Отговори
# 30
  • Мнения: 5 001
Ам...да 'зема да сЪ прекръстя на ....."Мерудийка" тУгаз бре(щом съм подправката на темата....)!  Joy Joy Joy Joy Joy
Добре съм...бачкам много...но Половинчо ме изненада и за един уикенд ме заведе на море....Беше резервирал апартамент с всички екстри на 5 мин. от плажа.....С една огромна тераса и изглед към морето и.......НапраУ.....останах без думи....ГОЛЯМА изненада беше....Беше ми забранено да питам за цени и така само ми се купуваше тва или онова.....Чак ме беше срам вече да гледам каквото и да било по магазините..щот веднага следваше въпрос "Тва искаш ли го?" hahaha Laughing.....(пУфалих сА!)......

# 31
  • Мнения: 9 776
Мастерче, качи някоя снимка да оплакнем окото де Crazy

# 32
  • Мнения: 5 001
ЗабраЙх си фотото..... ooooh! Embarassed....Щот трябваше да събера багажа точно за 1/2 час.....Така ме изюрка моя...... Shocked....Кат се качихме в колата и тръгнахме....още 1 час ми 'лопаше сърцето от бързането и изненадата..... hahaha Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 6 210
.....Така ме изюрка моя...... Shocked....Кат се качихме в колата и тръгнахме....още 1 час ми 'лопаше сърцето от бързането и изненадата..... hahaha Joy
Мастерче, да не е искал да те умОри, бре  Joy!?

Мани шегата, ама супер романтично звучи  Heart Eyes! Лелееее, страхотно, много трябва да си слушкала  Wink  Hug!

# 34
  • Мнения: 5 001
..., много трябва да си слушкала  Wink  Hug!
aM 'Чи аз съм най-послушното бре.... Whistling Mr. Green  newsm03

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 5 685
Полка Hug Ще пробвам с яйчицата другия път, като реша пак мазохистично, че ми се яде царевичен хляб - барем го уцеля най-накрая, че ако ме целят, поне да не е с нещо много твърдо hahaha
Иначе климатик вече имам пу-пу да не се разваля пак, че нинам колко литра хвърлих тия три дни Tired

Пък за нервозното... какво ли да споделям Rolling Eyes Аз че съм паника, паника съм, но свекърчо е зле и трябва да го водим в София за байпас, ама с малко затормозяващи обстоятелства. Тук (по-точно в Ямбол) го отваряха, но нещо не се справиха и се отказаха, върнаха ни го и ни зарадваха, че трябва в Софето да го караме, ама и 4-ма кръводарители да сме имали там на място. Тук не може ли да се даде кръв, "Ми не може" и не ми побира главата как ще се емнем свекъра, свекървата и още 4 човека, дето можем да даваме кръв - да 'одим, да ни точат и да си се прибираме ooooh! Малоумна работа - няма ли там обмен на тези неща, кръвни банки, ала-бала... Ами ако операцията се окаже по-сложна и се наложи още кръв да се дава - да наемаме бус или маршрутка до София и обратно ли Outta Joint Ама че смотана ни е системата тук... Да не говорим как "бързата" уж помощ само дошла, сложила му инжекция и без кардиограма (имали са апарат иначе) само са му казали да иде при личния лекар да го види ooooh! А той в момента е получил инфаркт! На другия ден пък личната му казала да си хване рейса или полечка през парка да отидел в болницата, че бил за там, а температурата навън беше към 35 и той все още инфарктен ooooh! Чудя се на кой да беснея по-напред - на смотаната ни здравна система, или на загубените ми свекър и свекърва, дето ни ходят когато трябва на лекар, ни се обаждат (да не ни притеснявали) когато трябва и само влошават всичко Crossing Arms Та затуй сега и ми е нервно, и ми е притеснено, и ви го тумнах и на вас, че барем малко ми олекне като си го излея някъде Embarassed Извинете за което  bouquet

Хич не съм забавна и спирам да пиша засега Confused

# 36
  • Мнения: 3 959
ДОБРЮТРУ!!! Довтасах и аз най-сетне в темата.

Мале, Реа я няма и съм сама в ранните доби тука в темата. Но нищо де - и сам войнът е войн.

Брадатке, гледам много грижи са те налегнали. Такава я стана тя наистина май - здравеопазването ни се оклепа през годините вместо да се подобри. Но такива обмен на данни, информация... уф, не вярвам да има. Това е само по хамериканските филми и в Старата ЕУропа.
Дано да успееш да минеш през всичко това.

Ренкаааа, значи срещичка в Ямбол с Джеската, а? Ей всички по малко по малко се видехте наживо. Но за концертите вашето семейство съм ви признала!

Полинко, прочетох нещо, че за морето септември. Та само това да ти кажа - дават го много продължително и горещо лято. Демек аз така го разбирам - до средата на октомври. Та кат' го дават аз лично мислАм да си взема. Па съветът ми е и ти. Едно септемврийско море не е лошо. Peace

Мастерче, хАлЮ!!! Май отдавна не съм те чела тъдява...  Thinking Или бъркам нещо? Браво за луксозния уикенд. Мастерче, мисля (пу, пу да не ти е уроки), че сред лошия ти опит с предното мъж, май вече е дошъл твоя момент да се порадваш на живота.  bouquet Само да не се УпУщиш сега и да забравиш вкусотиите дето ти ги правиш.

Вени, пра, простира, а? А така - да видите аз като прах, простирах и гладих два деня... хубаО ли е.
Ноктетата пак прави, а? Ти обаче покрай (сестра ти сигурно) съм забелязала, че много се поддържаш в това отношение.
А ти кога тръгваш за морето, че забравих?

И аз за мен последно да кажа… братовчедът на моя много хубава работа ми свърши. Направи ми скицата за моето customer бюрце. Нямаше да се справя сама – не ме бива в чертежите.
Инак щото ме питахте защо не готово да купя. Искам поръчка, за да оползотворя всеки сантиметър в стаята точно както аз го искам и да ми е удобно. При готовите мебели трябва аз с тях да се съобразявам, та не те с мене. Бенджи щото ме питаше например… ето такова бюро, което хем да е в минимални размери, хем да ми сбере всички неща готово няма. Компютърът ми е с малко нестандартни форми , принтерът също. А съм и претеНЗия – не искам кабели да се виждат. Та затова.

Снежи, пртеснена си за детенцето виждам. Дано по-скоро да дойдеш да кажеш, че сте се оправили вече. Кураж, стискаме ти палци.

А, Каменче, ми красив ти е мъжОт, да. Забравила бях, че е лъв. Малеее, то зверилник значи у вас.

Айде аз от днес ъм на работа. Довечера ще ви нагледам пак.
  bouquet Hug

# 37
  • Мнения: 6 274
Добро утро, милички!  Hug
Бързам да сервирам кафенцето!




Мноу съм ранобудна днес, а пък нощес хич не можах да спя.
Що така, не знам.  Rolling Eyes
Ся мисля да си пусна голямата завивка за спалнята да я изпера, че я бях извадила в студените дни.
И като не изсъхне до довечера, ще трябва да духам, за да изсъхне по- бързо.  Laughing
Вие как сте, наспахте ли се?
А може би още спинкате, само аз цъкам из ФорумО.  Rolling Eyes
Хайде, отивам да си направя кафенце, после пак ще ви проверя.
 Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро! Станала съм в 6.30 и вече съм в офиса  Crazy!


Страхотна, добре дошла! Как беше по гръцко, починахте ли си?
Пол, виж колко часа е, а аз съм на линия  Mr. Green!
Стефи, покрай сестра ми мога да си позволя някои глезотии, които иначе биха ме натоварили финансово. Заминаваме в неделя рано сутринта.

# 39
  • Мнения: 668
Ха добро утро и от мен.   bouquet
Брадатке, много съжалявам, че такива неприятности са ти на главата. Пожелавам ти всико да мине по скоро и да е колкото се може по благоприятно. Да ти кажа моя тати ходи в Токуда и е мн. доволен от лекарите и обслужването там. Верно, че не беше кой знае каква сложна операция, правиха му безкръвна операция на запушен тромб, май така се казваше.  Thinking
Джулс - де го виде тоя студ, гледам по Нова в СФ 19 градуса в БС-27  Shocked

....Малеее, то зверилник значи у вас.
Хапсолютно, Стеф.  bowuu Ама и много страст бееее, нали знаеш какви сме огнени зодии.  Crazy Crazy Crazy  Joy

# 40
  • Мнения: 6 274
Ей ме.
Пуснах пералнята, направих си кафенце, всички още спят, а аз цъкам на спокойствие на компа.
 Mr. Green

Джулс - де го виде тоя студ, гледам по Нова в СФ 19 градуса в БС-27  Shocked

Ками, не сега, душко.
Преди може би около десетина дни си беше студ.
Щом бях извадила анцузи от гардеробите, прЕдстави си.  ooooh!
Обаче пък тия дни, като гледахме прогнозите и си викам - Ейййй, дали не знам кога да отидем на море, а?  Party
Такива жеги ще са, чееее....
 Crazy

# 41
  • Мнения: 668
Заредих батериите, снимах се и се качих в албума, само да не сте ме харесали, значи.  Naughty
Между другото съм по ношница, ама то почти не се забелязва. Мързеше ме да се преоблека.  Embarassed

# 42
  • Мнения: 6 274
Ками, подсети мен, склерозната - къде бяха снимките?  Embarassed

# 43
  • Мнения: 2 510
Ето ме и мен. Добро утро! Вече има и кафенце.
Синчето е по- добре. Доно престане да кашля и да не се наложи да ходим и на снимка. Срока ни е до утре.

# 44
  • Мнения: 6 274
Ооо, Снеже.
Дано вече е добре детето.

П.С. Стига висяли на клона, почвайте да пишете, че после сума ти дни няма да ви "чувам".

Общи условия

Активация на акаунт