Отговори
  • Мнения: 6 274
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол



За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]

ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Почетен член на групата:
Даничка-баничка, малката Чочка Very Happy

Събрали сме се тук ЛЪВици, горди мами, съпруги и госпожици...


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:


Жу

gudzy

Кипра Маца

Сис

Джуличка
M_Nik
ReaNora
Madam Stasita

Даничка- Лъвичка в памперс

mai_mai

stefka.k
Чочиии



hayasy
Снежа63

tediko


Лилянчо
Тарабас

addrianna

didiana
Синеоч

wee.jess

Felicity.


benighted

Cvetina-71
Бодливка

Lord of the Dark


Kamence
Гергина

polin_a

Бенджи 2710


Дариии

Чили

Вени***
wish

Anni
страхотна


 
С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


Старите ни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 , 30 , 31 , 32 , 33 34


Полезни връзки:


ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп: Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
ЛИНДА ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Two Hearts smile3525Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми, newsm51  Two Hearts
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката



Последна редакция: ср, 11 авг 2010, 14:49 от Г-жа Безгрешната

# 1
  • Мнения: 668
Първааааа.  Mr. Green
Джу, благодаря.   bouquet

# 2
  • Мнения: 71
Ха- хааа! Twisted Evil Втора!  Mr. Green
 Hug Джу!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Джуличка,  Hug

# 4
  • Мнения: 904
Хайде да ни е честита новата тема, супер е който я пусна има голям  bouquet, от мен.

# 5
  • Мнения: 9 776
Джулке, я виж к'ви убави ги раждаш Crazy  bouquet!

Ко си прайкате Flutter?

# 6
  • Мнения: 71
Оооо, сънчо, наспинка ли се?

# 7
  • Мнения: 9 776
Оооо, сънчо, наспинка ли се?

Уж Rolling Eyes. Тъкмо легнах и.....ми звънна телефона естествено ooooh!. Каниха ме да ходя на басейн. Ама и сега не мога да отида. Адска жега е навън, аз съм с мръсна коса и не моА да мръдна никъде баш сега Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 668
Аз пък пеках чушки, белих, сега ще правя чушки с дом. сос и ще ходя да поливам цветята на свеки, които сигурно наброяват стотина Tired, ама ще чакам мъжо, че да ми помага.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 9 776
Аз пък сутринта готвих зелен боб с доматен сос Wink. Ама да сА пУфаля, че станах спец на червените сосове bowuu. До скоро хич не знаех кое след кое се слага и въобще не ги издокарвах Mr. Green

# 10
  • Мнения: 71
Ето кой ще ме научи  Whistling

# 11
  • Мнения: 6 274
Полке, а опитА ли да сложиш захар в доматения сос?  Thinking

# 12
  • Мнения: 2 274
Пък аз наготвих една доматена супа  Mr. Green. Май всички сме на доматена вълна  Mr. Green.
Джулс,   bouquet!
Мацки, колата ни е ремонтирана /уж/, газовата е оправена /уж/, стискайте палци всичко да е ОК, щото у петък да сме У Ямбооооооооооооооол!
Джес, кога ще си свободна за едно кайве, значи? Съботата мислим да ходим в Асеновград, но първо любимият трябва да се върне от Бургас. С други думи може и събота сутрин да ми остане някакво време за кайвенце ако в петък не можеш. В тоя ред на мисли - комари има ли при вас? Забравих да питам сестра ми.
Малеййййййй: Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора.

# 13
  • Мнения: 9 776

Съмнява ме да имаш искрено желание hahaha. Но нямаш грижи, като решиш, ще готвим Crazy.

Полке, а опитА ли да сложиш захар в доматения сос?  Thinking

Тц, забравих Thinking. Ама той пък не стана кисел. Виж, оня ден правих пълнени домати и бая киселяк беше Sick, ама и тогава забравих. После като храних Ник, му солих отгоре със захар hahaha

Ренка, що ще чините у Джамбол Thinking? Пропущила съм Crazy

# 14
  • Мнения: 71
Aaaaaaaaaa Рени - и в петък и в събота - когато кажеш - имаш ми номера - звъниш!  Hug Комари - намират се. Вземете си 1 Аутан Peace

Пък аз ще пия кафе с Ренииии  smile3534

Пол, недей така бе жена  Whistling Все веднъж в живота може да ми се наложи.... не че милото не прави супер спагети болонез  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт