ЖЕНАТА ЛЪВ - 34 ЧАСТ

  • 19 263
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 210
Мерси за почерпките  Hug.

Брадичке, когато те засърби клавиатурата, отбивай се тук. Найш кви сме симпатични  Mr. Green... умря ни циганкат, та малко аз да направя реклама  hahaha.

Поли, за една бройка да те питам на кой си на рожден ден  Joy, много съм умна и паметлива, нЕма що  ooooh!!

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Е скромността ни е още една от отличителните черти hahaha

# 62
  • Мнения: 9 776
....Поли, за една бройка да те питам на кой си на рожден ден  Joy, много съм умна и паметлива, нЕма що  ooooh!!

Ник ако поспи още малко, може и да се размина с РД-то ooooh!

Брадатке, радвам се, че се отби Hug. ФърлИ едно парче торта насам Crazy

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Глей я ти ненаядната - цяла торта метнах, тя още искала Crossing Arms То тъй ще уплашите народа бре - аз как ще се престрашавам да идвам на гости

# 64
  • Мнения: 668
Хаясчеее, да си жива и здрава, мъжо все така да те слуша и носи на ръце и да направите скоро братче на малката Джуджи.  Hug Hug Hug
Снежи, пожелавам ти всичко най-най-най хубаво. Весел празник.   bouquet
Благодаря за пожеланията за мъжо ми.  Hug
Поли, наистина трябва да надпиша снимките, ама не мога да сколасам нещо.  ooooh! Даже не съм звъняла на Кипрето. Те до кога бяха на Черноморец, помни ли някой? Пол, много гадно за твоите снимки. Аз затова през месец някъде ги записвам на CD, че да не изгубя нещо важно.  Mr. Green
Чоч, честито то християнче, много е пораснала, кога беше едно такова мъничко с гъста черна коса, малее как лети времето... Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 510
Честит, весел, див и щастлив рожден ден пожелавам на Хаяси и на Снежи    bouquet Да сте живи и здрави! Брадата, честит рожден ден и на теб  Hug
Да расте здрава и весела Даниелка Simple Smile Ииии който се чуства рожденник го поздравявам  Laughing

# 66
  • Мнения: 2 274
Опаааааааааа! Ей ма на  Mr. Green! Липсвах ли ви? Вие на мен - ДА  Mr. Green!
Честит рожден ден на днешните рожденички  bouquet! Живи и здрави и винаги много обичани и глезени   bouquet!
  bouquet Честито и на всички които съм пропуснала през изминалите 7 дни откак дойде царството НИ  Twisted Evil!

Ние си изкарахме страхотно море, но още не съм смъкнала снимките. Тази сутрин в 10:30 се прибрахме. Поли, минахме през Бяла на рано ама нали ти нямам телефона.... , а и то си беше мнооооого рано /в Русе бяхме към 6 сутринта /. Да кажа и на другите, които са по морето - нито сме ходили до Варна, нито до Бургас. От Силистра отидохме до Шабла и после на обратно към Силистра. В Каварна за малко се видяхме с Бенджи, ама и двете бяхме супер слънчасали от плажа явно, щото никой не се сети да си направим снимка  Mr. Green. А как се видяхме....  Joy  - двете вървим с домочадието по улица пълна с хора и се фиксираме. Гледам аз - познато лице, поглеждам мъжа - висок, гледам децата - на Бенджи  Joy Joy Joy, викам си - ТЯ е! И я заговорих  Joy.
  Мацки, някои от вас днес празнуват РД, а аз 12 години семеен живот! Та да ви почерпя по повода:

Бягам, че ме викат! По-късно пак ще се опитам да се включа и да разкажа подробно как изкарахме. Ако имам време и ще прочета последните 5 страници, щото за 3 пропуснати теми няма да имам време! Целувки!

# 67
  • Мнения: 11 428
ОООО банда, я се появих  bowuu
Малееееееее днес колко поздрави трябва да отправя  Crazy
Почвам от дребното :

ДАНИЧКА ДА СИ ЖИВО И ЗДРАВО ХРИСТИЯНЧЕ  Hug


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ХАЯСЧЕ! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЩАСТЛИВИ УСМИВКИ И РАДОСТ НАВСЯКЪДЕ!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, СНЕЖЕ!ЖЕЛАЯ ТИ ОТ СЪРЦЕ:ЛЮБОВ, ДОБРИ ПРИЯТЕЛИ,ПАРИ И ОЩЕ МНОГО, МНОГО РОЖДЕНИ ДНИ!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, БРАДАТКЕ!

# 68
  • Мнения: 11 428
Охо Рени ти най-накрая се появи , липсваше. Да ви е честита 12-годишнината и още много по толкова от мен  Hug
Изтормозех Бенджи да разкаже с подробности всичко около срещата, ама явно не е като мен мара подробна и не успя, ама твоя разказ ...........абе направо си ви представих ........ Crazy няма такъв кеф, така ми се искам и на мен такава среща.......... Tired

Пол, прибрах се в 4:30 сутринта. Вечерта мина много забавно и весело, голямо разпускане беше.............танци, песни ..........  Спах до 8:00ч. Станах и почнахме да боядисваме коридора...............малеееееееее колко се изморих.......сега сме с бодисан най-накрая коридор bowuu и едвам пиша даже на клавиатурата от умора..... Коридора беше бял, ама сега с тези бели врати..........като болница ми се видя и го боядисахме 2 тона по - тъмно прасковено...........Освен всичко имам и мусколна треска от танците  hahaha bowuu

Айде до после...........

# 69
  • Мнения: 668
Ренка, честита годишнина. Много любов и хармония в дома ви!!!
Пак праЙх бисквитена торта.  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 3 976
Альоха!!!
Ударих го малко на почивка тези два дни аз и затова ме нямаше.

Рейче, няма какво да разправям. Нищо интересно. Аз нали ви казвах, че няма да празнувам. Бяхме си в нас с мойто.

Ама брат ми ме изненада и дойде в Пловдив. Беше ми купил подаръче. Принтер!!! Той винаги е с големите подаръци. Обаче принтерчето е и скенер и копир и принтер, а на всичкото отгоре и безжичен, па че и през блутутката мога да печата.... Всичко е чудесно ама  Embarassedаз не знам дали ще мога да се справям със страхотния си подарък.  newsm78

Честито днес на Хаяси и Снежи. Да сте живи и здрави. А сега ще се върна да поражгледам какво ново-старо от онзиден до сега.

Уау! И гледам и Бени-Рени си дошла!!! Hug

Бенджи, нямам думи за тези вашите просто. Добре, аз не разбирам с какво те обясняват необходимостта да правите ревизия в почивните дни. Трябва да е някаква много сериозна причина.

# 71
  • София
  • Мнения: 6 210
Рени, добре дошла  Hug Честита ви годишнина. Много любов ви желая и семеен уют  Heart Eyes   bouquet.
Стефи, супер подарък и супер брат  Peace. Не го познавам, но от това, което си разказвала за него, за снаха ти и племенницата, имам някаква много приятна представа за тях.

# 72
  • Мнения: 156
Оооо, Ренка! Добре дошла! Hug Честита ти годишнина! Много разбирателство и хармония в семейното гнездо ви желая!
Брадатке, добре си дошла!  Hug
Тедко, Вени, благодаря за поздравите, ще предам Hug!
Знаете ли, че вие двечките според мен много си приличате като характери Thinking....
Защо мислиш така? Аз не съм чак толкова забавна hahaha Ша мА извиняваш Венче ама нал знаеш, че съм ти фенка hahaha Все с едни буркани те споменавам hahaha Joy hahaha
Стефи, споко, бре! Като се опознаете 'наеш ли как добре ще се разбирате с принтерчо Wink

# 73
  • Мнения: 1 849
Снежка и Хая, честит Рожден ден! Желая ви мноого здраве и влюбени мъжове! Успехи на работата - по-доходна и по-лека!   bouquet Hug

Ренка, честита годишнина! Да се обичате и да те слуша мъжката част!   bouquet

# 74
  • Мнения: 9 776
Тедко, точно по начина на шегуване си приличате Crazy. И двете сте страшно забавни Crazy.
Ренкаааа, уелкъм Flutter! Честита ви годишнина! Пожелавам ви още много дълги години на любов и разбирателство! Hug Heart Eyes Hug
Стеф, ко знаеш как ти завидях за принтера Laughing. Дъл можеш да намериш линк да ни го покажеш Thinking. Аз, ако помните, много исках да си закупя, щото старият сдаде багажа и мъжа ми го хариза на местната полицията #2gunfire, и още ме е яд, щото барем скенера му можех да ползвам #Cussing out. Сега нямам възможност да си купя нов Rolling Eyes.

И сега да ви кажа колко съм щастлива Crazy. Оказа се, че на компютъра на сестра ми има доста мои снимки, включително от Банско, на Ник от първият РД, от разни други места, и направо съм на седмото небе newsm44.

Норче, получи ли подаръци снощи Flutter? Снимки обеща Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт