Отговори
# 690
  • Мнения: 10 240

Така е , Рина, и все още не зная къде ще го гледаме като свърши сериала ЛиН  newsm78 newsm78

За Мурат имаме някаква яснота- очертава се и в игрален филм да участва и в сериал наесен.
За Туба все още нямаме сигурно инфо!


# 691
# 692
  • Мнения: 10 240

Нищо и никой не може да се скрие ако Демир е решил да го види!  Joy

# 693
# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Добре дошли на всички завърнали се HugЕлма,задължително ще гледаме сватбата на Саваш ага WinkЗа 22 епизод какво да кажа-както и всички други стойностен,без нищо излишно и перфектно изградени образи.Единствения образ,който на мен ми е леко преувеличен през целия филм е Аслан.Разбираемо е да е огорчен,но той направо е озлобен newsm78И защо-досега никой не се е отнасял зле с него,даже в началото той имаше почти братско отношение към момичетата.Много силни думи каза Демир на леля си-ти ще купиш любовта му,каква стойност ще има тя тогава?Ама в момента и при нея ръководна е омразата и отмъщението,ама при нея поне е разбираемо.Хайде за сега стига толкова съм разсъждавала  да на стана досадна   Hug


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 9 нови отговора.
Вай бе Rolling Eyes

# 695
  • Мнения: 273
Той не обича да се гледа като на сексуален обект


Хареса ми това от превода - аз например не го считам за красив мъж, но е много чаровен и има хубави и изразителни очи  Hug

# 696
  • Мнения: 0
Той не обича да се гледа като на сексуален обект


Хареса ми това от превода - аз например не го считам за красив мъж, но е много чаровен и има хубави и изразителни очи  Hug

Кате, ще го преведа след малко цялото, но и мен ме впечатли това на първо четене  Peace

Последна редакция: пн, 25 апр 2011, 21:58 от elma

# 697
  • Мнения: 273

Така е , Рина, и все още не зная къде ще го гледаме като свърши сериала ЛиН  newsm78 newsm78

За Мурат имаме някаква яснота- очертава се и в игрален филм да участва и в сериал наесен.
За Туба все още нямаме сигурно инфо!





Рина, ама знае ли се в какъв сериал и с кой ще снима Мурат newsm78 newsm78 Това нещо ми се е изгубило между редовете  newsm78

# 698
  • Мнения: 273
Той не обича да се гледа като на сексуален обект


Хареса ми това от превода - аз например не го считам за красив мъж, но е много чаровен и има хубави и изразителни очи  Hug

Кате, ще го преведа след малко цялото, но и ман ме впечатли това на първо четене  Peace

Добре, но не превеждай онази част, дето казва колко хубаво е женен  Joy Joy

# 699
  • Мнения: 1
Ооо,имаме ново интервю,ама Мурат пак пее любимата ни песен"I AM VERY HAPPY TO BE MARRIED" Joy Joy

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Ооо,имаме ново интервю,ама Мурат пак пее любимата ни песен"I AM VERY HAPPY TO BE MARRIED" Joy Joy

Ами като не може да го покаже,поне да ни го каже hahahaНаскоро гледах едно клипче снимано на парти на Джейда Джувенди( Бену от 1001 нощ) и дадоха Халит и Берг.Нямам думи да опиша с каква любов се прегърнаха и целунаха,без изобщо да ги интересуват журналистите NaughtyЕ тези двамата, изобщо няма нужда да казват ,че се обичат и копнеят един за друг,то се вижда и от слепите!

# 701
  • Мнения: 3 462
И аз изгледах 22 еп. - пак.  Grinning
Е, няма такъв филм. Търся, сравнявам...може би с нещо ми напомня само за "Птиците умират сами".
Златинче, права си. Peace
И за Халид и Бергюзар - също. И аз го изгледах клипчето в темата за "Великолепният век" (между другото - много стойностен филм за едно време, за което ние почти нищо не знаем). Силно впечатление и на мен ми направи как Бергюзар направо го прегърна, за да го почувства, колко й е липсвал. Абе, тези дребнички неща са солта в истинската любов. И нито могат да се скрият, нито могат да не се забележат.

# 702
  • Мнения: 0
Превод / извинете за забавянето Embarassed, но всички искат да вечерят  Joy/

ТОЙ НЕ ХАРЕСВА ДА СЕ ГЛЕДА НА НЕГО КАТО НА СЕКСУАЛЕН ОБЕКТ
МЙ разкрива своите чувства

.
....Красивият актьор МЙ " Не искам жените да гледат на мен като на добре изглеждащ мъж, предпочитам да ме възприемат като актьор.

Кой е Мурат Йълдъръм?

Докато следва за машинен инженер, той взима радикално решение да започне да играе, заяви " в нито един момент не съм искал да съм звезда. Предпочитам да не ме отъждествяват като добре изглеждащ актьор, а като добър актьор". Макар и доволен от вниманието което получава, той заявявя че " славата е като нож. Можеш да използваш ножа за да разрежеш ябълка, или за да убиеш човек. Аз единствено искам да режа с ножа, не искам да бъда звезда, а просто актьор"

"Да бъдеш почитан е хубаво нещо"

Намират ви за много красив, какво е чувството да си толкова популярен?

Аз приемам факта, че зрителите ме намират за красив, лично не мисля така че съм добре изглеждащ. Да бъдеш почитан е хубаво нещо, както и да е когато ти си актьор, ситуацията е трудна. Славата на актьора е представянето, то символизира че ти вървиш по пътя, превръщайки се в актьор, но това ли е пътя за превръщането ти в звезда? Искам да бъда актьор, и това е пътя който съм избрал, никога не съм искал да бъда звезда. Както отбелязах по рано, не за себе си, но и за благото на другите ще бъде много по-добре, доколкото това се отнася до мен.

Вие решихте да се посветите на актьорската игра по късно в живота?

Аз се забавлявах решавайки математически проблеми, и виждах моето бъдеще като инженер. Това беше плана. Откривайки себе си в позицията на актьор, отне известно време, и това беше трудна трансформация за мен. Започна като хоби, но започнах да печеля пари и това се превърна в моя професия. В този момент това се превърна в моя професия, и това решение е едно радикално решение.

"Много съм щастлив да бъда женен"

Вие сте женен за БТ...какво е чувството да си семеен?

Когато гледам на това в общия смисъл, да се посветиш на една жена е прекрасно нещо. Да бъда женен ме прави много щастлив. Направих това без много да го мисля. Бурчин, е много специален човек за мен.


Когато имате романтични сцени, тя как реагира, ревнува ли?

Когато отивате на преглед при лекар, няма емоция, разбира се ние гледаме на това като на наша професия. Това е целта. Когато ролята изисква това, ние правим различни сцени, но само заради ролята. Ако някога е било или направено това заради рейтинга, аз не искам да съм замесен. Не искам жените да ме възприемат като добре изглеждащ мъж или сексуален обект, просто искам да гледат на мен като на добър актьор.

Когато зрителите гладат сериали, те се опитват да преживеят сериала в собствения си живот, как гледате на това?

Не вярвам това да е посланието на сериалите. Не варвам че,  ТВ е там за да въздейства на хората или като отправна точка за тях по отношение на специфични решения. Всеки сам взима своите решения. Те гледат каквото харесват или каквото искат да гледат. Лично аз не вярвам и съм против това.

"Зрителите ще се насладят на още сериали"


Чрез намалението на сериалите до 45 минути, няма ли да има по-неблагоприятно положение за зрителите?

Не мисля така. И изпълнителите и зрителите ще се наслаждават повече. Не вярвам че, някой от холивудските актьори ще бъде в състояние да работи при тези условия, това е ефекта от промяната.

Последна редакция: пн, 25 апр 2011, 22:29 от elma

# 703
# 704
  • Мнения: 0
Eто и вчерашната статия за Туба

They are looking for Tuba



The Arabs are at the streets because of the beautyful actress Tuba Büyüküstün. The Arabs went to Istinye park to see Tuba but were dissappointed. While they were looking for her at Istinye park, Tuba were at Nişantaşı.

http://www.facebook.com/notes/tuba-büyüküstü … 10150177336801801


Превод

Те търсят Туба

Арабките са на улицата заради прекрасната актриса ТБ. Те отиват в Istinye park за да видят Туба, но остават разочаровани. Докато те я търсят там, Туба е в Nişantaşı.

Общи условия

Активация на акаунт