Жената ЛЪВ - 47

  • 15 511
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 156
Полинко, добре дошли!  Grinning

# 31
  • София
  • Мнения: 6 210
О, Поли, добре дошли  Hug!
Теди, здрасти  Hug. Жалко, че престоя в болницата не е дал желаните резултати. И свекър ми го съветват лекарите, че трябва да влезе в болница за малко, а той не иска твърдо. Направо не зная дали е прав или не...
И мен ме боли главата днес, че и някакво сърцебиене имам  newsm78.

# 32
  • Мнения: 668
Пих 3 то хапче, полегнах, и разбира се някой добър съсед реши да разбива точно в 3,30.  Twisted Evil
Пол, добре се завърнала.

# 33
  • Мнения: 9 776
Добре заварили, момичета! Hug

Успях да сготвя. bowuu Свинско с ориз. След вечерята се надявам да сте тук и да си полафим, че ми липсвахте. Heart Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз май не ви се похвалих, но вече имам забележителен напредък с приготвянето на винен кебап. Правя го еднакво добре с телешко и свинско, а най-трудната част от манджата се оказа гарнитурата от варен ориз  ooooh!  hahaha.

# 35
  • Мнения: 11 318
Добър вечер сладки  Hug

Прибрахме се около 16ч и се метнах да оправям багажа и да пера и т.н. хич не обичам да оставам за "утре". Децата и ние сме си у дома и утре и от понеделник кой от където е  Mr. Green

Пол ви осведомява за всичко, така, че за мен остава по - късно да пусна снимки малко от почивката. Горда съм със себе си , че се метнах на ските и се търкалях като валаме по пистата ( заедно с моят) Бяхме си наели учител, ама кел файда - така не бях се търкаляла от дете  Joy Иначе децата мойте и Даянка - нямаха грешка, абе толкова упорити и инатливи, че накрая резултата беше отличен - летяха по пистата, сякаш не за първи път ходят на ски  Rolling Eyes.

Хареса ми почивката - голяма стая, топло навсякъде, вана, близка ски писта, ресторант с много прозорци.............Накрая ходихме до Троянският манастир, запалихме набързо по една свещ, видяхме убежището на В.Левски, купихме си сладко от боровинки, от зелени смокини и арония. Минахме през Музей на препарирани животни, там не се снима, ама имам 1-2 снимки  Wink и потеглихме славно към Варна.

Четах миналата тема.
Исках на всеки по нещо да кажа, ама  Embarassed помня само за Гудзи , че се е мернала и  е показала коремче, Мастерчето също се е върнала за малко, Джу е добре вече, Рени напредва в учение, знание и кулинарни способности, на Камче вече е добре детенце....Чеб, че е добре и няма с кво да се похвали ( айде бой де   Wink ), Тедко , че днес е писала когато се прибираме  Joy
Вени[/b], Камче явно днес само мен не ме боли глава. Мъжа ми също се оплакваше цял ден. Може би пак някакво изригване........


Домашните излязаха по задачи и аз съм сама, ще се възползвам сега да си взема един душ и да се намъкна в пижамата.
Свекър ми ме изненада приятно за първи път от 11-години насам, беше ни сготвил храна и донесъл , десерт също Crazy

# 36
  • Мнения: 699
hej az sym tuk. 2 dni nqmame kompujtri, dnes gepih edin latop da vi drasna 1-2 reda. Samo sme s deteto. Myzha mi e v Karnobat.

Pol i az imam svinsko s oriz.

Veni shtom te mychi oriza, pravi kartofeno pujre.

Rea, bravo za skite, ako hodite po-chesto, shte ti haresa mnogo.

 Hug Hug Hug na vsichki, che s taq latinica da ne be biqt. Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 6 210
Хаясчо, мъжът ми и детето предпочитали с ориз  Crazy, а аз с картофено пюре. Ама ко да правя, работя по заявка на клиента  Mr. Green.
Моя мъж беше два дни командировка, прибра се по нощите, а днес ей го кое време стана - още е в работата  ooooh!.

# 38
  • Мнения: 9 776
Норче, уелкъм. Hug Рано сте се прибрали. Чакам да ми пратиш снимки. И аз ще пратя като ги прехвърля от лаптопа на компютъра и ги огледам.

Вени, може да напишеш рецептата на туй чудо на първа страница. Аз ще ти кажа как да правиш ориза. Joy

Джуджи, що си без комп.?

# 39
  • Мнения: 699
Veni, edna priqtelka vari oriza v mikrovelerto, a ima edin oriz, kojto e v plikcheta, na Uncle Ben's, toj pyk stava vinagi, samo na vkus da vi haresa.

Pol, prehvyrlqt ni syrvyri, domejni, hostove i vsqkakvi takiva kitajski dumichki, koito az ne razbiram, no 2 dni nqmam komp v rabotata, zashtoto bash s moq se zakuchiha neshtata. A az bez komp nikakva rabota ne moga da svyrsha. I cql den pochti sym v dvizhenie.

# 40
  • Мнения: 11 318
Добро утро , лъвчета.




Днес съм сме си у дома. На вън е много гадно времето и смятам освен до някой магазин да напазарувам да не мърдам никъде. Пия кафе - гоооооляяяяяяямо, ей това ми липсва като ходя някъде - голямооооо нес кафе. С тез малките чашки го гълтам на две глътки....


Хаясче, мен си ми харесаха ските, надявам се другата година да идем пак  Crazy

Децата още спят, краката ги боляха вчера, днес по мойте има синкави петна....... Joy

# 41
  • Мнения: 9 776
Добро утро! Hug

Мерси за закуската?!  bouquet
И при нас времето е гадно, а ми се излизаше. Whistling Сега цял ден забити в къщи. Close Даянка поне на у-ще ще ходи. Mr. Green

Хубав ден на всички! Hug

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
 Добро утро!

Мъжо днес навършва 35.

Да ви почерпя за негово здраве:



# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Да ти е жив и здрав   bouquet!

# 44
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро!
Бенджи, честит празник на твоя човек. Да е жив и здрав, много щастлив и все хубави неща да го спохождат  Hug.

Ние с детето нещо настиваме... Така ме болят сливиците, че имам чувството, че ще ми изскочат през ушите  Crazy. Марти от два дни е сополив и се оплаква, че го боли глава. Говорих с госпожата, днес програмата им е лека и няма да го пускам на у-ще.

Общи условия

Активация на акаунт