Жената ЛЪВ - 46

  • 14 730
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 699
Добро утро и от мен  Hug

Какъв пухкав сняг валиииииииииииииииии, приказка е направо. Дребната искаше палачинки, ама я разубедихме, мъжа ми ще прави закуска днес  Crossing Arms На обед сме на пицария, а за вечеряяяяяяяяяяяяяяяяяяя  newsm78 newsm78 newsm78 нищо не ми идва на ум.

Ще помоля Вени да сложи рецептата за курабийките на 1 ва стр., че да ги направя някой уикенд.

Наспах се уж,  пък пак съм неадекватна. Хубавото вечче е, че имам достъп до системата за поръчки и от вкъщи и ще мога да  излизам отпуска.

ХУбав ден   Hug Hug Hug Hug Hug

# 46
  • Балчик
  • Мнения: 741
Принцеси  Hug добро утро ;
hayasy   Laughing пак палачинки си исака  аа , мноого ми е сладка малката ти  Heart Eyes, тук в ПловдивЪ сняг няма, има мрачно и мръсно време  , и аз предпочитам белият снежец
Роли и аз съм в размисъл за готвене, че нали цяяялата къща е на диета и ми става още по сложно .
Чао за сега принцеси  Hug

# 47
  • Мнения: 9 776
При нас пък има дъжд. Ама сигурно ще обърне на сняг.

Джуджи, като ме помолиш, пак ще ги пусна курабийките. Стоят ми в ЛС-тата.

Люско, аз нямам време да се помайвам и отивам да направя една супа. Whistling

# 48
  • Мнения: 11 369
Добро утро момичета кокичета  Hug

Отивам да карам Кали на РД, пак и се връщам.

Ще пиша след 15-тина мин  Hug Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 11 369
Ей ме на.

Пуснах ТВ и съжалих, на всеки канал за грипа се говори и внасят голяма паника на всякъде.
Софийските деца са в грипна ваканция, а Варненските?  newsm78 Ако нещо чуето споделете, че нали не гледам ТВ  Mr. Green

Пол вчера излизах. Бяхме уж по повод на Бабибден. Много жени в едно заведение, всичките игриви като зайчета. Коло 2ч ме стегнА шапката и ги зарязах всички и се прибрах. Музиката беше мноо мазна  ooooh! За съжаление заведението къде посещавам е с нов собственик и се е променило изцяло  Twisted Evil Къде ще купонясвам сега   33uu
Тази вечер сме на гости  Heart Eyes

Мишо от вчера е със разстройство. Така ли протича грипа от този вид? Няма Т все още и се чувства оки сякаш  Tired

# 50
  • Мнения: 9 776
Норче, това с разстройстовото не е грип, а вирус според мен. Ние големите бяхме и видимо зле, но малкият не. Дано минете бързо. Praynig

Отивам да приготвям децата за гостуването при баба и дядо Wink.

# 51
  • Мнения: 11 369
Отивам да приготвям децата за гостуването при баба и дядо Wink.

Оххх завиждам ти ама не благородно  Mr. Green

Да му давам ли нещо от сега или диетата ще свъши работа?

# 52
  • Мнения: 9 776
...Да му давам ли нещо от сега или диетата ще свъши работа?

Оф, не знам. Ако имаш сок от дренки давай на често по малко. През 15-20 минути примерно. Или прахче ако имаш. Аз купих хидрасек, но така и не можах да го давам. Повръщаше го. Ако имаш, пак така - на често по малко. Да не вземе да повръща.

Изпратих ги. След малко ще легна да дремна, щото ти ми завиждаш, ама довечера ще си нанкаш, пък аз ще бачкам Crazy

# 53
  • Мнения: 11 369
Пол, почивай сега щом си на работа довечера. Пол колко човека сте нощните смени?

Щях да ви питам, какво мислите за преброяването и дали ще го направите по нета или ще чакате да дойдат у дома?
Аз смятам ако издържи системата да го направя по нета, но има още време до 1.02  Simple Smile

Мъжа ми оня ден ми каза, че му се ядяла пил. супа от дреболии.  Rolling Eyes Не бил ял от малък, а той 1-2 пъти в годината споделя какво му се яде и аз отидох разбира се вчера в магазина и търсих дреболии.......хем специализирам магазин за пилешко месо, а беше тръдно да ме напътстват какво да взема. Накрая се спрях на една тарелка от пилешки гръбнак, дробчета, воденички и гръкляни. Дали от това се прави супата въпростната?  newsm78 Нищо де, аз сега варя нещата, па квото стане, ако не се хареса бау-бау ще ядат  Grinning

# 54
  • Мнения: 9 776
Норче, мисля, че точно това съдържа готовият "набор за супа". Ще стане! Peace

Май само двете си пишем днес тук Mr. Green. Другите сигурно ги затрупа снега hahaha
На нощна смяна сме по двама. Wink
Сестра ми сега ми писа по скайпа сутринта да заведем трите деца у тях, че ние да поспим. Ми хубу. Crazy И без това сега не ми се получи много Whistling

# 55
  • София
  • Мнения: 6 210
Ехоо, и аз съм тук  Hug. Отивам да прехвърля рецептата за курабийките.

# 56
  • Мнения: 9 776
Ехоо, и аз съм тук  Hug. ....

Вени, ми не пишеш. Crazy Сериозно си помислих, че ви затрупа. Тук много вали. Обаче е мокро и не трупа. Засега Whistling

Джуджи, да е жива и здрава майка ти!  bouquet
Хапнахте ли пици? Отдавна не съм ходила на пицария newsm78

# 57
  • София
  • Мнения: 6 210
О, аз щъках насам-натам, четох книга, гледах един епизод от любим сериал и сега ги почвам темите  Mr. Green.
Сложих рецептата, Хаяси, сега остава да я направиш  Wink.

# 58
  • Мнения: 9 776
Вени, Замундата май я резнаха Thinking Чувала ли си нещо?

# 59
  • София
  • Мнения: 6 210
Да, бе, разбрах днес. Ами те я режат профилактично почти всяка година  ooooh!.
Сега се смяхме в една друга тема - никой да не си трие филми от харддиска, че да можем да разменяме  Joy.
Надявам се да я пуснат в скоро време, а до тогава ще ползвам пиратския залив и други алтернативи.

Общи условия

Активация на акаунт