Февруарското човече смело гука вече! Тема 6

  • 23 210
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 43
Добро утро, момичета.
Да дам отчет от вчера - +600 гр.!(6,270) и + 2 см (59). - на мама шишито  Heart Eyes
Този път по-малко плачка при боцкането, за сега е ок, дано няма реакции  Praynig
Да, изваждала съм го от количката доста пъти - вече е доста любопитен и се оглежда  Grinning Още малко и ще повдигна количката, да може да гледа, той ще почне и да спи по-малко  Peace
Лори, Снежи, разбирам ви идеално Hug
Еспинозка, защо пък ти е писнало. То и после е голяма хамалогия. На мен за сега ми е супер удобно.
Лек ден за сега  Hug

# 706
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Аз теста си го направин на 2 юни не е ли рано за това заглавие. То повечето още не сме били забременяли по това време  Peace След 1 месец ще си спомняме за теста, а ще сме забравили за заглавието. Според мен е така  Hug

# 707
  • Мнения: 10
Здравейте мами!
Още не съм ви допрочела(8 страници ми остават),но най-накрая и аз  качих снимки в албума,но не мога да го заключа.Ще помоля някой да го направи вместо мен!Предварително благодаря!

# 708
  • Мнения: 186
Добро утро... Hug

Ние сме в кошницата и яко се напъваме в момента - явно ще има чудеса в памперса... hahaha А още нямаме вода... Crossing ArmsТова на нищо не прилича, от снощи в 7 вечерта няма...ще сме на мокри кърпи май...ПО този повод да споделя - открих нашите мокри кърпички  Wink - марката е Криспа и са страхотни - с лайка, правят пяна и много бързо изсъхва - страхотни са, има и сапунче бебешко на тази марка - и него го пробвахме за баня - доволни сме  Peace

Иначе днес сме на консултация и после ще ви се отчетем, аз вчера с рулетката го измерих 64 см, ама ще видим... Grinning

# 709
  • Мнения: 991
Чакайте аз да питам рано - рано, докато не съм забравила, че каквато съм изкуфяла...
Кога мислите да сменяте коша за новородено? Аз все още си го влача с него, ама и той като сме навън все си спи, та не знам... newsm78 Аз затова и не го вадя. Само като хапне да се оригне, но не му отнема повече от две минути.  Peace

# 710
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 758
dobro utro i от нас



ние преди малко хапнахме и сега дремваме в кошчето.
QueenBee , то кошът не трябва ли да се използва до 6-ти месец?  newsm78
Стани, много хубаво заглавие  Heart Eyes припомних си преди около година.  Heart Eyes
като четА как обличате децата, аз Мила май доста я навличам.  Blush още като чели ми се струва раничко за къси бодита под дрешките. ама и аз съм си зиморничева и все си мисля, че и на нея й е студено.

# 711
  • Мнения: 426
аз ще слагам седалката на количката на 5ти месец, но в нашата си има отделно възглавница за новородено  Peace

моля кажете, какво да пръскам в носа на Бобо-зверски сополи има, няма температура, по-скро са от мляко. Изобщо не съм ползвала помпичката, досега не е имало нужда.

# 712
  • Мнения: 186
И на мен ми допадна много заглавието  Heart Eyes

Пчеличке, май коша за новородено е до шестия месец, докато започнат да сядат... newsm78Ама нашата количка няма отделен, а има пълно легнало, ама аз само като спи го слагам напълно легнал, иначе лекинко го повдигам/малко де/, защото иначе му е много дълбоко и се сърди... hahaha Иначе вчера нали говорехте за седенето - ние вече почти не искаме да сме легнали, слагам го на дивана на една голяма възглавница полулегнал, полуседнал...знам, че е рано, ама тежестта не му е на гъзето, а просто е по-изправен и може да си гледка...Между другото ние много се заглеждаме по анимационни филмчета, но незнам доколко трябва да гледа телевизия...да не направиме някоя беля... newsm78Етои сега гледа Гарфийлд с огромен интерес...Simple Smile

# 713
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Добро утро!
Имах тежка нощ и нямам настроение и не ми се пиши много много.
Честито на месечинките
Чакайте аз да питам рано - рано, докато не съм забравила, че каквато съм изкуфяла...
Кога мислите да сменяте коша за новородено? Аз все още си го влача с него, ама и той като сме навън все си спи, та не знам... newsm78 Аз затова и не го вадя. Само като хапне да се оригне, но не му отнема повече от две минути.  Peace
Аз вече го смених! Ми то беше едно затворено едно усамотено и му беше вече умалял, имаше много малко място и от неделя сме с другия кош и да ви кажа толкова много ми олекна количката и толкова по маневрена е че не е истина. И май и на дреб му е хубаво защото се кокорчи.
Бягам в банята докато ревлюто спи Heart Eyes и дано вече да пуснат паричките от болничния и да бягам да пазарувам Party

Мими_джобното аз още предния път щях да ти казвам но се отказах понеже си мислех че знаеш че съм от Русе и си викам ми щом не е писала значи не иска да се видим Embarassed Ще се радвам да се запозная поне с една мама от форума, понеже от Русе никой не пише при нас.

Последна редакция: вт, 03 май 2011, 10:31 от snejinka86

# 714
  • Мнения: 991
Аз вече го смених! Ми то беше едно затворено едно усамотено и му беше вече умалял, имаше много малко място и от неделя сме с другия кош и да ви кажа толкова много ми олекна количката и толкова по маневрена е че не е истина.

Снежи, и вие ли бяхте с X Lander?
Мен ми става жал, че седи там затворен и нито вижда нещо, нито нищо!
А пък на летния си има и чувалче и секви екстри!  Mr. Green Нищо, че няма пълно легнало.

# 715
  • Мнения: 227
Добро утро,
Ние ходихме за час и ни дадоха за 14:00 часа и се прибрахме. Представям си за хората от провинцията каква мъка е.
На нас коша за новородено ни е почти мал ък вече. Краката и главата му се опират в краищата. Мисля още малко като се затопли да сложа летния кош, за съжаление няма пълно легнало положение.
Навън го обличам с боди с къс ръкав, отгоре с памучен гащеризон и тънко одеяло. Ама като гледам другите майки как си навличат децата и направо лошо ми става. Всяко второ е със вълнена шапка и космонавт #Crazy
Пчеличке, нали ти ми каза че Драганов работи с направление и ние си взехме, а като отидохме там той вика: "Ааа, аз с направления не работя от 4 години" newsm78 Все едно де, 20 лв къде ли не отишли  Peace

# 716
  • Мнения: 991
Луда работа...Аз не съм плащала нищо наистина!  newsm78
Може да си е забравил парите и да са му трябвали за нещо!  Mr. Green

# 717
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Аз вече го смених! Ми то беше едно затворено едно усамотено и му беше вече умалял, имаше много малко място и от неделя сме с другия кош и да ви кажа толкова много ми олекна количката и толкова по маневрена е че не е истина.

Снежи, и вие ли бяхте с X Lander?
Мен ми става жал, че седи там затворен и нито вижда нещо, нито нищо!
А пък на летния си има и чувалче и секви екстри!  Mr. Green Нищо, че няма пълно легнало.
Да със  X Lander сме Simple Smile но моята има почти пълно легнало положение.
Аз честно казано не мога да си представя Боби да стои в коша за новородено до 6 месец. Има ли такова дете което да стои и да го свърта там newsm78 Ми то на 6м. вече разбират искат да си играт да скачат абе вижда ми се много странно и поради тази причина го махнах. Аз изчаквах да станат малко по-високи температурите, не че сега не вали де ама си е друго. И така аз не бих си изтормозила детето да стои игнорирано от целия свят вътре между две стени и един сенник #Crazy Ужасявам се при мисълта НО ТОВА СИ Е МОЕ МНЕНИЕ Party Hug
 

# 718
  • Мнения: 302
Добро утро!
Не съм ви чела от няколко дни, сега попорочетох това онова, ще се върна назад после.
Ииахме рожденник в неделя - баткото ни стана на 6 и доволно празнувахме  Blush
В събота бяхме на консулт - 6300кг и 60см Shocked  Малко сме над нормата с кг, но се сетих че това е за месец и половина, така че е ок. Биха й и двете ваксини, рева много, на Синфлорикса повече, явно боли повече  Cry И аз щях да ревна с нея, милата ми ... После се успокои, като я гушнах. На всичкото отгоре и баткото рева, че и на него ваксина трябваше  Crazy Въобще лудницата беше пълна!
Евридика, бебока на една приятелка също повръща много от самото си раждане, на моменти и с кафеникаво т.е. кръв. Водиха го на гастро и им изписаха някакви прахчета. Вече не повръща толкова, но той е и на 7мес. вече, може да го е израстнал. Така че споко , ще се оправи Лорис  Peace

Амидалка, и Бела се събужда понякога  с кански рев, все едно някой я е уплашл. Може би наистина сънуват кошмари  Thinking

За зачеването - трябва да е стнало около 30 май, разбрах в средата на юни, като се върнахме от море с баткото. Хем работехме от 2 месеца по въпроса, хем се изненадах .  Таткото обаче не беше  Simple Smile
Имах много проблеми с бременността, замалко да я отпишем, но всичко приключи щастливо, Слава Богу! Затова ми е Безценна малката  Heart Eyes По спокойна съм и по уверена отколкото със сина ми и се наслаждвам на майчинството истински Peace

# 719
  • Мнения: 186
ЕЕ, чак пък космонафт ми е малко прекалено, все пак навън гони 15-20 градуса вече... Peace

Ние скоро нали не сме излизали, та сега и на мен ще ми е трудно да преценя как да го обличам, но мисля, че боди, тънка блузка и суитчер е достатъчно, плюс това на нас одеалото е само от кръста надолу, че нагоре не търпим...

Ние си поръчахме току що активна гимнастика на Тини Лов Simple Smile Дано скоро пристигне, да видим как ще реагира дреб на нея...Simple Smile

Последна редакция: вт, 03 май 2011, 11:04 от amidala13

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт