Жената ЛЪВ - 46

  • 14 720
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 274
  Кипре, Кипре и ти имаш едни "животински" проблеми  Mr. Green. Хайде, дано и твоята хубавица скоро се оправи!
  Поли, Боилчо зарази Вили и сега и двамата са хремави. Вече са на оправяне, ама 2 дни бяха със запушени носове. разбира се Велизар си ходеше на училище. Притеснявам се обаче да пусна Боил на ДГ  от понеделник заради грипната епидемия, която се очаква да обявят тук.
  Колкото до котака, пак ви казвам, толкова котки съм гледала и за сефте ми се случва такова чудо. Да кажеш, че гладен стои, че да краде - не. Тази сутрин след като му бях дала една пълна купичка попара от месото и бульона, които ми намърсува /като открадна от тенджерата/, го чух, че ближе чинията, в която му бърках попарата. Ами не вярвам, че е бил гладен след една чиния ядене с 1 филия хляб. Просто му е тръпка явно да се качва на плота. Качва му се адреналина, докато очаква да бъде хванат на местопрестъплението  Twisted Evil.
  Вени, лекувай се! Утрепи гада мръсен!
  Поли, честити ви зъби! И аз си мисля, че заради това ти боледува Ник толкова в последно време.
  Хахаха, тя Диянка ако прочете какво си пишем тук ще ти забрани да четеш в темата  Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 9 776
Рени, бъди сигурна, че ще ми забрани Mr. Green. Ама вие и без да ми разказвате, знам. И котки, и куче съм гледала вътре #Cussing out

Иначе и Ник е още сополив и покашлюква, но съм го оставила да се оправя сам. Купих едни черни капки, но да съм му слагала 2-3 пъти. Иначе пъпките му позавяхнаха много бързо този път. Thinking

Приятен обяд!
До след малко. Hug

# 17
  • Мнения: 11 333
Сладкишчета добър ден  Hug

Благодаря, Хаясче че си намерила време за новата ни тема, дано да е слънчева и здрава  Heart Eyes

Рени възхищавам се на хора на който им се учи. Мен ама хич не ми се учи в момента  Crazy

Кипре не ти завиждам с такъв палостник у дома  Joy

Пол, ще видиш как ще го заобичаш и няма да можеш без него  Wink Joy

От Нора единствено мога да се похваля, беше то времето на пакостите.....................

# 18
  • София
  • Мнения: 6 210
Ха ха, на вас не ви е смешно, ама аз се развеселих с добитъците ви  Joy.

# 19
  • Балчик
  • Мнения: 738
Привет и от мен , вече си имаме и нова тема
Хаясче страхотно си се справила  Hug
Четох ви , че имах да наваксвам около 4- 5 страници  ooooh!, че при мен много неща се случват и все бързо и нямам ама никакво време. Работа в офиса , задачи по улиците и работа у дома , отделно около баба ми едни глупави интриги се вихрят , дето просто не са за разправяне ... и така иначе съм си мнооого добре Whistling
Хайде чао , до след малко пак  Hug

# 20
  • Мнения: 156
Ехееее, Хаяско, благодаря за темичката Hug Бравос! Видях в скайпа инфото ама адрес нещо не видях, само снимката на жената и графика на уроците...
Полинко, браво за зъбаците! Ние още ги чакаме и тръпки ме побиват ooooh!
Вени, как съм се смяла със списъка на бутнатите от теб неща hahaha Joy  hahaha Бързо да се оправя Софито Praynig
Джулко, кой болен, бре? Леле, ега ти програмата Shocked Ужас! Дано по-скоро се облекчат нещата и имаш повече време за почивка и спокойствие Hug
Спонджи,  Hug И на теб не ти е лесно Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 6 210
Ооо, Теди, здрасти  Hug!
Разбрахте ли за грипната ваканция на всички ученици в София? Марти за една бройка да се гътне от радост  ooooh!!

# 22
  • Мнения: 2 274
Хайдееееееее, софийските ученици излязоха по-рано във ваканция. От 24-ти до 28-ми са в грипна ваканция, а после е междусрочната. Много тъпо се получава така в края на срока. Велизар искаше да си оправи оценката по история /двойката/ от контролното, а сега няма да има тази възможност  Confused. Ама така е, който го мързи и спи цял срок...

# 23
# 24
  • Мнения: 9 776
Кам, как сте?

Правих курабийки, ммммм... Crazy
Ваканцийка, а? И тук ще очакваме след вас. Wink
Абе я да питам на кого честитите празника днес?

Тедко, все пак сме по-големи от вас. Ш'си чакате реда молим bowuu

# 25
  • София
  • Мнения: 6 210
Пол, какъв празник е днес  newsm78?

# 26
  • Мнения: 9 776
Вени, Бабинден. А сега разбрах, че било и ден на прегръдката, така че да ви нагушкам едно хубаво Crazy
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 6 210
Въх, тоя празник много начесто идва, бре  Joy, скоро пак беше бабинден  Joy!
Сигурно заради новия и стария стил.
За този ден знам, че е празник на акушерките.

Е, щом е ден на гушкането, гушкам ви и аз  Hug Hug Hug!

# 28
  • Мнения: 699
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Нямам време за повече  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 577
Ние не празнуваме -нали?!

Примерно само майките ни,за свекървите не съм сигурна  Mr. Green


Та `за кво иде реч тази вечер?

Пол,как е на работа?
Рейче,ти как си душата..........голям майстор си станала в куФнята  Hug
Тединка,радвам се да те видя отново във форма въпреки всичко!Целувки!
Миленка,много ти се радвам във фейса..особенно с последната публикация за йогата.
Камче,как са малчовчицете?За рабУтУ нещо ново?
Хаяси,как е Жужка?Мадамка с характер е тяяяяя ...
Вени,целувки на малкия гъзок Стефинка и на баткото също.
Рени,скоро не съм виждала снимки на двамата красавци във фейса,бързо се оправяйте здравословно и късмет с котака,търси му къща упорито.Не ще да е в ред с главния! JoyБива да имаш манджа и да облизваш празната купа .
За чушки може да ти преплача другия месец,за сега имам още.  WinkВ зависимост от цената на

пазара де,може и аз да ти пратя  Joy

Спондж,Бенджи,Стеф,Кипре....кога ще направим една пловдивска среща, бреееее?Направо се излагаме!

Синеоч се губи по фланга,но ще затворя едното око  Laughing


Вий,дека си,МОРЕ?ще се бием HugНищо не казваш за наборката ,как е-що е?Че е Убава знаем,,другите подробности не знаем..... гадже има ли,няма ли?

Чиби,всичко У ред ли е?Скоро ще изгрява слънцето и на вашата улицата,чувствам аз -звездите ми говорят.

Джулка,върна ли се от работа?Чакаме те!  Hug




Общи условия

Активация на акаунт