Жената ЛЪВ-24 част!

  • 20 063
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 776
Агафче, ми да ги получа първо, а newsm78? Ще ги снимам тогава. Едните са като на Стеф, само че май поръчах тъмносините, а другите са едни, където ги има в Ларедута същите за около 35-40 евра Shocked. Тук са 35лв. Чакам днес да ми се обадят за потвърждение и до 3 дни да ги получа.

# 16
  • Мнения: 250
Добро утро!
Светле,що забрай и закуската с кафето  Wink?Я вижте кой ще ни я направи и поднесе....


Аги,Йоан си е сладур и глезльо отвсякъде  Embarassed.Вчера си тръгваме от тържеството и сме се спрели в двора на ДГ да отворя 1 пастичка на Йоан,че да си я хапне по пътя.В същото време доФтасва въпросния Стивън /дето не давам на Йоан да си играе с него/ и вика на мойто:"Йони,приятелю,ела да се пързаляме",а мойто:"Не искам-ти вече не си ми приятел и аз не искам да си играя с тев".Врътна се и тръгна да си излиза от градината.Гадно ще прозвучи,ама му се накефих на отговора на Йоан  Peace

# 17
  • Мнения: 5 001
ДобрЮтро и от мен в новата ни темичка!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

 Чоче Hug  bouquet

При мен снощи имаше премеждия hahaha
Върнах се от работа и кат запалих крушката в коридора и тя гръмна...Посипаха се отгоре ми стъкла...Уж ги обрах с прахосмукачката,ма явно не....Заби ми се едно в петата и докат го извадя бая зор видях  Mr. Green После,понеже Половинчо още го нямаше,та реших да се праЯ на майстор.....Фасонката беше се заварила и докат я махна пак зор видях.....
ТамЪн завих новата крушка и вече доволна цъкам ключа.....ПАК ГРЪМНА! И пак се посипаха стъкла...И айде всичко от начало ooooh!  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Та така..... hahaha

# 18
  • Мнения: 9 776
Брееей, майстор Сръчко hahaha. Добре, че не е имало по-сериозен инцидент Hug.

# 19
  • Мнения: 11 336
Аааа...лунуващите - моля някой да ме светне за следващата дата и ако може да ме замери с нещо тежко, когато наближи  Mr. Green

 Айде Афи и тя  hahaha

Следащото лунуване е на 6.04.2010г от 12:37 започва.

Видя се кой е по-бърз тази сутрин  Mr. Green

Оки Пол, мислих , че може от сайта да ми ги покажеш та затова питам. Ще чакаме фотоси  Peace

# 20
  • Мнения: 577
Добро утро,семейство  Simple Smile
Минавам да видя дали фигурирам  още на първа страничка  Wink
Какво да ви кажа за мен.......тъпа история.Кретаме някак си.Мъжо напусна работа.Още не   е изплатил януарските заплати `фирмаджията` и ние тръгнахме с кофтито.Уведомление за напускане по чл.327 по КТ без предупреждение и до дело ще стигнем мамка му.Да сме му влезели в положение  Rolling Eyes Кво положение кви 5 лева-ни банката ,ни супермаркета ми влизат на мен в положението.Най-малко пък той,къде миналата седмица откара на Пампорово `баровеца`.
Моята работа е и тяяяяя..... doh За бавноразвиващи.Лепя,режа,слагам етикети,пиша бройки...грам мозъчна дейност,съответно и парите и такива.Но има лъч надежда,че тези пари били само първите 1,2 месеца,след това много малко хора били под 500.Не е моята работа това,но се крепя,че  е все нещо за момента и на нашия хал........Казват,че тази смяна вечерната  е само временна,след това от 8 до 17ч. е хубаво работно време + събота и неделя се почива и по празници как си му е реда.Вчера немецУ бил във фирмата ,но аз толкова отчаяна и завеяна,че хич не съм го видяла  Rolling Eyes Всички после говореха все едно видели папата пък аз гледах ,като изпаднала от небесата все едно не съм била там.Оффффф хич не ми се говори за тази работа, така не ми е по сърце,че повече не може и да бъде.Имам чувството,че съм попаднала в зоопарк пълен с хуманоиди.
Васко имаше празник на буквите.Не можах да отида но баща му направил много  клипове и снимки та ми е малко по-леко така.Трябвало да напишат кой какъв иска да стане ,като порастне.
Е сега ще ви утепам  Joy Моя син ще става ФРИЗЬОР  #Silly Гордо станал и заявил.Всички се кикотели-ами заблуден народ-ПА добри пари вадят те,бре  Wink Баща му и той възмутен.Викам ако беше казал монтьор по драго ли щеше да ти стане?  Crossing Arms Айде аз пък съм съгласна с временния му избор.Макар,че онзи ден щеше да става художник.
Оффффффффф бръмнаха ли ви главите от мен?Сори  Hug Ще се постарая да бъда по-лаконична следващия пост.Ама трябваше да си кажа  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 71
Видя се кой е по-бърз тази сутрин  Mr. Green

Афи, мерси за инфото... и...ми то уморена маслина лесно се хваща  Twisted Evil  Laughing Не ми обръщай Фнимание, пере ме сачмата днес  Laughing

Жу Hug Радвам се да те  видя! Абе гадно, гадно, ама за временно - натискай парцалите, дано скоро всичко се подобри  Hug А за "хуманоидите" - имам си идея за какво говориш - влизала съм в подобно място ( за превод) - и съм виждала как хората им говорят, питат, обясняват, а отсреща  smile3520 . Все едно  Banghead Но пък е по-лесно да изплуваш в такава среда Wink Как да е - само успех ти пожелавам!

Е сега ще ви утепам  Joy Моя син ще става ФРИЗЬОР  #Silly

Ето кой ще ни разкрасява  4470  Mr. Green Ама пък добре се е ориентирало дятИто Wink

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
ЖуHug

Не се коси за Васко, фризьорството е добра професия. Моята пък иска да става готвачка, и това е желание непроменено от две години вече  Crazy. Освен това, нямало да се жени, нямала да има деца и щяла да живее винаги в нас  #Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте, момичета!
Снощи се прибрах късно и само се регистрирах в новата тема, ама ся ще драсна два реда  Mr. Green.
Жу, добре се е ориентирал Васко! Мани ги другите, нека се смеят, но е факт, че това е много доходоносна професия.

Не се коси за Васко, фризьорството е добра професия. Моята пък иска да става готвачка, и това е желание непроменено от две години вече  Crazy. Освен това, нямало да се жени, нямала да има деца и щяла да живее винаги в нас  #Crazy
Joy  Joy  Joy
Ей, тва е! Ма поне ви е предупредило детето, да си знаете  Joy!

# 24
  • Мнения: 668
Не се коси за Васко, фризьорството е добра професия. Моята пък иска да става готвачка, и това е желание непроменено от две години вече  Crazy. Освен това, нямало да се жени, нямала да има деца и щяла да живее винаги в нас  #Crazy

Аз какво да кажа като Виктор на този етап от живота си иска да стане извънземно.   Crazy
Който гледа CN.  Twisted Evil

Жу, дано всичко отмине по бързо. Много е гадно когато ходиш с нежелание на работа.  Hug Hug Hug

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Аз какво да кажа като Виктор на този етап от живота си иска да стане извънземно.   Crazy
Който гледа CN.  Twisted Evil
rotfImbo
Toва просто е върхът!

# 26
  • Мнения: 71
Аз какво да кажа като Виктор на този етап от живота си иска да стане извънземно.   Crazy
Който гледа CN.  Twisted Evil

ЖуHug
Моята пък иска да става готвачка, и това е желание непроменено от две години вече  Crazy. Освен това, нямало да се жени, нямала да има деца и щяла да живее винаги в нас  #Crazy

 Joy Joy Joy Joy Joy Уникатииииииии!!! Моя звер най-чинно заявява - Още не съм решила  Naughty

# 27
  • Мнения: 577
Вий,баш за това иде реч....и си мълчат тия хора бее  Shocked Все едно са на работа при английската кралица.Много ми е странно.Една ми заяви,че ми личало,че никога не съм работила  Thinking Разясних и ,че съм работила но не и това,което тя прави цял живот и няма изглед да извършва друга дейност и занапред.Като се озверих  два ,три пъти и си изказах компетентното мнение по някой въпроси си е друго  Imp
Мацо,светни я да стане готвачка но на презокеански  круизен  кораб...Моя пък ще го настаним там ,като фризьор,а на Кам извънземното може да е от програмата  Laughing

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Вий,баш за това иде реч....и си мълчат тия хора бее  Shocked

Ох, до болка ми е познато какво е да работиш с темерути. Особено пък ако преди това си имал страхотни колеги... Гледай на тях като нещо временно, не си ги слагай на сърце  Hug.

Мацо,светни я да стане готвачка но на презокеански  круизен  кораб...Моя пък ще го настаним там ,като фризьор,а на Кам извънземното може да е от програмата  Laughing

И ние да се возим без пари, а? Ех, мечтиии...

# 29
  • София
  • Мнения: 6 210
Мацо,светни я да стане готвачка но на презокеански  круизен  кораб...Моя пък ще го настаним там ,като фризьор,а на Кам извънземното може да е от програмата  Laughing
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт