Тема Незабравима 193

  • 27 497
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Още сме твърде малко! Къде са другите? newsm78
Вени май все по -малко оставаме да гледаме в сряда.Някой гледат на следващия ден Hug
До 23.00ч има още време и още ще се понапълни но не както преди.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 317





Демонстрирам ви картините си у дома! hahaha

# 17
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен....на линия за вечерната доза Незабравима!
Пожелавам ви отсега приятно гледане,защото независимо от края...ще има много моменти,които си заслужават гледането  smile3521 smile3521 smile3521

Дани,Боб поздравления за стиховете ви  newsm51 newsm51 newsm51

# 18
  • Мнения: 0





Демонстрирам ви картините си у дома! hahaha
Освен талантлива,сърдечна,но имаш и страхотен вкус. Браво. Дали образа му да не го направят от захар, че и сладко да си го похапваме. Шегичка...

# 19
# 20
  • Мнения: 3 203
Привет незабравима компания.  Hug  Както винаги тук купона е на макс  .   Hug Heart EyesДобре ни подгрявате със снимчици .  Хайде да постнем и  сайтовете за вечерна проверка .  Praynig
Всички са налице само да се молим за безаварийна работа .    Praynig Praynig Peace

http://www.camturk.com/tr/live.asp?iData=306&iCat=291&iC … 9&nChannel=Tv

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=atv

http://atvavrupa.tv/webtv/videoizle/atv_avrupa/canli_yayin

http://www.bedavatvizle.com/atv-izle/

# 21
  • Мнения: 0
Бобо , къде се изгуби мила? Добре дошла! Hug
Тук съм Ирка, иначе чок тръстика, ама чок!  ooooh!
Супер подпис си имаш - не мога да се откъсна от него и от гифчетата на Рекси!  newsm10 smile3501 newsm51Малииииииииииии, че красота! Няма такава магия като на нашите гълъбчета, а като прибавим и малката сладурка удоволствието е на мах!  smile3521

# 22
  • Мнения: 3 203
Момичета тази вечер по Диема коя серия беше , Praynigче така и неможах да се класирам на време  ooooh! Моля ви ако някой има линк на серията да ми го прати  Praynig Praynig

# 23
  • Мнения: 3 203
Оооо....Бобо  welcome welcomeтаз тръстика ще ни погуби бе джанъм толкоз много е избуяла нама отърване от нея  ooooh! но за вечерната проверка всички сме на лице с изключение на геройски отказалите се от поредната сценаристка атака в стил психо-фантастичен -трагикомичен-екшън  Naughty Thinking

# 24
  • Мнения: 46
Привет,незабравимковци Hug
И аз като Бобо,ето ме на линия за вечерната проверка Laughing
БЛАГОДАРЯ на Мокси за прекрасният оазис, на Милена,Рекси,Ива-Леман,г-жа Броненосец за преводите,на Рекси за прекрасните гифчета,от които няма отлепване,на Златна рибка за качените субтитри,на Дани,Бганьо,Дежаву,Боби за споделените стихове  newsm51  smile3525newsm51
И не на последно място,БЛАГОДАРЯ на всички,които поддържате темата жива.Без Вас едва ли щях да продължа да гледам безумиците на сценаристите   newsm51 newsm51 newsm51

# 25
  • Русе
  • Мнения: 2 317
Момичета тази вечер по Диема коя серия беше , Praynigче така и неможах да се класирам на време  ooooh! Моля ви ако някой има линк на серията да ми го прати  Praynig Praynig
Не й знам номера, но беше тази, в която Мелда късаше прословутия дневник и си виреше високомерно брадичката! box box box Така я целих ?! Но Харун си я сложи на място! smile3508

# 26
  • Русе
  • Мнения: 2 317
Оооо....Бобо  welcome welcomeтаз тръстика ще ни погуби бе джанъм толкоз много е избуяла нама отърване от нея  ooooh! но за вечерната проверка всички сме на лице с изключение на геройски отказалите се от поредната сценаристка атака в стил психо-фантастичен -трагикомичен-екшън  Naughty Thinking
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 27
# 28
  • Мнения: 3 203
Вени благодаря ти  lovekiss lovekiss lovekiss Извинявам се аз малко ти изех функцията на статистическо преброяване но ми се струва ,че редиците ни са доста оредяли а пък 23.00ч. наближава . ThinkingМай май къде на шега къде сериозно доста хора са се поотказали  newsm78

 
Bai bradar, BoBoYana, danitoo12, didi 69, dima81b, dim_dim, dorital, galin4eto, haryn, ioji, IR65, ivva, manpla, mariana68, mariq_72, maryes, mikora, moni97, moxito, nadejda 76, natalia, nezabravimka, pkutieva, rumina, samoti, TONETO, valqq85, winona (+ 6 Скрит/и) и 35 Гости преглежда(т) тази тема

# 29
  • Русе
  • Мнения: 2 317
Bai bradar, BoBoYana, danitoo12, didi 69, dima81b, dorital, galin4eto, haryn, ina67, ioji, IR65, ivva, manpla, mariq_72, maryes, mikora, moni97, moxito, nadejda 76, natalia, nezabravimka, pkutieva, rumina, samoti, valqq85, winona (+ 6 Скрит/и) и 29 Гости преглежда(т) тази тема.

5 мин преди старта!

Общи условия

Активация на акаунт