ЖЕНАТА ЛЪВ - 34 ЧАСТ

  • 19 257
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 776
След боядисване - преса е отврат ooooh!. Имам чувството, че много гори така Rolling Eyes.
С каква боя? И как се боядисваш сама? Само корени, или изцяло? Аз си боядисвам само корените Rolling Eyes.

Камче, страхотни снимки от страхотни места! Ама вземи драсни по два реда кое откъде е.
И пак се натъжих за снимките си Confused. Имахме страхотни от Банско и Рилският манастир. За жалост имахме....

# 46
  • Мнения: 9 776
Венче, честито за резервацията  bouquet! Дата?

# 47
  • Мнения: 11 392
Венче, честито за резервацията  bouquet! Дата?

И от мен честито. КОга е морето? Ако е около 2-рата седмица на август може да се видим  Crazy

Пол днес за първи път с нова боя се намацах - Веллатон 12.1. Иначе мажа само корените и 2-3 пъти в годината цялата .....днес цялята..........

Тедко кво гледаш, пиши/пийни  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 250
Ехоооооо, ко прайте?
Имам си християнче!
Качих снимките от днес само във Фейса и бързам да ги покажа: http://www.facebook.com/photo.php?pid=275155&id=100000368435394&ref=album
Даниела се държа сравнително геройски-плака само, докато я къпеха. После се сви в мен и изобщо не пожела да отиде в кръстника си  ooooh!. Незнам дали попа беше пиян, но нищо не му се разбираше, а и адски лъхаше на чесън  hahaha. Купона мина перфектно-Даниела издържа до 21ч., прибрахме се, изкъпах я, изпи си АМ-то и заспа на момента  Peace. Най-щастлив беше Йоан, който не спря да щурее с дъщерята на кръстниците....А как само имитираха попа зад гърба му.... ooooh!
Абе, като цяло-купона си беше купон!  Peace

# 49
# 50
  • Мнения: 156
Хаяскооооо, честит рожден ден! Бъди жива, здрава и все така лъчезарна! Много любов и разбирателство да цари в дома ти и успехи в работата!



Снеже, честит празник и на теб! Много здраве, любов и успехи!



Чочи, честито ви християнче! Да ви е жива и здрава, и Господ да я пази! Hug
Та всъшност исках да кажа "Добро утро!" Laughing

# 51
  • Мнения: 250
hayasy, Снежа63,

# 52
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро  Hug!
Хаяси, честит рожден ден! Да си жива и здрава! Нека в живота ти винаги да има много смях и усмивки   bouquet  bouquet  bouquet!


Снеже, честит празник и на теб! Всичко най-хубаво ти желая  Hug.


Чоч, на теб - честито християнче!

# 53
  • Мнения: 662
Добро утро и от мен  Hug
ХАЯСЧЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Пожелавам ти много здраве, късмет, любов и да пораснеш голямааааа на гръдна обиколка и банкова сметка  Mr. Green
СНЕЖИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да си жива и здрава и много обичана  Hug
Чоч, честито ти християнче Hug
Рейче, чакаме разказ от снощи  Crazy

# 54
  • Мнения: 9 776
Добро утро Hug!

ДЖУДЖИ, ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА! ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО КЪСМЕТ, МНОГО УСПЕХИ ВЪВ ВСЯКО ЕДНО ОТНОШЕНИЕ И МНОГО ЛЮБОВ! Hug Heart Eyes Hug

СНЕЖКЕ, ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, МНОГО КЪСМЕТ И ПОВЕЧЕ УСМИВКИ! Hug Heart Eyes Hug

ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ХРИСТИЯНКА ДАНИЕЛА! ДА РАСТЕ ЗДРАВО И УМНО ДЕТЕ! Hug Heart Eyes Hug

Сега да честитя рожденният ден и на моята сестра. Да ми е жива и здрава, много щастлива, и повече късмет!  bouquet

Да е жива и здрава и Брадата! Една Лъвичка, която така и не можах да навия да дойде в темата, но знам, че отвреме-навреме наднича тук и ни познава Hug  bouquet!

# 55
  • Мнения: 156
Полинко, да ти е жива и здрава сестричката! Много успехи и късмет й пожелавам!  bouquet
Да е жива и здрава и Брадата! Да взима да се присъединява към нас, щото да не отидем ние при нея Mr. Green

# 56
  • София
  • Мнения: 6 210
Полчо, много поздрави на сестра ти! Да жива и здрава!   bouquet
Забравих да пожелая щастие и на Ками на мъжото! Всичко най-хубаво му желая!  Hug
Брадата, честит рожден ден  Hug! Ела при нас, де  Wink!

# 57
  • Мнения: 9 776
Тедко, Вени, благодаря за поздравите, ще предам Hug!
Знаете ли, че вие двечките според мен много си приличате като характери Thinking....

Голяма пустош тука Thinking....

Аз след малко ще ходя на РД. Сложих дреб да спи по-рано и сега се кипря reverance

Кипре, надявам се, че си изкарваш добре Crazy.
Норче, жива ли си Rolling Eyes?
Съмнява ме, че Джулката си пече дупето някъде по морето Thinking....

# 58
  • Мнения: 2 510
Хей, много закъснях да почерпя, но аз съм родена в 20.30ч!


ХАЯСЧЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 5 686
А бе сърби ме нещо голямата дупара, пък то ме споменавали тук  Mr. Green

Тенкю за Фниманието на познати и не толкова познати лъвички - нА ви малко от днешното меню:

Не, че се връзват много едно с друго, ама си е вкусничко Whistling

Аз тъка все на много станове и затуй уж гледам да не се зарибявам по нови теми, че и без това май основно във форума си живея, ама като сте толкова гостоприемни ('ма може ли лъвичките да не сме такива я - с широки сърца сме еййййй (а някои от нас и много други широки неща си имат, ако разбирате какво имам предвид hahaha)) Flutter


Ще продължавам да ви хвърлям по някое око, пък като не ме мързи мога и да писателствам Mr. Green Отивам сега да папкам последното от картинките горе

Общи условия

Активация на акаунт