Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 106

  • 36 930
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 7 893
Шатси,очевидно ти не си харесала епизода.Защо?Какво си очаквала?
След като Мурат каза на Хасрет ,когато разговаряха в нейната къща,че не може да се промени всичко ей така изведнъж,че им трябва време и Хасрет се съгласи.Какво трябваше тогава да се случи?Гледайки я по пижама да я награби и нацелува ли?Та него го е страх да не сбърка отново,а той няма право повече на грешки.Ще я изчака нея,ще изчака докато разбере,че тя е готова на това.
За танца - та това беше за мен повторение на онзи ,първия им танц в 6 еп.на терасата обаче на ресторанта.И тогава мисля че танцуваха на виенски валс.И там накрая тя се усмихваше така щастливо,сега само отметна главата си назад и Мурат трябваше да я приземи като тогава.
/Научили сме всички епизоди наизуст,представи си колко пъти сме ги гледали/

Да, не ми хареса епизода и не съм очаквала сексуални сцени.Както писах вече, гледам филма само заради Туба и Джансел , и затова съм и в темата.
Надявам се ,че не преча с моите коментари щото фабулата и действието не ме карат да разсъждавам , напротив.Смешно ми е. Joy Joy Joy
А и литературен анализ не смятам да правя на нечии безумици.То може от девет кладенеца да се докара вода , как филма и действието е логично.Ама в живота такова нещо няма .


# 736
  • Мнения: 84
Марги,според мен има какво да признава Левент на Несрин,защото той като че ли се почувства виновен,за поведението на Несрин спрямо Хасрет.Поне аз така го усетих.И как би могло да бъде и иначе?Коментирали сме го много пъти,че за да стане Хасрет годеница на Левент,вина има и самият Левент.
Аз не оправдавам поведението на Несрин но след един разговор с Левент ,а тя му вярва нещата ще си дойдат на място в главата на Несрин и от тук нататък ще очакваме и нея да я загризе съвестта за неразбирането и неподкрепянето на сина си и за това,каква майка е била.Няма да и е лесно и на нея,поне според мен.

# 737
  • Мнения: 84
Шатси,в живота такова нещо няма-пък може и да има,защо?

Знам,Шатси,знам че има много по-лоши неща.

Щом ти е смешно-смей се,забавлявай се,нищо  лошо.

# 738
  • Мнения: 2 116
Чудя се върху нея, кога и как Хасрет се сдоби с книга, и кога успя да я изчете почти до края.

То, това е само един от моментите и детайлите в епизода, които просто се случват...аз си казвам, че не бива да се задълбочавам защото това все пак е филм и при това сериал...

Обаче друго ми направи впечетление...
Хасрет изиска от него някаква равнопоставеност по повод вземане на решения в професионален план...защо в личен се остави да избира и решава той...

1.Тръгнаха за хотела...той дори не й каза къде отиват, какво остава да иска мнението й...
2.Същото се получи и след като й донесе торбите с нещата...знаеше ли от какво точно има нужда тя в момента, дали би имала предпочитания...просто напазарува и точка...избор...никакъв...
3.Нещо с композицията не се получава...хвърли листите и реши проблема...

И как този разговор и тази сцена с Несрин не предизвика никакви реакции, нито у него, нито у Хасрет......той кого отведе...жената Хасрет или певицата Хасрет...







# 739
# 740
  • Мнения: 2 116
Марги,според мен има какво да признава Левент на Несрин,защото той като че ли се почувства виновен,за поведението на Несрин спрямо Хасрет.Поне аз така го усетих.И как би могло да бъде и иначе?Коментирали сме го много пъти,че за да стане Хасрет годеница на Левент,вина има и самият Левент.
Аз не оправдавам поведението на Несрин но след един разговор с Левент ,а тя му вярва нещата ще си дойдат на място в главата на Несрин и от тук нататък ще очакваме и нея да я загризе съвестта за неразбирането и неподкрепянето на сина си и за това,каква майка е била.Няма да и е лесно и на нея,поне според мен.

Не, определено не смятам, че Левент носи вина за това поведение на Несрин спрямо Хасрет...
Но, определено би помогнал с един разговор, то да се промени...и вярвам, че ще го направи...

# 741
  • Мнения: 84
Марги,изненада ме страшно много с последния си пост?
Какво трябваше да направи според теб Мурат?Да я хване за ръката,да я заведе в бутика на хотела и да и каже:"Хайде,скъпа,вземи си това,което ти е нужно,защото нямахме време да минем през вас и да си вземеш дрехи " Според мен, за нея беше страшно важно постъпката му,спрямо майка му,разбра колко важна е тя за него,повече дори от майка му,хвана я за ръката и я качи в колата - къде?Тя му се доверява,тръгна и,както беше писала Ринка в един неин пост "аз ако съм няма и да питам,къде"
Важното е, че са двамата,само двамата.
Да,тя постави някои условия и какво от това?За мен тя го каза,за да бъде значима за него.Какво разбира Хасрет дори професионално ,както казваш ти?Какъв професионалист е тя?
Ще спра,приемам мнението ти,все пак.

# 742
  • Мнения: 2 116
Да завършим поредната тема с нещо неподлежащо на съмнение...защото не само се усеща...нещо повече...вижда се... Peace


п.п. новата тема наистина ни очаква... Hug

# 743
  • Мнения: 4 535
Чудя се върху нея, кога и как Хасрет се сдоби с книга, и кога успя да я изчете почти до края.

То, това е само един от моментите и детайлите в епизода, които просто се случват...аз си казвам, че не бива да се задълбочавам защото това все пак е филм и при това сериал...

Обаче друго ми направи впечетление...
Хасрет изиска от него някаква равнопоставеност по повод вземане на решения в професионален план...защо в личен се остави да избира и решава той...

1.Тръгнаха за хотела...той дори не й каза къде отиват, какво остава да иска мнението й...
2.Същото се получи и след като й донесе торбите с нещата...знаеше ли от какво точно има нужда тя в момента, дали би имала предпочитания...просто напазарува и точка...избор...никакъв...
3.Нещо с композицията не се получава...хвърли листите и реши проблема...

И как този разговор и тази сцена с Несрин не предизвика никакви реакции, нито у него, нито у Хасрет......той кого отведе...жената Хасрет или певицата Хасрет...








Марги, за мен да намирам нелогични неща си е част от забавлението. Не е сериозно, както и всичко останало във филма. И добре, че е така. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт