Жената ЛЪВ - 46

  • 14 724
  • 733
  •   1
Отговори
  • Мнения: 699
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол


За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]

ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:


Жу

gudzy

Кипра Маца


Джуличка
M_Nik
ReaNora



stefka.k



hayasy

tediko




Синеоч

wee.jess



benighted




Kamence
Гергина

polin_a
Cheburashka

Бенджи 2710



Чили

Вени***

Anni
страхотна
sweet_monii
спондж боб



 
С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


Старите ни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34, 35, 36 ,37, 38, 39, 40
41, 42
43, 44

Полезни връзки:


ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп: Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
ЛИНДА ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Two Hearts smile3525Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми, newsm51  Two Hearts
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук 

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

  За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката


# 1
  • Мнения: 9 776
Джуджи, много ползотворно дремеш Crazy
Благодаря!  bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
 Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 699
Ся ако ме светне някой и как да уведомя модераторите да заклюат старата тема грешка няма да имате.

Ми дремя си и викам айде от 46 теми една и аз да пусна, пък и знам, че няма да ми се разсърдите, че не съм питала, аз ли да съъъъъъм и т.н. Взех да говоря/пиша глупости. Ставам да оправяме масата, че и миялната трябва да заредим и да ляяяяяягам.

# 4
  • Мнения: 3 903
Пляс тука сред първите.

Но съм изморена да пиша. Четях ви от одеве да видя какво сте си говорили. Но ми е изморено за включване.

Ама  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 6 210
Хаяси, цъкни в някое наше мнение (защото в твое няма да може) на бутона Информирай модератор и в поленцето просто напиши, че темата е за заключване  Peace.
Много благодаря за темата   bouquet!

# 6
  • Мнения: 6 274
Само се шибвам тук и лягам, че след 4 часа трябва да ставам.  ooooh!
Някой ме беше питал дали почивам днес.
Ами, ше почивам на оня свят, тук само гърч.  Crossing Arms
Направо почвам да давам заето.  Crazy
За последните няколко дни мога да преброя часовете сън на пръстите на ръцете.  ooooh!
По цял ден и цяла нощ само карам нЕкви коли наляво- надясно, обикалям нЕкви болници, ядосвам се с малоумни лекари, връщам се, оставям едната кола, взимам другата, отивам да работя, прибирам се вече почти като на автопилот, спя няколко часа (3 или 4, според зависи) и на сутринта всичко се повтаря.  ooooh!
Чувствам се като в омагьосан кръг и не знам кога ще свърши това, но трябва да е скоро, иначе ще откача.
Обичам ви, чао и лека нощ!  Hug

П.С. И мерси за темичката, Хаясче.
   bouquet

# 7
  • Мнения: 6 274
Добро утро, сладурки!  Hug
Аз ви приспивам, аз ви събуждам - луда работа!
  Laughing



Желая ви прекрасен ден, изпълнен с усмивки!  Hug
А аз ако не се затрия от изтощение, ще се гръмна, за всеки случай, да не се мъча!
  Mr. Green Joy

# 8
  • Мнения: 577
Привет.Криво ми е нещо ,но ще ми мине.След малко пак отиваме  при личната.Три дни беше с Т Васко,вчера отиде на у-ще.Тази нощ пък се разбуха и хрема......
Имам гости от понеделник-племенницата с изгората.Занимавам се с готвене,болно дете,слагане и вдигане на масата,разходки същевременно ..Вчера предадох фронта.Сложих масата-чашки,мезета,салатка...опънах се уж за 5 мин. и съм заспала  Crazy По едно време се събуждам към 1ч. масата полувдигната,тишина и Васко спи на другото канапе  Joy Пропуснала съм трапезата  Mr. Green

Джулка,всички сме така  Hug Въртим се в един кръг и няма измъкване  Tired Е*** и живото и чудото.
Спирам се ,вече всички рабрахте  че нещо не ми е в ред та да не скапвам новата тема и утрото с кофти настроение  Hug

# 9
  • Мнения: 2 274
Мацки, аз съм супер доволна от часа си по английски снощи. Даскалът е Хамериканец и пуска страхотни бъзици през цялото време. Начинът му на преподаване е коренно различен от това, на което сме свикнали в БГ. Работи се в група, темите се дискутират, свободни сме да спорим и се получават страхотни дебати и се говори само на английски. Не усетих как минаха 2 часа. Имаме домашно -тест някакъв и чакам по мейла да прати и откъс от книга, който ще дискутираме другия път  Mr. Green. Абе, с две думи - много съм доволна  Mr. Green!
  Вени, жалко че Софи се е разболяла. Бронхиолита е по-гаден от бронхита и трябва да се внимава от тук нататък. Да не те шашкам, но повтаря и потретва. Трябва да я пазите и никаква ясла или градина. Имам 2 познати, чиито дечица започнаха от годинката с тия бронхиолити. И двете си спряха децата от ясла, защото докато другите деца влачат хреми, техните правят бронхиолит след бронхиолит. Хубавото е, че тази болест, тази чувствителност се израства и към 4-5 годишна възраст.
  Джулкей, що така, мър мацко? Какви болници, какви 5 лева? Кой е болен? Сега вместо да стоиш будна - лягай и почивай!
  Жу, а ти племеницата що не я помолиш да помага малко? Като бях на 15г. леля ми така ме насмете, че не съм и помагала. Стана ми супер неудобно, но знаех, че е права жената. Сега и аз така ги тъкмя мойте племеници.
  Хаяси, благодаря за темичката! Справила си се отлично, въпреки че ти е за първи път   Wink  Mr. Green!
  Теди, важи предложението! Вили ми каза, че изобщо не използват учебник тази година. Преподава им се всичко, което могат да научат по дадена тема. Май са взели и някакви неща, които нормално, по програма се учат в 10-ти клас  Shocked.
  Стеф, какво стана с твоя курс? как върви английския при теб?
  Норче, като те слушам така, ми звучиш  като Джулка. Почивайте си, бе момичета!
  Оф, и да се оплача от котарака. От седмица пак съм му вдигнала мерника, а последните 3 дни ми иде да го утрепя. Преди дни открадна една кренвиршка от микровълновата, после изблиза от една купичка на плота малко олио, в което си топках пръстите като правих мекици. Онзи ден си открадна едно голямо парче месо от тенджерата под налягане. Вчера изблизал един пръст олио от тенджерката, в която пържих мекици. И всичко това се случва на кухненския плот или на печката. Отгоре на всичко Велизар го заварил качен на масата да яде останала от обяда му коричка хляб. Направо съм в чудо! Това същество е толкова нахално. Вече е изял толкова бой от мен, страх го е само като мина по коридора и пак прави същите бели. Лошото е, че не мога да набутам никой да гледа такова животно. Една дружка иска коте за баба си, че жената е болна и иска приятелче. как да и го дам, като той ще умори женицата от нерви. На баща ми също не мога да го пратя, че той само за едно прегрешение ще го обеси. Та такива ми ти работи  Confused.
  Хубав ден, мацки! Аз ставам, че голямо учене ме чака.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 210
Ооо, Рени  Hug! Good morrning, darling (написах го с две р-та, че сайта го прави на емотиконка!)!
Много свежо звучиш, явно английският ти се отразява добре.
Знам за бронхиолита... Сигурно и сестра ми се е информирала, но ще й разкажа, когато се видим.
Джули, кой го е закъсал, та тичате по болници?

Аз имам неприятното усещане, че ме хваща грип  Confused. Ще взема някакви илачи да пия, докато не ме е свалил.

# 11
  • Мнения: 9 776
Аааааа, нали се разбрахме без болни вече Naughty

Вени, пий там - Тайлол хот, Фервекс, за тези се сещам. През няколко часа по едно пакетче си разтваряй или Грипекс също хапчета. Дано се разминеш. Praynig
Как е Софи-то днес?

Джулке, а у вас кой? Дано не са децата и да не е сериозно. Praynig

Рени, Боилчо оздравя ли? За котката ти съчувствам много. Не търпя и аз такива мизерии хич Sick. Мизерно и нехигиенично Crossing Arms

Жу, сигурно и вие с грип? Тц тц, тц... ooooh! Ще мине, ама време иска Whistling. Оздравявайте! Hug

Аз наготвих онова нещо с макароните и каймата, заливка сложих, абе вкусно стана. Следобед може да направя едни войнишки курабийки.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Здравейте, драги  Simple Smile

Имам много работа, затова не пиша. Малката почти оздравя, само кашля чат-пат, но съм щастлива, че ми издържаха нервите и се оправи само с чайове. Е, и Нурофен, ама нямаше как при Т над 39 градуса да не дам.

Като се оплаквате от домашни любимци, да наредя и нашия - снощи яде бой заради една пикня в кухнята. Направо ме изуми това псе. Обаче като направих разследване, се оказа, че нашата хубостница е разливала чай. Та ходих да ровя в коша и да душа салфетките, че май Терчо без вина си изпати  hahaha. Но така и не разбрах кой крив, кой прав  Thinking.

# 13
  • Мнения: 9 776
 Sick
Оф, направо не виждам как ще се съглася на куче в къщи. Продължавайте да ми разказвате Mr. Green

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Sick
Оф, направо не виждам как ще се съглася на куче в къщи. Продължавайте да ми разказвате Mr. Green

 Mr. Green
Миналия ден ми изяде пантофата. Преди това беше нападнал чайовете в кутии. Редовно яде капачките на тубите, чудя се как не му е дошло на акъла да ги обърне.

Общи условия

Активация на акаунт