Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 2 131
Свет,те именно защото не могат да забравят тези моменти се държат по този начин LaughingКогато всичко е само на кино е лесно-приятелството продължава и после,но когато е нещо много повече от кино.......следва ето това



Злате те не се държат дори и като добри познати , искат да забравят ,но явно оттук на татък ще им се наложи да станат добри познати ,според мен ако спечелят наградата ,тази магия Гордата Аси отново ще има нова вълна от фенове ,които ще искат както и ние да се срещнат с Аси и Демир на живо е тогава да ги видим какви глупости ще сътворят за извинение  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 47
  • Мнения: 2 131
още една много харесвана песен АСи и Демир --  КАТО ЗЕЛЕНО МОРЕ СА ТВОИТЕ ОЧИ



# 48
  • Мнения: 161
Много ми се иска това международно признание най-после да накара Мурат и Туба да си дадат сметка  колко е обичан филма и да разберат,че не могат да се отбягват цял живот. Би било много неуважително спрямо организаторите, принц Албер и милионите им фенове да не отидат на церемонията. Искрено се надявам,че най-после ще ги видим заедно!

# 49
  • Мнения: 0
Този фестивал си има червен килим, стена и всичко необходимо / той е аналог на филмовия фестивал в Кан, само че за ТВ, и двете събития са под патронажа на принца на Монако/, в сайта има и инфо ако желаеш да си там  Peace
 Ето и малко снимки от минали години

 

 



Ето и сградата в която се провежда - Grimaldi Forum



http://www.grimaldiforum.com/en/cultural-events-monaco/agenda/51 … e-monte-carlo-150

# 50
  • Мнения: 48
Момичета,от няколко дни много трудно публикувам в темата,
а толкова много музика исках да споделя с Вас!




  bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • Мнения: 2 131



Аси § Демир

# 52
  • Мнения: 2 131



Аси § Демир - Ahora quien

# 53
# 54
  • Мнения: 1
Привет на всички Hug

Вчера ме нямаше и старата тема вече е в архива ooooh!

Честита ни нова тема Hug



П.П. Връщам се назад,за да Ви изчета Hug

# 55
  • Мнения: 24
Дами и на мен ми се иска да ги видя заедно, но понеже се появявам след 105 теми можете ли само набързо да ми кажете защо се отбягват?

# 56
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 57
  • Мнения: 2 131
Забавни моменти с Аси и Демир

# 58
  • Мнения: 0
Бонобо, май ще ти идваме на гости във Франция с тези награди в Монте Карло, ти ще превеждаш че, френския хич ми го няма  ooooh!, освен bonjour, нищо друго не знам  Joy Joy Joy

Дами и на мен ми се иска да ги видя заедно, но понеже се появявам след 105 теми можете ли само набързо да ми кажете защо се отбягват?

Ти бръкна с ръка в раната  Joy Joy Joy, няма официално и логично обяснение  Hug, това е  Hug
според туркините нещо се е случило н Антакия, добро или лошо и оттогава това е единственият толкова успешен сериал, които не се рекламира от екипа, не се говори за него, няма да видиш обща фотосесия или интервю или предаване в медиите между Туба и Мурат и това вече две години след края..........не се засичат на никакви светски събития  Shocked, което няма как да стане без предварителна информация, защото се движат в едни  и същи среди, живеят в един и същ квартал, пазаруват на едни и същи места......

# 59
  • Мнения: 26
Дами и на мен ми се иска да ги видя заедно, но понеже се появявам след 105 теми можете ли само набързо да ми кажете защо се отбягват?

 Никой не знае със сигурност, всичко е предположения. По принцип е имало напрежение още на снимачната площадка с жената на Мурат, която много го е ревнувала и е присъствала на снимките на втори сезон. После след края нито Туба нито Мурат говорят за филма и не се появяват никъде заедно  Peace
 Бонобо, хайде изпусна важни новини  Laughing Hug

 Видях, че и елма е отговорила  Hug

Общи условия

Активация на акаунт