Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени тъкмо ме подсети да просна аз пък пералнята, която изпра май преди... 4 часа. Blush
Аз много често пускам пералня сутрин, ама я простирам чак вечер, когато се прибера  Blush. Имам възможност да врътна програматора само на плакнене с омекотител, ако дрехите са престояли повечко часове  Mr. Green.
Днес бях в сестра ми и си правихме кола-маска на ръцете и краката, обаче утре вечер имам час при козметичката за триъгълника  Crazy.

Бенджи, разгледах снимките. Децата добре са се повеселили. Нищо чудно, че са маркирали вашия РД като най-готин, личи им на личицата  Heart Eyes.

# 736
  • Мнения: 9 776
Боже, най-редовно ми се случва да забравя пералнята ooooh!.
Като се гледам, и аз имам нужда от епилиране Blush. Ама утре на светло. Дано става и за разходка.
Имам чувството, че целулита по краката ми се е увеличил ooooh!

# 737
  • Мнения: 1 849
Аз пък най-редовно пускам пералнята и звъня към 12 часа на обяд на баткото да простира (ваканцията)  Mr. Green

Имам и сериозен проблем с епилирането - освен разширени вени (не става кола маска и епилатор, че дърпат) имам и бенки по краката. Та се чудя как точно да процедирам, карам някакси с бръсначката - на зиг-заг.

Бенджи, по пътя за х. Синаница има едно забравено от света село Влахи (родно място на Яне Сандански и , гледат каракачанки (кучета, овце и коне) и живеят 10 човека. Много е странно, но се пада леко встрани (у лево) от пътя. Ние стигнахме до него с кола все пак, не е за похода, но е интересно като история.

# 738

Общи условия

Активация на акаунт