Жената ЛЪВ - 47

  • 15 513
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 206
Добро утро и от мен Лъвички  Hug
Стеф, правилно си разбрала идеята ми и не ти се сърдя че чак сега ми отговаряш. Само, ще те помоля да ми пратиш на ЛС името ти във ФБ да го впиша. Само едно ви моля да ми кажете кой, ще прави новата тема за да мога да му пратя списъка.? Иначе за трудното загряване и аз съм така, но си имам причина. Когато съм се родила и до едната ми годинка съм била светло русичка даже имам една снимка в количката съм пред кооперацията на баба и дядо и там си личи колко съм русичка.

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 1 154
Рейче, уникална си  rotfImao

# 737
  • Мнения: 577
За Райнето -войводката ли говориш?  Joy Hug

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 1 154
За Райнето -войводката ли говориш?  Joy Hug

Тя е наш'та гордост  bg

# 739
  • Мнения: 88
Добро утро newsm03 и Честит 3 март bg.Момичета дайте идея как да сготвя едно пиле за вечеря Thinkingписна ми с това готвене WhistlingСтеф благодаря ти за милите думи.И тук не е много топло тези дни валя дъжд,но обределено не е като в БГ.бОЛНИТЕ ДА ОЗДРАВЯВАТ БЪРЗО И БЕЗ УСЛОЖНЕНИЯ НА ГАДНИЯ ГРИП.Ставам,че  малките искат да ходят в парка moresmile

# 740
  • Мнения: 577
Мими, ти в парка а, ние тук сме се свилиииииии,че   е един кучи студ навън.
Пилето може да го направиш по много начини.Премерно: пиле с ориз,печено във фурната с картофки,фрикасе,панирано с корнфлейкс.Ей,сега и другите ще се включат  Wink

Плачем за нова тема  Mr. Green

# 741
  • Мнения: 88
Мими, ти в парка а, ние тук сме се свилиииииии,че   е един кучи студ навън.
Пилето може да го направиш по много начини.Премерно: пиле с ориз,печено във фурната с картофки,фрикасе,панирано с корнфлейкс.Ей,сега и другите ще се включат  Wink

Плачем за нова тема  Mr. Green
еее Жу тук е към 15 градуса и е супер за разходки,не че на мен ми се разхожда ама кой ме пита мене.Децата искат да играят навън.За пилето скоро готвих с ориз и с картофи ,но с корнфлеикс никога не съм готвила Thinkingще потърся рецепта

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Мими, исках да те питам нещо за ваксините.
Изикват ли да са сложени всички и по кой календар: техния или бг?
Знам, че на запад са препоръчителни, но дали се отнася само за техни граждани, и дали нямат друго отношение към чужденците.../особено такива с липсващи ваксини  Mr. Green/
Така просто за инфо, то във френско може да е различно, но все пак...

# 743
  • Мнения: 577
Повече играчка е.Аз вземам един корнфл. обикновен, натурален без захар ,понеже   е по-едър го натрушавам по-на дребничко   Simple Smile Обезкостявам пилето ,нарязвам го на малки парченца  или на `флейки` топя в яйце ,овалвам в корнфл. и пържа.Някой варят първо пилето ,но аз не.То си се изпържва мн. добре .От едно пиле съм вадила голяма пиатела с мръвки..... +някаква гарнитурка и айдееее..

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 1 154
Пускам нова тема, пу да ми е на късмет:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=567735.msg17998312#msg17998312

Общи условия

Активация на акаунт