Жената ЛЪВ - 47

  • 15 515
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 668
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол


За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]

ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:


Жу

gudzy

Кипра Маца


Джуличка
M_Nik
ReaNora



stefka.k



hayasy

tediko




Синеоч

wee.jess



benighted




Kamence
Гергина

polin_a
Cheburashka

Бенджи 2710



Чили

Вени***

Anni
страхотна
sweet_monii
спондж боб



 
С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


ЗА ДА СМЕ ЗДРАВИ

Старите ни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 , 30 ,
31 , 32 , 33 , 34, 35, 36 ,37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46


Полезни връзки:


ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп: Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
ЛИНДА ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Two Hearts smile3525Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми, newsm51  Two Hearts
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката

Последна редакция: ср, 16 фев 2011, 16:33 от The Tulip

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Първа, първа  Party

Бени, случайно вчера да беше към 5 следобед на спирката срещу ПУ?

  bouquet за Камчита!

# 2
  • Балчик
  • Мнения: 740
Ехооооооооо
привет и от мен ; Hug
Лаленце  благодаря за новата тема; Hug
хич ама хич нямам време ;
до късно съм на работа , зарязах си моите мъже ;
как се спасяват ...!?! виждам ги само кога си лягат и кога стават ;
В последно време хич не мога да влезна и да ви чета , толкова съм изтървала  Whistling
Приятен ден на всички ви  Hug.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 210
Благодаря за новата тема, Ками  Hug!

# 4
  • Мнения: 577
Кам,машала Laughing!Страшен бързак си.

# 5
  • Мнения: 668
Не помня дали ви бях споменавала, че Вики има проблем с очите от доста време. То беше едно ходене по очни лекари, които казваха, че нищо му няма, а често според тях правел конюнктивит. Дори една от лекарките веднъж ми се скара : "Ама много често го водите това дете"  Ами като има проблем със скръстени ръце ли да си стоя. Всички казваха, че няма проблем с очите, а има тикове, защото мига с очи често и чак си повдига леко веждите. Започнахме да го лекуваме с хомеопатия заради тези проблеми. Наскоро обаче реших отново да го заведа на очен лекар и запазих час за един лекар тук в БС, за който съм чувала добри отзиви. В понеделник ходихме на преглед и се оказа че детенцето ми има кератит /точковиден/. Който е сигурно от една година насам. ooooh! Направо ми идва да отида при всички тези така наречени лекари през които съм минала и да им бия по един шамар. Най-общо казано Кератитът е възпаление на роговицата. Чувствам се някак виновна за случващото се.  Confused
Тъй, оплаках се пак.  Crazy

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Е, Камче, важното е, че са го установили, сега ще го излекуват  Peace. Ти пък точно нямаш никаква вина.

# 7
  • Мнения: 668
Е, Камче, важното е, че са го установили, сега ще го излекуват  Peace. Ти пък точно нямаш никаква вина.
Да и дано не сме закъсняли, защото може да има лоши последствия когато не се лекува навреме.  Praynig
Ама вчера в такъв филм се вкарах.  ooooh!
Абе надявам се всичко да е наред и нещата да имат добър край.  Praynig

# 8
  • София
  • Мнения: 6 210
Ками, като чуя нещо такова за някои лекари и... абе напълно разбирам желанието ти да минеш и да им шибнеш по един зад вратовете  Crazy!
Все пак не си вменявай вина  Hug. Ето, попаднала си на кадърен доктор, сега предполагам ще започнете лечение на детето и вярвам, че ще се оправи  Hug!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Да, точно в 5 бях там. Кипре, що не ми се обади, като си ме видяла? Аз съм заплес, то е ясно... Grinning

А казвала ли съм ти, че миналата година мисля, че те бях видяла точно там, ама не бях сигурна дали си ти... Mr. Green

Кам, всичко ще е наред с детенце!  Hug

Некадърници са почти всички лекари! Отдавна им нямам доверие...

# 10
  • Балчик
  • Мнения: 740
Лаленце за подкрепа и едно рамо от мен имаш  Hug
нали знаеш , че децата по- леко преминават през болестите ;
всичко ще мине и замине ;
А ако ще ходиш да биеш докторята брой ме и мен , идвам и аз да бия  Mr. Green, стигнах до там , че при проблем се "спасявам " от нета , чета диря , питам ... което хич не е правилно разбира се. Но ....  се нагледах на "опитни" докторя.  Whistling

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Спонджи, при проблем и за така правя: чета, питам, ходя при няколко за различни мнения... Ставам половин доктор направо... Laughing

# 12
  • Мнения: 577
Нама страшно Кам,важното е,че сте го открили какво е.Споделяй как се развиват нещата.

Кипре,ти що и не и свиркаш на Бенджи?

# 13
  • Мнения: 9 776
Здравейте! Hug

Кам, благодаря за новата тема.  bouquet
И не се притеснявай за Вики.  bouquet Сигурна съм, че сте хванали проблема навреме, благодарение точно на теб и майчинската ти интуиция. Peace

Ние сме добре. Макар че вчера Даянка падна много лошо, удари си главата в една циментена пейка, сега е с две цицини и навехнат пръст на едната ръка. Иначе е ок, но се стреснахме много когато в ръката и остана кичур коса Shocked. Надявам се да е от охлузването, макар че на главата и няма нищо сега, и да не е от стрес и да стане по-лошо. Praynig
Норчето вчера кара ски, доволна е от себе си. Надявам се днес да се снима. Аз така и не се осмелих, а с Ник май това ще е последната ни почивка докато не се окултури малко Close. Такива капризи, такова чудо, кошмар е. #Crazy И решихме скоро да го пуснем на ясла, защото не се издържа. Naughty

Това е засега от мен. Искам да се прибирам вече в къщи май. Rolling Eyes

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
що не ми се обади, като си ме видяла?

Ми щото беше с качулка и те мернах за секунди, не бях много сигурна, че си ти... Не ми се ще да се метна на някоя непозната  Mr. Green. Пък и се качи в рейса много бързо.
Там точно, на тая спирка,  ако се чудиш дали съм аз - да знаеш, че съм  hahaha

Кам, ще се оправи, сигурна съм!

Полко, на леда ли се подхлъзна Даянка? А пък за малки деца на почивка съм категорично против, особено с такова, каквото беше моето, за пръв път я заведохме на море на 2,5 г. и бяхме  smile3511

Общи условия

Активация на акаунт