Жената ЛЪВ - 46

  • 14 750
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 668
Здравейте, милички. Как сте.?
Онези дето сте на ски - умната, ей.  Mr. Green
Джулке, и ти ни липсваш.  Hug
Честит празник на който празнува.   bouquet  bouquet  bouquet
За пореден път се разочаровах от нашите лекари и в часност на Бургаските.  Twisted Evil
Просто от почти 1 година Вики има проблем с очите, едва днес /надявам се/ се установи какво му е.  Twisted Evil Дано сме на прав път, че вече съм се издухала на тая тема.  Praynig

# 706
  • Мнения: 1 156
Лаленце, май си в черна серия влязла. по бързо да излизаш от там.
И бързо решаване на проблема, много е неприятно. /и преди години беше така, благодарение на такова мотаене и непрофесионалъм сега съм с -5 и -4 диоптъра/. 

# 707
  • Мнения: 668
Гери, с каква диагноза беше?
Колкото до серията, майната й.  Twisted Evil - всичко ще е наред. Днес съм на оптимистична вълна.  Laughing

# 708
  • Мнения: 577
Честит ви двоен празник,хубавициииии  Heart Eyes Hug

Кам,престани да ядеш баклава с кори,зах.сироп и картофи!!!  Joy Mr. Green

# 709
  • Мнения: 5 001
Момичета,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички ви!  Hug Hug Hug Hug Hug

Желая ви много любов, щастие, късмет и
един мъж, който да ви помага в живота,
един мъж който да ви глези,
един мъж който да плаща всяка ваша прищявка
и най-важното, тези тримата да не се познават    Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha


P.P.Това е пожелание от една приятелка,ама толкова ми хареса,че реших и аз да ви пожелая същото Mr. Green

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 17:42 от TheNMaster

# 710
  • Мнения: 662
Честит празник момичета
Аз да почерпя, че днес имаме годишнинка с Дани ,а и ходих на видеозон и бебка е супер.Ако някой може да ми намери снимките в снимка бг. Може да видите снимки на бебка и шкембе Mr. Green

# 711
  • Мнения: 699
Гудзи, аз го намерих и видях и шкембето и бебка  Hug Hug Hug Честита ви годишнина, дълги години да се обичате.

Вярно, че днес е двоен празник. Ха честити да са ви!

Мастерче, страхотно пожелание  Hug Hug Hug Значи като чета ми трябва само още един мъж. Започвам търсенето  Joy

А вие нали знаете какво е идеалния  мъж "комбинация между вибратор и банкомат" Е, те такъв мъж ви пожелавам аз.

Аз тръгнах да правя спагети и установих, че нямам спагети  Mr. Green Добре че мъж ми си идва и му поръчах да купи.

Обаче още не мога да измисля какво да сготвя за джуджи.

# 712
  • Мнения: 668
Кам,престани да ядеш баклава с кори,зах.сироп и картофи!!!  Joy Mr. Green
Аз не, бре Жу. Той мъжО.  Joy
Брех нямахме ток 1час, а вие сте се разписали.

Отивам да слагам масата.
Гудзи, честито.   bouquet Да се обичате и разбирате много.
Ние пък имаме годишнина от предложението за брак.  Joy  Joy Joy

# 713
  • Мнения: 1 156
Гудзи, честито.
Лаленце, честит празник и на теб.
На мен ни цветя, ни нищо., ами се изръсихме с над 100 лв за зъб. Слава Богу, не мои, то аз лични нямам почти де...
Тъй то, промените и стрсовите ситуации водят до своите логични/здравословни проблеми.

# 714
  • Мнения: 577
Гудзииии,видях я бебка във фейса  Heart Eyes
Страхотна е!Целувки.  Hug
Мастерче,радвам се да те видя отново тук Hug
Хаяси,прекрасен,уикенд сте изкарали.Браво!

Наште Хубавици сигурно вече са вечеряли ,приспали дЯцата и сега вилнеят   bouquet

Айде,очакваме ново включване с броя на барчетата.    Laughing
П.П.
Ауууу ,грешка:  исках да кажа на бОрчетата .

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 23:58 от Жу

# 715
  • Мнения: 9 776
Добро утро, хубавелки! Hug

Добре си изкарваме доколкото може с ремаркетата. Mr. Green Почнаха да свикват с обстановката. Снощи вечеряхме и се качихме с мъжа ми да приспиваме Ник, а останалата част от компанията останаха да си допиват. По някое време се почна с една дърта чалга, но не знам те дали са останали за купона. Днес ще разбера. Wink Обаче да похваля нашето момиче - Норчето - изненада всички мъже много приятно с по един бонбон във формата на сърце, който да споделят с жените си по-късно Heart Eyes. Много идейно и много мило беше от нейна страна. Heart Eyes Heart Eyes
За борчетата ще кажа по-късно, като видя кой ще се престраши днес Mr. Green.

Гудзи, видях и аз снимките - айде всичко по живо, по здраво и налято в реален размер! Hug

Джулке, забрайхмИ тЪ. smile3502 Mr. Green
 Hug Hug Hug

Тук тази нощ валя и след малко излизаме навън. Хубав ден на всички! Hug

# 716
  • Мнения: 668
АйдИ душики на кафенце.

И при нас вали сняг. Много мразя. И за да не ме подхвахе Хаясчето да си кажа, че обичам сняг, ама в планината. Тук е отврат, особено като се топи.  Twisted Evil
Пол, споделихте ли бонбона? Нищо не казваш.  Mr. Green
Гудзи, аз имам ли те във ФБ? Сега ще видя, ако не ще ти пратя покана.  Peace
Мастече, нищо не каза - кво, що, как си? Нали знаеш че ние не сме любопитни, така че..... Naughty
Стеф, де си?
Гери, пак да те питам, че сигурно не си видяла  - С каква диагноза беше? Ако искаш на лични.  Peace

# 717
  • Мнения: 3 981

Тук съм Каменче. ПОпрочитам по малко като мога. Пак съм болна. От вчера кашляне, цяла нощ едно такова топло ми беше. Но нямах температура - 37.2. Макар че знам ли ги вече тъпите електронни термометри. Уж нямах пък цяла нощ ме носеше едно такова.
Ако нещо пак ще си взема отпуска.

Много съм кекава зимата значи. Сега ми се спи, две не виждам, но стоя на работа. Началникът ми и той с грип в отпуска е.

Полинко, Рей, радвам се, че пак сте се видяли и сте прекарали добре. Поли, ти щото постоянно мислеше, че само ти с никой не си се виждала. Пък ся виж какво стана - с най-много срещи си от темата.

# 718
  • Мнения: 5 001
Мастече, нищо не каза - кво, що, как си? Нали знаеш че ние не сме любопитни, така че..... Naughty
Добре съм,всичко е ОК....Много бачкам напоследък,че готвим един лайф-концерт с учениците(да се учат да пеят с жив оркестър не само с аранжименти) и ни е много натоварено.....Затова не се появявам много,много....Като се върна от работа гледам да хапна нещо набързо да мина през банята и да лягам,че малко поне да се възстанови организма.....До Март месец все ще бачкам без почивен ден ....Тва е покрай мен.....Гушкам ви всички!
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 719
  • Мнения: 9 776
Камче, не сме още, стои си. Mr. Green Неудобна работа, в една стая сме с децата. Crazy Уж апартамент, ама само на рекламата. Twisted Evil Тъй че споделянето ще го оставим за в къщи. Wink

Стефче, май така се получи със срещите. Crazy Супер е! Чувствам се все едно се познаваме от 100 години с Норчето. А смея да твърдя, че и с останалите семейства е така. Говорим си като много близки хора, децата ни са почти на една възраст, абе супер е. Не сме постоянно заедно, защото всеки си е подир децата, но пък вечер като се съберем, всички се чувстваме много добре. Blush

А, и Стеф, 37 вече е температура, затова чувстваш дискомфорт. Вземай болничен щом можеш и стой на топличко. Hug

Мастерче, вясвай се по-често. Hug
Темичката ни много опустя. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт