Жената лъв - 48

  • 16 130
  • 741
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол


За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]

ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:


Жу
geripetrowa

gudzy

Кипра Маца


Джуличка
M_Nik
ReaNora



stefka.k



hayasy

tediko




Синеоч

wee.jess



benighted




Kamence
Гергина

polin_a
Cheburashka

Бенджи 2710



Чили

Вени***

Anni
страхотна
sweet_monii
спондж боб



 
С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


ЗА ДА СМЕ ЗДРАВИ

Старите ни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 , 30 ,
31 , 32 , 33 , 34, 35, 36 ,37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46,
47

Полезни връзки:


ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп: Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
ЛИНДА ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Two Hearts smile3525Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми, newsm51  Two Hearts
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката
[/b

Последна редакция: чт, 03 мар 2011, 19:34 от Кипра Маца

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Тъй. Трябва да излизам, така че после ще оправя там другите неща. Пък вие пишете  Hug

# 2
  • Мнения: 577
Мерси,Кипре!Къде ще ходиш в това време  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 156
Запис...
Имам за споделяне разни неща, но нещо се притеснявам. Само да попитам някой има ли близки взаимоотношения с жени в и след критическа,....едни гротескни взаимооношения ми притеснявата сивото вещество от няколко месеца.

# 4
  • Мнения: 9 776
Браво, Кипреbouquet

ГериПетрова, всеки от нас е имал или има подобни взаимоотношения. Да ти кажа, ние тук много неща си споделяме, а което не е много за показване, си го пишем на ЛС-та. Wink

Аз все пак успях да изляза на пазар. Купих две долнища на Ник, чорапи, вътрешни обувки, заръчах на едно място да ми ушият прословутите кърпи. Плюс това гланцово блокче, лепило, фулмастри, моливи, скицник, книжка с приказки. Очаквам чудеса от детето си. Crazy

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
 Hug

# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 11 338
ЯЯЯЯЯЯЯЯ нова тема, ко прайте вие бе?
Кипре, браво айде да ти е на късмет с новата тема  Hug

Пол ти що не ми отговаряш, а? Да не би да не ми четеш постовете вече  Crossing Arms Епа за първи път обръщам знамето, не е за втори пък  Joy

За Райнето -войводката ли говориш?  Joy Hug
Тя е наш'та гордост  bg

Ама вий ко да нИ ми се подигравате сИга?  Mr. Green

Гери спокойно споделяй, пък ние ще се постараем да ти помогнем  Peace

Пол ми браво за покупките 7-ми наближава, Ник знае ли , че ще ходи на забавачница? Сега едни вълнения ще те вълнуват  Crazy

Миме, пиле с картофи що не направиш? То едно пиле на вас стига ли ви?  newsm78 Можеш да направиш и пил. каварма.

Аз излизах с децата до магазина. Напазарихме хубаво. Направих една салата която е мн елементарна, но за първи път я пратя. Варени картофи, моркови, яйца, сирене, кашкавал се редат с майонеза. Обаче съм притеснена , че забравих киселите краставички  Confused Сега дали ще се яде това чудо един господ знае. Имам още две салати, така, че ако не се хареса ще ядем другите.

Тук е студено и мръно на вън. Сняг нямаме много и се надявам да не вали вече.

# 9
# 10
  • Мнения: 1 156
Много гадно време и тук. Мислех да излизам, но ще си го спестя, не ми се мръзне. Къпах се ,и после ще се отпусна с книжка в рка и без това съм с ПМС и съм особено гадна.
Абе кво да ви кажа. Не знам дали има друг случай като в нашето фемили, обаче ми е странно. Свеки ми се оплаква от дъщеря си. Зълвата ми се оплаква от майка си. Свеки е лееееко досадна , лееееко изнервяща и мноооого бъбрива. И понеже . Слава Богу, съм на работа по цял ден, не се дразня особено от специфичните й черти. Единственото което ме изкарва извън нерви е че СПОДЕЛЯ прекалено много с прекалено много хора, 95 % от които аз дори не познавам. НО ще си поговоря с нея, тя обикновена е послушна.
Това ,което не мога да разбера е как могат майка и дъщеря да се връзват една на друга за дребни, битови неща и да ги преекспонират до степен проблем. И всяка ми реве на мен. Ми на кошчето за душвни отпадъци някой ден ще му падне дъното и тогава а кого да реват. Това е което ме тормози.
 НЕ знам дали на свеки й се дължи от критическата, някой може ли да ми даде признаци...

# 11
  • Мнения: 88
И аз цоп в чисто новата темичка GrinningРеа едно пиле ни е достатъчно,то аз и децата ядем като мишки,така че няма грижи.Жу това с корнфлеикса ми звучи чудничко ще го опитам.Бенджи искат ваксини,и преведено удостоверение от лекуващия лекар за здравословното състояние на децата.Здравни книжки и карти задължително. Naughty даже ме пратиха тук в една болница да ги прегледа очен и заболекар,много ми беше смешно Grinning

# 12
  • Мнения: 88
Реа салатката ,която си забъркала е много хубава,поне мойте много я харесват мисля и че без краставички ще е добре Grinning

# 13
  • Мнения: 9 776
Норче, за скайпа ли думаш? newsm78 Той е пуснат винаги с компютъра и е общият. Wink Така че който е на комп., вижда и кой пише в скайпа. Ама нищо не е станало де. Crazy
А не че не чета теб или някой друг. Просто като не отговоря веднага след прочитането, после забравям. Старост-нерадост, нали знаеш. Twisted Evil

ГериПетрова, признаци за критическа не мога да кажа, но всъщност при твоите хора проблемите са от чиста непоносимост. Аз лично не се учудвам. Като се сетя за какви глупости съм се нервила от моята свеки например Whistling Но тя беше нещо подобно на това, което описваш. И много изнервяше. Живеехме заедно, както май и вие сте и затова е още по-лошо. Освен да намериш начин да се дистанцираш някак и от двете. В прав текст им кажи, че не те интересуват проблемите им. Но ако си от типа добродушни лъвички, няма да го направиш и ще си страдаш все така. Rolling Eyes

Норче, Ник не разбира още какво ще му се случи и не се вълнува особено. Вълненията му стигнаха дотам да си натъпче новите чорапи в джобовете на новите долнища, обути естествено Mr. Green, да си разхожда новите обувки и да си вика: Манене, манене! Демек: Мале-ле, мале-ле! hahaha Joy А и аз не се вълнувам засега. Може би ако вземе да реве. newsm78 Ще видим. В понеделник, а и колкото време преценят от яслата ще ходи от 9 часа до обяд и ще го прибираме. От раз се научи да се храни сам преди няколко дни, както и да пикае прав newsm53

# 14
  • Мнения: 11 338
ОФффффффф преди малко щях да избия цялото семейство, ама така се ядосах и  #Cussing out оффф сега съм по - добре.
КАли 3 пъти слиза да магазини да ми купи мая суха, и все няма и всеки път я пращам до др магазин. След малко почвам да меся  Laughing Дано да успея да я снимам, че ме е срам пред гостите.

Мишо е наказан и трябва да напише 50 пъти : "Да слушам в клас и да не тичам в училище". Ходил в вчера с още един калпазан на 3-ят етаж в у-ще и г-жата го е наказала, но не е само и това: не слуша, приказва и.н. Бенджи да не мислиш, че само твоят е калпазан  Laughing

Пол много смешно ми стана за Ник, а и като го познавам си представям картинката ква е  Heart Eyes Инак те питах за спортните дрехи от къде ги получи от ларедут или от спортдирект? Това ми беше въпроса.

Айде до после, отивам да меся  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт