Тема Незабравима 193

  • 27 501
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Най-после ви изчетох - страхотни стихове на Дани, Бганио, Боби, че и Дежаву се е проявила чудесно! Браво на вас, а за мен беше истинско удоволствие да ви чета!  newsm51 newsm51 newsm51
Миленче, благодаря за преводите  newsm51 newsm51 newsm51 - така нещата изгелждат завършени и оправдават безумната идея на "любимите" ми сценарсти сега пък Харун да напусне любимите си същества!
Златна рибке - благодаря за качените субове. Запазвам си правото да си ги изгледам на спокойствие!  newsm51 newsm51 newsm51
Сега за предстоящата серия - разбирам напълно защо се ядосвате и защо сте разочаровани. И аз се чувствам така. В тази връзка напълно подкрепям мнението на Незабравимка.
Но, аз лично с голямо удоволствие ще изгледам прекрасните мигове на нашите любимци,  smile3508а за глупостите ще се ядосвам после! Божкееееее, докъде ни докараха - и на малко да се радваме!
За сега - приятно гледане и да се молим хубавите мигове поне в този епизод да преобладават! Зслужаваме го!

# 31
  • Мнения: 46
Ауууууу,дами,с тия подписчета станах #Crazy #Crazy #Crazy Що ли ми трябва да гледам епизода newsm78

# 32
# 33
  • Мнения: 80
Привет,Бобо,радвам се,че си тук за епизода тази вечер!
Манпла,добре дошла и на тебе!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 0
Оооо....Бобо  welcome welcomeтаз тръстика ще ни погуби бе джанъм толкоз много е избуяла нама отърване от нея  ooooh! но за вечерната проверка всички сме на лице с изключение на геройски отказалите се от поредната сценаристка атака в стил психо-фантастичен -трагикомичен-екшън  Naughty Thinking
hahaha hahaha hahaha Така е, Миме! И ние останахме само неизтребимите като Бату!  Joy Joy  bouquet

# 35
  • Мнения: 2
Вени благодаря ти  lovekiss lovekiss lovekiss Извинявам се аз малко ти изех функцията на статистическо преброяване но ми се струва ,че редиците ни са доста оредяли а пък 23.00ч. наближава . ThinkingМай май къде на шега къде сериозно доста хора са се поотказали  newsm78

Bai bradar, BoBoYana, didi 69, dima81b, dorital, haryn, ioji, IR65, ivva, manpla, mariq_72, moxito, nadejda 76, natalia, nezabravimka, r0z0wka, valqq85, winona (+ 5 Скрит/и) и 32 Гости преглежда(т) тази тема
Ако трябва да съм честна и аз се чудя на себе си с какви сили стоя още по-нощите,но пък ако легна абсурд да заспа.

Хайде,приятно гледане от мен! Hug

# 36
  • Русе
  • Мнения: 2 318
Дами, готови ли сте за...рекламите? newsm62

Приятно гледане на всички!

# 37
  • Мнения: 46
Безаварийно и спокойно гледане Hug

# 38
  • Русе
  • Мнения: 2 318
Bai bradar, BoBoYana, danitoo12, didi 69, dima81b, dorital, galin4eto, haryn, herbecer, ina67, ivva, jvarbanova, katia111, manpla, mariana68, mariq_72, maryes, mikora, mipsy., moni97, moxito, nadejda 76, nezabravimka, pantovka11, pkutieva, rumina, samoti, TONETO, valqq85, winona (+ 6 Скрит/и) и 38 Гости преглежда(т

Поизбуяхме малко!

# 39
  • Мнения: 0
Момичета тази вечер по Диема коя серия беше , Praynigче така и неможах да се класирам на време  ooooh! Моля ви ако някой има линк на серията да ми го прати  Praynig Praynig
Не й знам номера, но беше тази, в която Мелда късаше прословутия дневник и си виреше високомерно брадичката! box box box Така я целих ?! Но Харун си я сложи на място! smile3508
Да я беше уцелила тая гад, та да се рахатясаме, а не сега да гледаме любовните й терзания с Бату! Пфу, гадост! Вени, с тия картини у вас много ме привличаш да ти изприпкам на гости!  newsm39

# 40
  • Мнения: 33 435
Поздрав с една много подходяща песничка  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 46
Привет,Бобо,радвам се,че си тук за епизода тази вечер!
Манпла,добре дошла и на тебе!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Незабравимке,привет!  love001
Явно сме останали само най-фанатизираните фенове Laughing

# 42
  • Мнения: 3 203
момичета и от мен приятно гледане на филма.А Дано на Дани тезата за съня на Харун се сбъдне. Praynig

# 43
  • Мнения: 0
Привет,Бобо,радвам се,че си тук за епизода тази вечер!
Манпла,добре дошла и на тебе!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
  love001  love001  love001

# 44
  • Мнения: 0
здравейте,момичета Hug
и аз съм тук за проверката Hug
приятно гледане! Hug

Общи условия

Активация на акаунт