Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Цитат
....каква  е връзката с Асос

Демир през 5 години беше в Асос..............изобщо не съм се замисляла къде е точно Асос, но подсъзнателно съм си мислела че, е близо до Антакия  newsm78, а то се оказа на другия край, което е логично предвид гръцкото звучене на името  newsm78

# 736
# 737
  • Мнения: 2 131
Време е за сватба! Саваш е вече разведен, бебето е на път! Няма за кога да отлагат! А ако е вярно, инфото, което излезе преди седмица - две, че остават още 5 епизода и от тях 2 се излъчиха остават още 3 - тъкмо да се оженят и да видим второто бебе!


Аз съм съгласна че е дошло време за сватбата им ,но не се знае сценаристите дали няма да оставят както в повечето сериали правят в последната серия да я  направят и до края да се родят бебетата на Саваш и Наазан,както и за всеки герой какво се е случило.и затова не смея да си помисля че сватбата ще бъде реална, а и като знаем как завърши снощната серия  newsm78 newsm78 newsm78 хич не ми се иска но не се знае Явуз дали от страх няма да застреля Саваш  newsm78 newsm78

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Вярно бе,че беше на Асос ooooh!Аз пък даже си мислех,че е в Гърция newsm78той нали малко полиглот го раздаваше,та си мислех,че  и гръцки е знаел

Общи условия

Активация на акаунт