Тема Незабравима 193

  • 27 498
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Мокси,както винаги страхотна темичка...благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 46
  • Русе
  • Мнения: 2 317
Момичета тази вечер по Диема коя серия беше , Praynigче така и неможах да се класирам на време  ooooh! Моля ви ако някой има линк на серията да ми го прати  Praynig Praynig
Не й знам номера, но беше тази, в която Мелда късаше прословутия дневник и си виреше високомерно брадичката! box box box Така я целих ?! Но Харун си я сложи на място! smile3508
Да я беше уцелила тая гад, та да се рахатясаме, а не сега да гледаме любовните й терзания с Бату! Пфу, гадост! Вени, с тия картини у вас много ме привличаш да ти изприпкам на гости!  newsm39
Заповядай! Сега обмислям да го шия на гоблен! newsm62

# 47
  • Мнения: 9
Тук съм отново, настанила съм се удобно с питие в ръка ....10минути до заветния момент с кашона пред вратата, за който изписахме половин тема с предположения за съдържанието в него...

Дами,  благодаря Ви за милите думи и прекрасните цветя...И да добавя  само, че темата е с този си облик и тази атмосфера благодарение на упоритостта, таланта и уникалността на всички Ви! Защото всяка една от Вас допринася за доброто настроение и приятната обстановка, в която се потапяме всеки ден....


# 48
  • Мнения: 0
момичета,  благодаря за преводите,субтитрите и всичко останало...  bouquet  bouquet  bouquet

# 49
  • Мнения: 0
Момичета тази вечер по Диема коя серия беше , Praynigче така и неможах да се класирам на време  ooooh! Моля ви ако някой има линк на серията да ми го прати  Praynig Praynig
Не й знам номера, но беше тази, в която Мелда късаше прословутия дневник и си виреше високомерно брадичката! box box box Така я целих ?! Но Харун си я сложи на място! smile3508
Да я беше уцелила тая гад, та да се рахатясаме, а не сега да гледаме любовните й терзания с Бату! Пфу, гадост! Вени, с тия картини у вас много ме привличаш да ти изприпкам на гости!  newsm39
Заповядай! Сега обмислям да го шия на гоблен! newsm62
 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImaoВсичките ли, бе?  newsm09 Явно много те бива! Врътни един и за мене!  hahaha hahaha

# 50
  • Мнения: 0
Момичета приятно и безаварийно гледане.До рекламите които пак сигурно ще са през 10 минути. Crossing Arms

# 51
  • Мнения: 0
Ееее,оляха се пак.Много закъсняват. Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 9
А, че този кашон няма нищо общо с този от фрагмента и снимките..И коня е друг от записа....Да ни е честито, че отново станахме шарани...

# 53
  • Мнения: 3 203
А, че този кашон няма нищо общо с този от фрагмента и снимките...Да ни е честито, че отново станахме шарани...
smile3521 smile3521 smile3521 newsm62 newsm62 newsm62

# 54
  • Мнения: 33 435
Бату е пълен изрод  Shocked Shocked Shocked
Коня се казва Рюзгяр  Peace

# 55
  • Русе
  • Мнения: 2 317
Кашона е друг! ooooh! С гаф започнаха, лелееее!
Рюзгяр - името на коня ли е или за следващото бебе? hahaha

# 56
  • Мнения: 0
А, че този кашон няма нищо общо с този от фрагмента и снимките..И коня е друг от записа....Да ни е честито, че отново станахме шарани...
Мокси,мила те ни взеха за мезе...

# 57
  • София
  • Мнения: 832
Кашона е друг! ooooh! С гаф започнаха, лелееее!
Рюзгяр - името на коня ли е или за следващото бебе? hahaha
На коня  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 58
  • Варна
  • Мнения: 329
Мокси  newsm51 за новата тема!
Само как спокойничко се разхождат всички около къщата на Бату- разни хора влизат, излизат... #Crazy Полиция- йок! Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 0
А, че този кашон няма нищо общо с този от фрагмента и снимките..И коня е друг от записа....Да ни е честито, че отново станахме шарани...
Поне ни спестиха версията с отрзаната конска глава, ала Кръстника!  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт