Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 107

  • 35 502
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 535
Снощи се питах, защо снимките на нашите хора ми донесоха емоция, а кралската сватба я погледах с интерес, но без нищо да ми трепне. Преди малко пак я преслушах по диагонал, и пак...нищо ooooh! Нещо съм се увредила, трепнах само на Елтън Джон, съпругата му беше много готин Grinning Пусти сватбари, като в книгата на Джани Родари бяха пъстри. Разпознах и принц Лимон, барон Портокал, дук Мандарин, а залата си беше почервеняла от дон Домати. Аз съм ясна, ами да го питам кралят на Свазиленд, дето си беше завел 14-те си съпруги Shocked Shocked Joy, представяте ли си човек да живее едновременно с Несрин, Сайме, Накие, Джерен, Гюлназ, Балчичек, Кадрието и още седем от махалата за оформяне на бройката. Горкият човечец, сигурно гледа 24 часова сапунка. Grinning А ние само мрънкаме  JoyКато ни ядосат сценаристите, да си спомним за него Heart Eyes



Елтън Джон и Били Джоуел пеят песента " Мъжът на пианото". Да ги пита човек, откъде познават Мурат Туралъ Grinning

Последна редакция: сб, 30 апр 2011, 19:02 от nadine1111

# 706
  • Мнения: 84
ИФ,на нас ни стига единия от двамата да обяви общото им решение,няма нужда и двамата да дават изявление по един и същ въпрос.

# 707
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 708
  • София
  • Мнения: 7 893
Надин, на сценаристите няма вече какво да им се ядосвам.Толкова си могат.То любовта е това ,мъка страшна  Joy Joy Joyи само погледи и преглъщане.Това да прегърнеш някой #Crazy, а камо ли да го целунеш е голям срам.
Добре че са Туба и Джансел та им спасиха проекта, иначе отдавна да за изчезнали от екран Hug

# 709
  • Разград
  • Мнения: 8 243


# 710
  • Мнения: 14 509
  

     Добър вечер, Hug
Предпочитам Джансел и Туба да са се върнъли с   BMV- на Мурат ,  от Анкара, че е много комфортно/аз днес за първи път се возих в такова и е много готино/ "400 и косур километра с техните магистрали се вземат за 4-5 часа. Време да обсъдят позициата си  пред медиите  за лятото си.. и да решат единият от тях да говори за това пред тях.
Колкото до Париж ,пак съм съгласна да ходим до там оргонизирано ,ако има сватба. Тъкмо ще си видя и малката дъщеря. А какво стана с Истамбул  за това лято? newsm78

# 711
  • Мнения: 4 535



Някакъв певун се е кръстил КОБРА МУРАТ и пее ли пее... Joy Joy Joy Има материал и от махалата Grinning

# 712
  • Мнения: 2 157
Добър вечер!  Hug
Днес сте разглеждали 2 въпроса - тоалетите на награждаването и пътешествие през лятото.
По първия въпрос веднага се включвам с компетентно мнение - дънките на Джансел не са нови, щото му са широки .  Naughty Само ги е изпрал с PERSIL.  Peace И пак са му широки.  Rolling Eyes
По втория въпрос - Джансел е пътувал доста по света, за разлика от Туба. Тя досега само е работила и е пътувала единствено по работа и заради шопинг. Така че според мен тя има нужда от гид.  Naughty Английския й е добър, но френския хич го няма. Така, че ще не ще, ще се наложи да ползва услугите на колегата си от сериала. И тъй като той най напред трябва да се види с родата, значи ще отидат първо в Париж /Туба ще си направи шопинга/, а след това ще пътешестват по света.
Обзалагам се, че съм познала този път. Peace

# 713
  • Мнения: 2 157

Някакъв певун се е кръстил КОБРА МУРАТ и пее ли пее... Joy Joy Joy Има материал и от махалата Grinning
Надин, този клип печели в моята класация за днес!  Те такъв образ скоро не бях срещала.  Joy  Joy  Joy
А нашия Кобретин утре май няма да го видим.  newsm78 Не че ще ми липсва, ама Кадрието кого ще хапе.  #Crazy  #Crazy  #Crazy

# 714
  • Мнения: 10 240
Здравейте, Запленени!

TGD & Tuba & Cansel 30.04.11

 Hug

# 715
  • Мнения: 3
В сайта на Джансел пише ,че са от днес. Дали това не е новия дом на Мурат оджа. Мястото е непознато. Thinking

# 716
  • Мнения: 4 535


Веднага ги залепиха като сиамски близнаци Joy Joy Joy

# 717
  • Мнения: 14 509
    Рини, значи пак са заедно зад кадър. Антуражът и  фона и при двамата е еднакъв. Добре се развиват нещата в серияла newsm78
     А сега видях и другата снимка, ако и тя е от днес май се е попритиснала Туба до Джансел  ама няма лошо - някои трябва да свикват вече.( Това е положението  за  сега. Hug Hug Hug

# 718
  • Мнения: 4 535
В сайта на Джансел пише ,че са от днес. Дали това не е новия дом на Мурат оджа. Мястото е непознато. Thinking

Повече ми прилича на административна сграда. Те кога трябваше да бъдат в Мармара университет, някой спомня ли си?

# 719
  • Мнения: 10 240
Много сте обсъждали вероятния среднощен гост.
Аз няма да го мисля повече и ще изчакам да го видя / ако ни го покажат утре вечер. Joy/ .
Дотогава ще мисля върху по-важни неща- като как са пътували Туба и Джансел до Анкара и обратно  Wink, каква е вероятността да са стягали куфарите в един и същи дом Wink / гардеробите нека са различни/, и закъде смятат да стягат куфарите след два месеца  Wink! Отдавна не са виждали Айфеловата кула! Laughing , а и предишния път бяха за кратко и по работа  и не можаха да я разгледат хубаво! Ако на Джансел му се ходи отново бос може да го направи на тревичката под кулата- хубава е, добре поддържана! С Туба ще се чувстват все едно са в Сапанджа/ мили спомени/
 

И на Ривиерата може да отскочат / една ръка разстояние от Париж/!  Hug



Общи условия

Активация на акаунт