Жената ЛЪВ - 46

  • 14 748
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 5 030
Кам, как така няма да споделяш?! Ми как шъ ти стискаме палци тогава... newsm78
Успех на следващото интервю!

Реа, Пол, браво на вас! Много сняг да има и да не забравите да снимате, ей!
Реа, това са планове на сглобяеми къщи, мъжо се беше навил за нещо такова преди време и беше ги изровил нейде от нета, избирани сред мнооого други  Mr. Green, разгледай ги, май са тая квадратура, може да ти свършат работа...

# 691
  • Мнения: 340
И ние с племеницата пишем домашни и учим уроци. Ама при нея се получава обратното. От много бързане да свърши и да си играе прави елементарни грешки по домашните. Знам, че ги знае нещата, ама къде не довидяла, къде не дочула и после в тетрадката пише например 150+90=160.  Shocked
Приятно изкарване на заминаващите. Пък после ще показвате снимки.  Hug

# 692
  • Мнения: 11 450
Добър вечер.

Оффф ебаси деня, добре, че свършва  Mr. Green
Днес явно ни е викащ ден  Crazy Досега и аз врещях на Калина, ама не ми се обяснява, че е тъпо ....
Лелеееее стана пак 19 ч, а аз нито съм боядисана, нито изкъпана и се ужасявам от багажа колко е огромен, затова обичам летните почивки. Пак има много багаж, но в реален, а сега гигантски, но малко дрехи.
Обаче аз измислих нещо. Турих вторите якета и долници в чувал от тези дето се изсмукват с прахосмукачка  Crazy От дома ще тръгнем смукнати, но от там насам как един господ знае.
 Joy

Айде до след малко.

# 693
  • София
  • Мнения: 6 210
Реа, ако изсмукаш целия багаж, сигурно ще си освободиш място за прахосмукачката  Joy!
Приятна почивка, момичета! Сигурна съм, че ще изкарате весело  Hug.

# 694
  • Мнения: 11 450
Благодаря Вени ще сме 8 големи с 8 деца  Party готско  Flutter Купона ще е на ниво.

Боядисах се и сега чакам да минат 40минути, много мразиМ това време  Whistling

Бенджи попитах за макета, защото ми хареса много разположенията и т.н.  Ще ги покажа на мъж ми.

Камче тръгваме утре сутринта и в четвъртък се прибираме живот и здраве

# 695
  • Мнения: 9 776
Оппаа. Crazy Тук съм. Има ли някой да си полафим? Flutter
Ям Активия с мюсли, мммм. Чакам третата ми пералня да се извърти, че да пусна и последната, но кой ще простира посред нощите, като мисля да лягам следа малко, не знам. newsm78 Освен мъжа ми да навия. Thinking Багажа е почти готов. Утре ще трябва да сместя и мокрите дрехи. Mr. Green
Леле колко много парцали нагласих пак. #Crazy ooooh!
Норче, за прахосмукачка не знам дали ще имаш място, но ако имаш някое ремарке, ще свърши хубава работа. Joy
Момичета, благодаря за пожеланията! Hug Надявам се с такава голяма компания наистина да си изкараме забавно. Нищо, че не се познаваме. Crazy А и децата ще се веселят,сигурна съм.
Сега си погледнах ръцете, и видях че съм с осем лакирани пръста, и то само по веднъж ooooh!

# 696
  • Мнения: 577
Хейййййй Реа,Пол ,тръгнахте ли?Весело изкарване и очакваме включване от мястото на събитието!

Божее,да ви разкажа моя сън  ooooh!
Аз съм напред с новите технологии  Crazy от днес.
Отивам с Васко да му купувам ел.игра.Но някакви такива ,като ПС бяха простоооооооо от каменната ера.Та виждам аз най-новата  Joy и започвам да му обеснявам как функционира.
Представлява една ръкавица черна с черни `бобченца`точки разположени върху дланта...монитора е вид очила/закрепя се на очите но е дефакто малък монитор./..Съвсем леко да помръднеш пръсти и играеш...Проблема беше колко инча да е монитора,който ще закупим.

Това е накратко ,иначе сънят имам чувството ,че продължи цяла нощ  Blush
Весел и усмихнат ден от мен.

# 697
  • Мнения: 9 776
Привет! Hug

На мястото на събитието сме Crazy. Настанихме се преди малко, после ще слезем да вечеряме. Бива като цяло. Пистата е точно до хотела, така че който ще кара ски, много е удобно. Стаите са големи. Водят ги апартаменти, но всъщност са си двойни стаи + разгъваем диван Twisted Evil. Както и да е. Ще преживеем няколко дни. Wink С другите семейства се видяхме за по малко, но изглеждат симпатични хора. Времето засега е супер. Сняг няма, но на пистата има изкуствен. Норчето занимава Ник сега, докато аз ви информирам Heart Eyes. Децата се занимават много добре. Компания голяма. Crazy
Поздрави и целувки от нас двечките за всички! Hug Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 1 156
Еййй, лъвска среща ли има. Ми аз пак съм блщла, но съм и новак, де се вра в А група.
Да си изкарате страхотно..

Лаленце, стисках ти палци, но явно моите не са вълшебни.Следващият път ще е твоята работа.

Цял ден дремя. Домикнствах сутрита, сгласих се къпана за разходка с кучето и установих че духа ужасно. За по здравословно се прибрах и се наспах. А вчера миткахме цял  ден по морската градина. хубаво беше, после спах като къпана.
Аз пък от няколко дни сънувам че емигрираме в Австралия. По малко фейсбук за мен май, че много снимки гледам.

# 699
  • Мнения: 5 140
Прекраснички Прекрасни, Честити ви празници!! Без вино и любов, няма живот! Бъдете живи и здрави се обичайтееееее  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=amwXnrRsGkM

# 700
  • Мнения: 1 156
Щастлив празник на всички.
Да пием от любов към виното Hug

# 701
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте!
Честит празник! Сутринта се смях с един водещ от радиото, който твърдо заяви, че днес било ден на зарязаните, щото е Трифон Зарезан  hahaha!

Скиорките!? Ко си прайкате, нали не сте изкоренили борчетата по Беклемето  Mr. Green!?

# 702
  • Мнения: 699
Ехооооооооо, ей ме и мен.

Жива съм. 2 дни ни прецакваха компютрите в работата. Нямалод а имаме екстри, само да бачкаме като луди. И понеже се ядосах на тия ограничения и бях и четвъртък и петък навън с колата по задачи. В петък пък моя мъж измисли да пътуваме и на юруш в събота сутрин тръгнахме. На братовчед му се родило бебето и да го поливаме. Та газ до Троян да оставим джуджи, купихме подарък и тръгнахме за В. Търново. Там купон голям до никое време и на сутринта рано хайде наобратно, че свекърите имаха ангажимент с гости на вилата. Не че ние пропуснахме да отидем де. Хапнахме, време хубаво, прекрасно беше, обаче айде на юруш към Сф, че бяхме вечерта и на детски р.д. Сега съм уморена толкова, колкото след 5 дневна работна седмица. Обаче пък времето беше прекрасно и не съжалявам за разнообразието.

На Реа и Пол, пожелавам весело изкарване. Можело е да се видим вчера.

Вени, сетих се днес да взема книжките и са ми в офиса, та тая седмица ако искаш да се видим.

Хайде да поработя още малко. После пак ще намина да ви "видя".

# 703
  • Мнения: 9 776
Ехо! Hug
Честит празник на празнуващите!  bouquet
Аз още не съм се ориентирала. Mr. Green Май няма да празнувам нищо, като изключим вечерята довечера. С дребния стоим в стаята. Бяхме малко навън, но нещо не го кефи с многото дрехалаци, снега. newsm78 Ще легнем сега да се наспим, докато се напързалят другите.

Вени, за борчетата ще питам после Норчето дали са си по местата. Mr. Green

Джуджи, сетихме се за теб, че имаш връзка с Троян. Crazy Ей го на, даже си била тук. Надявам се да се срещнем някой ден всички някъде. Hug

Айде до после! Hug

# 704
  • Мнения: 6 274
Липсвате ми многооооооооооооооооо!
Нямам никакво време, но обещавам скоро да се поправя!
Не ме забравяйте!
ЦУН!
  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт