Жената ЛЪВ - 46

  • 14 732
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте  Hug!
Хаяси, може ли да оставим книгите и кафето за другата седмица, че тия дни не ми остава свободно време  Crazy.
Много неща мислех, докато ви четях по-назад, но... стоя и гледам тъпо в компютъра и повече от тия две изречения не мога да вържа  ooooh!.

# 721
  • Мнения: 668
Верно опустя темата ни.  Rolling Eyes
Венчето не й се пише.  Crazy
Може да я закрием.  Mr. Green

# 722
  • София
  • Мнения: 6 210
Верно опустя темата ни.  Rolling Eyes
Венчето не й се пише.  Crazy
Може да я закрием.  Mr. Green
Кой ще закриваш, бре? Мен или темата  hahaha!?

Не, че не ми се пише, ми се разсейвам с няколко неща и не мога нито едно да свърша като хората  Crazy.
Трябваше да ида да проверя нещо. Отидох, платих телефон, купих кр. лук, взех готови кИфтета за вечеря и нещото, което беше най-важно, не го свърших. Сега пак ще трябва да се разкарвам до там  ooooh!.

Последна редакция: вт, 15 фев 2011, 14:32 от Вени***

# 723
  • Мнения: 668
Кой ще закриваш, бре? Мен или темата  hahaha!?
Може и двете.  Mr. Green

# 724
  • София
  • Мнения: 6 210
Що ли питам лъв, прецаках се - много ясно, че ще кажеш и двете  hahaha!

# 725
  • Мнения: 699
Вени нямаш проблем мила, когато тогава, то ни кафето, ни книгите ще избягат. Лошото е, че тия дни ще ни вържат вече с ограничения в нета и разни програмки и незнам дали ще имам достъп до форума през работно време. Та ако нямам ще координираме нещата по телефоните.

Аз излизах да взема едни мостри и реших, че мога да се помотам малко. А сега пък не ми се и работи нещо. Що така  newsm78 Нещо се уморих от пътувания и задължения и нищо не ми се прави. А трябва да готвя, че мъж ми заминава утре в командировка. Лошото е, че нямам кой знае какво за готвене. А и нищо няма размразено и съм в паника.

# 726
  • Балчик
  • Мнения: 746
ЗДРАСТИИИИИИИИИИИ

# 727
  • София
  • Мнения: 6 210
Здрасти, Спонджииииииии  Laughing.
Хаяси, значи ще се търсим по телефона от понеделник нататък  Hug.

# 728
  • Мнения: 668
Ко правите? Еее ама само аз пиша тук напоследък. Не ви ли омръзнах.  Mr. Green
Гугутките с бОрчетата, добре ли сте?  Hug
Жу, как си душо?
Спонджи, такива здрасти само не се приемат. Знаем че имаш много работа, ама.... я кажи две думи.  Naughty  Hug

# 729
  • Мнения: 1 156
Що бе , и аз съм тук...или не ме броиш за лъв..
Слънчице днес изгря, щастие за сетивата ми. Че вчера излязох по пижама да разходя кучето и се вкочаних. А уикенда какво временце беше, само за  разходки.
Да взема да побачкам малко днес, а ?
Лек ден и на скиорките

# 730
  • Мнения: 668
Що бе , и аз съм тук...или не ме броиш за лъв..
Абе с тези думи си личи, че си баш лЪв.  Mr. Green Как да не те броя.  Hug Че си ми и градска.  Hug Ама вчера не се мерна май.  Thinking
Абосолютно се сдухах с този кератит на Вики. Скарахме се снощи с мъжо. Мноооо ме ядоса.  Crossing Arms

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 5 026
Здравейте, лъвички!  Hug

Много ни оредели редиците нещо... Confused

# 732
  • Мнения: 577
Тук съм,Кам.
Какво ще рече кератит?
При мен нищо интересно,супер студ е вън.Настроението ми и то едно такова `сдухано`.
Ей,Жа ни турят катанеца.Да се ориентираме към нова тема,а?

# 733

Общи условия

Активация на акаунт