спъна ме ей Wink Айде Афи и тя  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт