Жената ЛЪВ - 47

  • 15 521
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 577
Да не забравиш да боцнеш плика на няколко места с иглата,че се надува и да не се пръсне .

# 691
  • София
  • Мнения: 6 210
Да не забравиш да боцнеш плика на няколко места с иглата,че се надува и да не се пръсне .
Hug
Няма, няма, прочетох инструкцията за употреба три пъти  hahaha! Хаяси вече е правила опити с яйца да съсипе кухнята, а аз ще руша другата седмица например, трябва да има ред  Joy  Hug!

# 692
  • Мнения: 1 701

и една Фафла...  Embarassed

За плика, сложи маааалко мазнинка вътре и го продупчи предварително. Не знам колко по-бързо се сготвя,но става много вкусно. Аз пилешки крилца правих скоро - чудни! Simple Smile

# 693
  • Мнения: 699
Вени, има ред за бомбите в кухнята, не може и аз и ти в един ден  Joy

Аз вратните пържоли ги правя в тава под фолио, стават мозък, тия пликове нещо не са за мен, защото гърмят, пък при мен е по-добре да няма гърмящи неща, аз и без тях се справям добре  Crazy И си стават за 40-50 мин. пак.

Уф, нещо не ми е добре, вие ми се свят и ми е отпуснато, дали защото е последния работен ден или нещо не съм в ред, ама ми е гадно.

Рени  Hug Hug Hug Гадно е в болниците, но пък си по-спокоен за детето така. Важното е, че всичко е минало и заминало.

Уф, да пусна ли колегите да си ходят по-рано  newsm78

# 694
  • Мнения: 11 367
Уф, да пусна ли колегите да си ходят по-рано  newsm78
ДАААААААААААА може ли и мен да пуснеш  Wink Joy

Голям лаф днес, няколко тъпи исках да се вклю в темата, ама мноо работа и ми е неудобно от колегите  Wink Затуй си мълча само и чета  Rolling Eyes

# 695
  • Мнения: 699
Уф, да пусна ли колегите да си ходят по-рано  newsm78
ДАААААААААААА може ли и мен да пуснеш  Wink Joy

Голям лаф днес, няколко тъпи исках да се вклю в темата, ама мноо работа и ми е неудобно от колегите  Wink Затуй си мълча само и чета  Rolling Eyes

Ми аз ги пуснах вече! Айде и ти си отивай.

Аз съм добър началник, има ли празници и ги пускам по-рано.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Голям лаф днес, няколко тъпи исках да се вклю в темата, ама мноо работа и ми е неудобно от колегите  Wink Затуй си мълча само и чета  Rolling Eyes

Ми пиши, бре, прави се, че работиш нещо  Joy

Браво, Хаясче, само така  Peace

# 697
  • Мнения: 1 701
Хаясче, искам да ми станеш шеф! Flutter

# 698
  • Мнения: 2 274
  Благодаря за подкрепата, момичета! В интерес на истината престоя в болницата ми се отрази добре  Embarassed. Бяхме сами в стаята / а стаите там са с по 2 легла/, гледахме ТВ, играехме на GPS-а, четохме книжки, спахме по много. Направо си починах от домашните задължения. както се пошегува една от лекарките, направо си бяхме като на курорт  Mr. Green. Лошото беше, че на Боил много взе да му доскучава като му просветна пред очите и по цял ден мрънкаше да си ходим и не искаше и да чуе, че докторите трябва да ни разрешат.
  Бенджи, по-добре заведи децата на лекар. Боил така започна - в сряда почти 40 градуса, в четвъртък до привечер нищо му нямаше - ни Т, ни гърло - нищо и после като вдигна пак Т няма сваляне, разстройство, гърло, отпусна се, всичко го болеше. Друг път Беладоната, Меркуриуса и Пирогениума са ни помагали и се е справял сам, но този път все едно му давах бонбони - никакъв ефект. Дано Йо и Сти се оправят бързо и без усложнения!
  Kипре, сега гледах в сайта на Уиз - няма проблем с пътуването до Барселона, но билетите за 4-ма ни, отиване и връщане излизат 1300 лева  Rolling Eyes. Предишни години като съм гледала цените бяха по-ниски, но кво да правиш - инфлация  Rolling Eyes!
  Гери, абе тия нашите мъже да не би да се познават? И моят иска да заминаваме за Австралия или Нова Зенландия  Rolling Eyes. По принцип нямам проблем със заминаването от БГ, дори с радост бих заживяла другаде, но ми се иска да е в Европа, а не на друг континент. В интерес на истината за нас ще е най-лесно ако заминем в САЩ, Канада или горепосочените две, защото моят нали е програмист, но на мен ми се вижда вече прекалено далеко  Rolling Eyes.
  Добре дошла и на новата Лъвичка в темата  Hug!
  Вени, да е жива и здрава Софи   bouquet!
  За протокола - нивгаш не съм ползвала плик за печене, а тенджерката под налягане я експлоатирам най-редовно от доста време.
   Уф, от 2 часа го пиша това: Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора.

# 699
  • Мнения: 699
Хаясче, искам да ми станеш шеф! Flutter

Нямаш проблеми, само трябва да се преместиш в гадната Сф. Ама да предупредя, така е само преди празници. Има ли работа, гърча до дупка.

Ние от понеделник сме с човек по-малко в отдела. ТрЕбе да си стягам д**ето.

# 700
  • Мнения: 9
Сори мацки-лъвички, откога не се каца на Барселона с нискотарифен полет?
  /малко въпросче от друга лъвичка/

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
С Райнеър само, и то ще вземе да излезе, че само от П-в. Прочети линка, там са изброени май и други градове.
Иначе новината е от около 10 дни някъде.

# 702
  • Мнения: 1 156
Аз пък вече съм си у нас...и 4 дни почивка. а да ми каже някой че комунизма си е отишъл, а съм го убила.
Свеки ми извадила едни наденици да пека, да не умрем от глад с момчето й... ама добре се грижи жената де. От утре съм на селски туризъм, до неделя сутрин. Ако има пролетни цветя ще снимам и ще покажа.
Лека вечер на всички и приятни почивни дни.

# 703
  • Мнения: 668
Пфу, тъпо ми е.  Crossing Arms  Лекарят смени капките, има подобрение от началото на лечението, но ще трябва още.  Sad Ако и след 10дни е така май ще ходим на гости У Варна.  Wink

# 704
  • Мнения: 9
С Райнеър само, и то ще вземе да излезе, че само от П-в. Прочети линка, там са изброени май и други градове.
Иначе новината е от около 10 дни някъде.


   Благодаря! Сега ще погледна.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт