Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 107

  • 35 509
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 095
Защото явно са заедно на партито.
Я си представи Туба супер натокана пък Джансел по дънки. hahaha Joy Joy Joy Joy

Това е въпроса, защо Джансел не е с кустюм та и Туба да е супер "натокана" Joy Joy Joy
Ама Шатси, то според неговите представи - сигурно се е "натокал". Това може да са му официалните дънки... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

 Всъщност колко километра е от Истанбул до Анкара? С какъв ли превоз са пътували - кола Волво, джип Мерцедес, самолет....   newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 691
  • Мнения: 1 875
 Hug Hug Hug Hug Hug
ww.youtube.com/watch?v=v_Mh_4JkCT8&NR=1

# 692
  • София
  • Мнения: 7 893
Кали в нета пише Анкара Истанбул 453 км. Сигурно със самолет са пътували.Ама верно са му нови дънките та може да минат и за официални Joy Joy Joy

# 693
  • Разград
  • Мнения: 8 243

 

# 694
  • Мнения: 84
Добър ден!Много хубави снимки,наистина!

Роси,за награждаването са тръгнали направо след снимки,според мен и за това са се разбрали по отношение на тоалетите/не се знае дали не си ги приготвят куфарите едновременно от различни гардероби но в един и същи дом/.Снимките от награждаването ,погледите и на двамата в които чета
възхищение и задоволство от присъствието на другия ме кара да си мисля,че или не могат бързо да излизат от ролите си или в действителност е факт.

# 695
  • Мнения: 56
Добър ден!Много хубави снимки,наистина!

Роси,за награждаването са тръгнали направо след снимки,според мен и за това са се разбрали по отношение на тоалетите/не се знае дали не си ги приготвят куфарите едновременно от различни гардероби но в един и същи дом/.Снимките от награждаването ,погледите и на двамата в които чета
възхищение и задоволство от присъствието на другия ме кара да си мисля,че или не могат бързо да излизат от ролите си или в действителност е факт.
Таня, Hug
Е,така най-много ми хареса. Peace

# 696
  • Мнения: 84
Роси,не виждаш ли логика в това,което споделям?

# 697
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 698
  • Мнения: 56

Роси,не виждаш ли логика в това,което споделям?
Танче,мила виждам,но най-добре ще видим когато свърши сезона на сериала. #Crazy newsm78

# 699
# 700
# 701
  • Мнения: 510


Джансел се засрами за какви куфари говорите бе момичета?
Те са само колеги .

# 702
  • София
  • Мнения: 7 893
Иф , че са колеги е ясно. Ама са толкова симпатична двойка  двамата пък и поведението им извън филма не е много безобидно та какво пречи да си помислим , че стягат куфарите и не само за Анкара  Joy Joy Joy

Туба нали каза , че щяла цяло лято да пътува  hahaha hahaha hahaha

# 703
  • Мнения: 510
Да ама да сте чули Джансел да е казал нещо.? hahaha Joy Joy Joy
А иначе спор няма много са симпатични.

# 704
  • София
  • Мнения: 7 893
Чули сме и още как. Joy Joy JoyДжансел многократно е казвал , че всяко лято повечето време прекарва в Париж. hahaha hahaha hahahaЕ сега може и до Ривиерата да отскочи Joy Joy Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт