Отговори
# 45
  • Мнения: 9 776
Добро утро Hug!

Нещо ми беше лошо сутринта. Мислех, че е кръвното, ама като го измерих - пушка Thinking. Сега съм добре. Разбутах се нещо от предната нощ ooooh!, иначе добре си бях Confused. Скоро кризи не съм имала като се замисля така newsm78.

Брадатке-Ани, друго си е като сподели човек, нали Hug? Както вече бях писала вчера на Снежа - ние тук си споделяме много лични неща, а което не е за пред много хора - се разпространява на ЛС Wink. Ми човек пък има нужда да сподели, а не винаги има близък в реалното обкръжение под ръка. Ние тук сме си винаги на линия и готови да дадем морална подкрепа Hug.
Камче спомена Токуда. Аз също препоръчвам да направите консултация там. Много са добри. Сигурна съм, че всичко ще се нареди по най-добрият начин Hug! И пиши тук, не се тормози сама Hug. Ние, Лъвичките носим на всичко Hug.

Вени, поработваш значи Crazy? Ми хубаво е човек да подпомага семейният бюджет, и то баш преди моренце Crazy. Чакам снимки от теб, а сега ще ходя да видя Камче Wink.

Джулке, ти си най-постна откъм снимки, що тъй Thinking? Дай да видим децата колко са пораснали, спалнята, опраната завивка Crazy

Стеф, интересно ми е да видя скица на стаята с новите мебели. Ако не ти е затрудняващо де да покажеш. Доволна звучиш, значи си се вместила в отделеният бюджет Wink.

Абе да ви кажа вчера засякох Джуджи във фейса. Каза ми с две думи, че имала неприятности и затова не пишела newsm78

# 46
  • Мнения: 6 274
Джулке, ти си най-постна откъм снимки, що тъй Thinking? Дай да видим децата колко са пораснали, спалнята, опраната завивка Crazy

Не съм се снимала, бре, кво да пускам?
Кат се върнем от морето, шъ пусна.
 Peace

Цитат
Абе да ви кажа вчера засякох Джуджи във фейса. Каза ми с две думи, че имала неприятности и затова не пишела newsm78

Хм, дано по- бързо се справи с неприятностите и почне да пише.

# 47
  • Мнения: 5 001
ДобрЮтро!  Hug Hug Hug Hug Hug

Да видим днес кво ше мислим за папане....Ш'а измудря нещо....

# 48
  • Мнения: 668
Ками, подсети мен, склерозната - къде бяха снимките?  Embarassed
Джулс, ако все още не си видяла 

Последна редакция: чт, 12 авг 2010, 09:50 от The Tulip

# 49
  • Мнения: 71
Eeee докат' натисна да пиша и Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 2 нови отговора.  hahaha

А добро утро и от мен  Hug

Снежи, дано се разминете, ама ако трябва пък - снимки, к'вто...така Hug

Вени, снощи от лигавщина влязох за малко от телефона си ( Rolling Eyes после що сметката ми била ...хмммм..несъразмерна Mr. Green )

Пол, недей така момиче Hug Никви кризи Naughty Световната ни стига  Hug

Ками, мнооого добре изглеждаш, моме  Peace

Джулс  Hug ти къде щеше да 'одиш?  Embarassed (дето викаш - тя склерозата не прощава )

Стеф Mr. Green аха - аха

Брадатке, защо изобщо сте им дали на тия нашите да го пипат човека. Да не казвам голяма дума, ама в нашата болница само ако със снайпер ме държат на прицел - влизам Rolling Eyes Дано всичко скоро мине при вас   bouquet

Дано и при Хаясич се разминат неприятностите и да се връща Hug

Мастерче, мноооооооооого готина изненада са ти спретнали Peace Много е ...едно такова ... гъдилкащо усещането, нали  Flutter

# 50
  • Мнения: 6 274
Джулс, ако все още не си видяла...

Ми, не съм, ми.
Кат не помня де ги качвате.  Embarassed
Но сега ги видях - мноу си сЮрьозна, мори девойко, що така?
Другият път да се ухилиш малко, да видим усмивка.
 Wink

# 51
  • Мнения: 668
Но сега ги видях - мноу си сЮрьозна, мори девойко, що така?
Е как, бре, на едната снимка съм се ухилила. Ти си видяла само едната сугурно.  Thinking

# 52
  • Мнения: 6 274
Но сега ги видях - мноу си сЮрьозна, мори девойко, що така?
Е как, бре, на едната снимка съм се ухилила. Ти си видяла само едната сугурно.  Thinking

Не, бре, и трите, дЕдо попе, и трите.  Laughing
Ама това е по- скоро подсмихване, а не е Убава, широка усмивка.

# 53
  • Мнения: 668
Ама това е по- скоро подсмихване, .....[/b]
Под мустак.  Mr. Green


Не, бре, и трите, дЕдо попе, и трите.  Laughing
newsm78, аз 2 качих.

# 54
  • Мнения: 6 274

Аха, точно.  Laughing

Ох, обхванала ме е предстартова треска.  Mr. Green
И аз като децата.
След малко, като се събудят, вадя куфарите и почвам голямото гнЬетене на дрехи.
  Crazy

# 55
  • София
  • Мнения: 6 210
Ками, и твоето разрешително за носене на очила е подписано, също като това на Джес за роклята за сватбата - одобрени сте  Laughing! Хареса ми с очилата, даже много хубаво се съчетава цвета на рамката с цвета на косата ти  Peace.
Джули, малко остана! Кога ще тръгвате утре?
Поли, поразмина ли ти?
Джес, а Гери ще бъде ли шаферка? Нея успя ли да облечеш или тепърва ще търсите тоалет?

# 56
  • Мнения: 6 274

Не, бре, и трите, дЕдо попе, и трите.  Laughing
newsm78, аз 2 качих.

Такъв е лафът, бре Камче.  Wink

Джули, малко остана! Кога ще тръгвате утре?

Не е утре, душко - довечера, в 22.40 потегляме.

# 57
  • Мнения: 668
Джулс с влака ли? Кога ще пийнем каЙве?

# 58
  • София
  • Мнения: 6 210
О, вярно, че днес е 12-ти! Аз съм се объркала и карам с един ден назад.

# 59
  • Мнения: 6 274
Джулс с влака ли? Кога ще пийнем каЙве?

Едва ли ще искаш да е У 6.00 часа сабахлем.  Crazy
По- скоро ще е като си тръгнем - някога следобяд или привечер.
  Peace

Общи условия

Активация на акаунт