Великобритания - тема 35 Лятно-Морска

  • 35 573
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен,благодаря и аз за новата  тема   bouquet
погача се прави на 40 ден от раждането,прави се питка канят се само жени и най младата или ако може да не е омъжена жена  чупи питката над главата на майката с бебчето и подскача с питата нависоко за да стане високо и снажно дете и да бъде здраво бебче  newsm53

# 16
  • Мнения: 686
sin mirar atras http://www.nationalexpress.com/home.aspx имат автобуси от Лутън до Ливърпул. На Лутън доколкото знам спират отпред на перона, имат и каса, но вероятността да няма билети е голяма, та е добре да си купиш предварително. Става с карта и си изпринтваш билета.
Шу ще се справиш, не се притеснявай, важното е да ти стиска  Simple Smile Че аз да си призная, не ми се ходи с дете на палатка из Европа, много приключение ми идва. За УК може да си излъжа.
mimaa ще те изчакаме за зет, колкото е нужно, ако не ще ти родя още една  Hug
Magimonза пасавана и с таткото и с бебето. Час не се запазва. Ако не искаш да ходиш да го взимаш лично си купи плик с марка първа класа. За погачата май във всеки край в БГ е леко различно. Аз я правих към 50 ден, не съм се съобразявала. Чаках свеки да дойде. Само жени се събират и се слага сладко на масата. Аз знам, че погачата се меси и чупи от жена с живи родители. И в една кърпа се слага парче пита и паричка, връзва се и се слага на високо. На църква не съм я водила в УК.
eva_82 юни се прибираме, заповядай да я гушкаш  Simple Smile
За Осама, не съм сигурна, че това ще е за добре...
 

# 17
  • Мнения: 12
sin mirar atras http://www.nationalexpress.com/home.aspx имат автобуси от Лутън до Ливърпул. На Лутън доколкото знам спират отпред на перона, имат и каса, но вероятността да няма билети е голяма, та е добре да си купиш предварително. Става с карта и си изпринтваш билета.
 

Много ти благодаря!   bouquet

# 18
  • Мнения: 9
Ave, благодаря за темичката.

Аз сутрин си пия кафето с BBC news online та и аз слушах речта на Обама, че Бин Ладен е бил убит ... добра е новината, един опасен терорист по-малко.

Времето пак е страхотно, но този вятър е ужасен. Аз обаче седя и се чудя как да облека дреба за разходка - ние сме още с кашлица (вече над месец) и не върви в това топлото да е много навлечен, но пък заради вятъра не върви и да е с по-леко облекло, ама ще го измисля. Че и на плуване след първото ни ходене не съм го водила, заради вирусчетата дето си ги хвана и сега вече сума време заради тази кашлица.

И аз съм ЗА среща Simple Smile хайманосва ми се из ЮК в това време топлото Simple Smile

Чакам мъжлето да излезе пак в отпуска и да запълня графика с малки пътешествия Simple Smile И съм си наумила да ходя до Оксфорд, което ми напомня да си запазя час за кафенце с ева_82 Simple Smile и разбира се, който друг има желание Simple Smile

Тръгнах да правя основно почистване, реших сама да местя хладилника, а крачето му се закачило в една дупчица на балатума отдолу и го съдрах много гадно, та си мисля дали само да го залепя някак си или да го сменим (то е парче 2 на 3 метра под печката, хладилника и пералнята в кухнята), че не знам хазяите колко ще им хрумне да ни таксуват за щетата ... и това ще го измисля ...

от това топлото време ме обзе и една муза за рисуване и отидох си накупих акрили, четки, моливи, платна и т.н.  Grinning да видим сега кога ще остане време да седна и да си припомня как точно се правеше, че от 2004 насам и 2 черти не съм драснала, а ми беше такава страст това рисуване ...

след 2 седмици пристига малкото ми братче  newsm44 и нямам търпение Simple Smile не съм си го виждала от над 2 години него и колкото повече наближава толкова повече не ме свърта на едно място ... нищо, че ме чака една малка лудница от институции и документи докато го регистрираме като self-employed и му намерим работа.
И квартирата трябва да сменяме след 2 месеца и нещо.
Имам да планирам и църковна сватба в Полша, но не сме си избрали дата и не си и давам зор. Но пък и на малчо църковно кръщене не сме правили и си мисля и 2те наведнъж Simple Smile

имам 1000и неща да планирам, а хич не ми се занимава.

за сватосване бих ви предложила и моето чаровно синче, но го искат вече от 2 страни и не знам как ще му се отрази многоженството  Joy

за питката и аз знам, че на 40ти ден се прави ... аз обаче не съм правила още, че като се изместихме тук преди да родя, нещо всички приятели и познати ми останаха надалеко и по една или друга причина не можеха да дойдат и ще правим сега за годинката като се приберем.

оставям ви с моите глупости и отивам да мисля как да замаскирам за сега балатума Simple Smile

лек ден

Последна редакция: пн, 02 май 2011, 17:05 от ev:)

# 19
  • Мнения: 1 952
Имам въпрос- днес почивен ден ли е?

# 20
  • Мнения: 9
Имам въпрос- днес почивен ден ли е?

да

# 21
  • Мнения: 175
Miss Fine ние с теб май ще се разминем  Crazy ние юни заминаваме за Бг  Simple Smile
Ама като се върна ,кой  знае и аз много обичам да хайманосвам може и да дойда да я погушкам  малката  бузанка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes макар че сте ми малко далече  Whistling
ev:) само казваш кога и съм там  Simple Smile и който е близо до Оxford  да не се страхува и срамува, не хапя  Mr. Green Joy Joy   ще ни е по весело като сме повече  Party

# 22
  • Мнения: 90
Здравейте и от мен, записвам се в новата "отпускарска" темичка.
Ние най-вероятно ще се задоволим само с английския океан тази година, но нищо. Идеята за къмпинг много ми допада, даже я обсъдихме с половинката. От доста време си мислим да си купим палатка и да пробваме, защото и двамата никога не сме ходили на къмпинг. Може и да отпрашим към Шотландия по някое време лятото  dance Миналата година бяхме в едно Б&Б до Лох Нес - много е красиво! Ако някой не е ходил - препоръчвам.
Miss Fine, аз също живея до Чешър Оакс, на 5 мин, ще се радвам да се съберем някой път с мамите от района  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 56
Здравейте и от мен,

И аз съм близо до Cheshire Oaks/на около 20 мин .,но с кола/Много ми е приятно да си хайманосвам там и добре ,че и мъжо си пада по шопинга ,та нямаме скандали Laughing.И аз  ще се радвам да си спретнем среща,май не сме малко в околността.
Лека вечер на всички.

# 24
  • Мнения: 0
Момичета много съжалявам,че ви занимавам с въпрос ,който със сигорност сте обсъждали,но наистина ще бъда благодарна,ако някой ми отговори.Ще ходим в края на седмицата до Лондон,за да извадим пасаван за нашето бебе и искам да попитам задължително  ли е  да е сложен апостила за да се извади пасаван?Благодаря ви.

# 25
  • Мнения: 20
2.След като, се сдобиеш с дългия акт трябва да му се постави апостил (официален печат, който удостоверява достоверността на документа) имай в предвид, че няма да ти приемат анг. акт в посолството, ако няма тази заверка.
Това е от първа страница на темата, а можеш и да се обадиш в посолството  http://www.bulgarianembassy-london.org/index.php?option=com_cont … 62&Itemid=130

# 26
  • Мнения: 115
  Иха, нова тема, Аве мерси   bouquet
  Незнам дали ви споменавах, че тука като подадох за паспорт се чака един месец. То и преди е обсъждано мисля. Но доколкото знам, не се спазва навсякъде. В Плевен е със сигурност. КВарталния идва до нас, после ходих и до полицията. Голяма галимация, голямо чудо  Crazy
  Голден гледах ти снимките, много ми домъчня чак за наше село  Mr. Green Аз живея на 10 мин от Cheshire Ouks и за ужас на мъжа ми съм там доста често. Като си дойда, ако ако искаш ще се разходим.
Ще се радвам да се видим Simple Smile
Преди време бяхте споменали откъде купувате кори за баница,но пусто не запомних.............
Днес прекарах страхотно в сафари парка... маимуните не успяха да счупят чистачките Simple Smile

# 27
  • Мнения: 90
Преди време бяхте споменали откъде купувате кори за баница,но пусто не запомних.............
Golden, кори за баница купувам от Морисънс, но съм сигурна, че ги има и в другите супермаркети. Марката е Jus Roll, лилава опаковка, пише Filo pastry. Обикновено са при замразените продукти  Peace
Охх, сега ми се прияде баница  Mr. Green

ПС- абе много майнички има в района  Grinning

# 28
  • UK
  • Мнения: 727
  Кори за баница купувам от Теско, намират се "законспирирани" между маслата и маргарините. Бяла картонена опаковка със сини и червени букви - Fillo pastry
  До Оксфорд и на мен ми се ходи, тука имам един познат румънец, който само ме навива за там. Имало някаква патица с портокали там, дето я бил ял веднъж и така и не може да я забрави  Joy

# 29
  • Мнения: 176
Ехоооо, който идва към Оксфорд да свирка.  Peace Ние с Евчето сме на линия.  Mr. Green

п.п. Влязох да ви почеря за имения ден на моят Борис.  Wine Glass cheers cook cook

Баааай  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт