Отговори
# 30
  • Мнения: 1 849
И кво викаш, Ренка, ех баня - ех, кеф  Heart Eyes Дай боже всекиму такава баня - 2 часа  Hug То явно децата не са били в района... Или пък защото са били в района  newsm78

Днес три пъти ни пердаши дъжд, бяхме на Борисовата градина - на Спортен празник на училищата, после на гости на кумовете - в Костинброд. Имаше и цър-пър и разходки под дъжда, имаше и игри на баскет и много-много пушек  Mr. Green Ама тоя малкия как една локва не пропусна, значи... хем му бях сложила едни яки обувки за дъжд и те протекоха.
И мене ме тресе нервата, само крещя и викам, ама то как никой не ме чува  Rolling Eyes А баща им въобще не се сеща да им каже да излезнат от водата.

Джулка, я кажи за детенцето? Аз като прочетох, си мислех да ти кажа (сутринта), ама сигурно сте били тръгнали. То, дано някой добър човек го е намерил и всичко да е наред  Praynig но ако е от Нови Искър, ще знае със сигурност къде да го заведе. Там всички се знаят и ще го заведат детенцето. По-вероятно е да е някъде по махалите в покрайнините на София, където не гледат много телевизия или при някои бедни хорица от съседните села. господ да го пази дететенцето и да се намери по-скоро!  Praynig
Писали сме едновременно.





# 31
  • Мнения: 3 896
Айде и аз тука да не изпусна нещо.

# 32
  • Мнения: 11 336
Добър вечер моми Убави   bouquet

Да се запиша на 3-та страница в 28 - тема  Mr. Green

Джу- съжалявам , че никакъв резултат  Cry

Гери като чуя , че някой заминава и винаги ми става едно такова тъжно  Cry Дано всичко върви по -план и да пътувате и стигнете  Peace при любимият.

Пол къв филм гледаш? Как е джверо? Оправи ли се?

Хихихихи да ви се поФля, днес направихме сефтето на морето ( има рима ) . Времето беше суперско за плаж нито мн топло, нито студено. Децата влизаха във водата до колене, че морето още е доста студено. Норчо и тя беше с нас малко я насолихме във водата и нея, че нали е черна перла и като я напече слънцето и изплезва един език - едвам диша. На плажа имаше много хора. След това си направихме барбекю с едни поанти на нашата вила и айде у дома в 17ч.  Едвам сега сядам на компа и веднага надниквам да ви видя , кво си правите. Като гледам сте бомба  Heart Eyes Hug

Отивам да си изсуша косата и идвам пак да ви скивам.

# 33
  • Мнения: 9 776
Ооооо, Стеф, Норче, дУвлякУхтИ лИ сЪ и виЙ Crazy? Вече се чудех къде сте Heart Eyes.

Норче, аз съм много паметлива, ако помниш Mr. Green. Помня кат' слон и чакам снимки Laughing. Че и от плажа може. Мчи тъй де. Ние като не живеем на морето, що пък да не поплакнем малко очи Twisted Evil.
Радвам се, че сте изкарали добре Hug.
Ник днес беше добре. Надявам се с това да приключим Rolling Eyes.
Гледах малко Стъклен дом, после прехвърлих на ББ, но една братовчедка на мъжа ми се включи в скайпа, разменяхме снимки, и накрая ни филма, ни ББ Crazy.

# 34
  • Мнения: 699
Джулке, нали знаеш, гладна кокошка, просо сънува. Ама другия път ще пиша кекс с главни букви, та да не стават такива грешки.

Посмях се с вас Joy  hahaha Joy hahaha Joy hahaha сега е време да приключа с домашните задачи и белким към 12 ч легна вече.

Ай до утре.

# 35
  • Мнения: 6 274
Джулке, нали знаеш, гладна кокошка, просо сънува...

Ааааа, и тук са ставали грешки.  Whistling
Кат' например "Гладна мечка.... просо сънува!"  Blush ooooh!
Ма, кат ме нервят някои хора  Twisted Evil и бързам да ги изредя повече такива приказки, и в бързането ги наслагвам по няколко една в друга, да държи повече влага!
 hahaha

# 36
  • Мнения: 3 896


И пльока тоя дъжд та се не трае.

ДобрЮтро.

# 37
  • Мнения: 11 336
Добро утро дъждовни сладурчета !

При нас още не вали, ама чакам дкоро и при нас ще плюши  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 9 776
Добро утро Hug!
Ех, колко е хубаво във всеки един момент да знаеш къде какво е времето Crazy. И за да не изневеря на традицията, да си кажа и за тук: облачно, ветровито, даже се мъчи да напича newsm78, не вали. Засега Rolling Eyes.
Готвя. Ник отказва да яде, крив, уж играе, пък все гледа да е в полата ми ooooh!. Даянка е много доволна от екскурзията вчера Crazy. Вика: Много яко тук! Искам да живея в София Crazy! Тъй че, Стефче, не си сама Laughing.
Аз се чудя да излизам ли newsm78. Ще ми се Cry.

# 39
  • Мнения: 699
Добро утро!

Аз от сутринта се ядосвам на скапаното време. Даже ми се спи и не ми се работи. Но се налага.

Желая ви успешна седмица и хубав ден.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Добро утро и от мен.
Мрачно и студено е. И сънливо, много сънливо

# 41
  • Мнения: 156
Добър ден!
Освен всичко друго и духа ужасно един  вЕтър в Софето... да допълня прогнозата.
Гери, да си се съберето, душо! По-хубаво от това няма! Стискаме палци fingerscrossed
Поли, да не му избива нЕкое зъбЕ на Ник Thinking Да се оправя маминия златен Praynig
Джул, дано да го намерят детенцето Tired  Praynig
Днес правих "Мекиците на комшийката"... УтрепАх рибата Mr. Green
Много ме цепи тиквата...

# 42
  • Мнения: 11 336
Щях да питам : Вий кога щеше да се прибира?

# 43
# 44
  • Мнения: 1 849
Тъкмо написахме, че пекнало слънцето и ще ни отвее  Whistling Направо леден вятър навън, малкия сутринта ми вика: Мамо, искам ръкавички - до градината  Mr. Green
Липата до нас се е навела направо до земята, как се гъне, ужааас... Поне прането ще изсъхне, ако е още на простора, де...  Wink

Да ви кажа, голяма съм блейка, понеже не ям хляб особено и вчера в 22 часа големия вика: Искам сандвич! - отварям шкафа, от събота сме били без хляб  Shocked Той мъжо го изял вечерта и си трае... та баткото яде вафлени кори с луканка  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт