Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 23

  • 28 020
  • 743
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 0
Аз предлагам на фенките на Керим да не търсят неща, които само на тях им се превиждат.  Peace "Едно е да искаш, друго е да можеш и трето и четвърто да го направиш." (Хайтов) Мен си ми е добре! Момичето ни е спокойно. Усмихва се (най-после). Терапията ще и помогне. Мерием и Керим са и голяма опора. Има любовта на брат си и Мурат. Мукадес за цвят и така. Идилия... За никъде не бързам. И по-голяма близост - едно, че ми се струва твърде рано и друго не ми е толкова належаща.  hahaha

# 631
  • Мнения: 12

къв е този човек,бе, с тоя поглед тука направо ми се разхлопва сърчицето малко. Тъжен е хубав, весел е хубав, ядосан е хубав,........ е тва не е човешко! Crazy Blush Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Grinning Grinning Grinning Grinning



          Гери , това се нарича  харизма , а Бог е бил много благосклонен с нашето момче ..!? Peace Peace


          и Берен я има - тя е невероятно мило момиче , когато погледнах клипчета с усмивките и , когато не снима филми, тогава поисках да  науча повече за нея  ..   В този филм затова с удоволствие я гледам , защото  е  естествена и без много грим и в живота си..!? Peace

# 632
  • Мнения: 115
Аз предлагам на фенките на Керим да не търсят неща, които само на тях им се превиждат.  Peace "Едно е да искаш, друго е да можеш и трето и четвърто да го направиш." (Хайтов) Мен си ми е добре! Момичето ни е спокойно. Усмихва се (най-после). Терапията ще и помогне. Мерием и Керим са и голяма опора. Има любовта на брат си и Мурат. Мукадес за цвят и така. Идилия... За никъде не бързам. И по-голяма близост - едно, че ми се струва твърде рано и друго не ми е толкова належаща.  hahaha
Маци, ти си като скала, как не ти е нужно да видиш близост, нашия отбор сме вече на етап , ха Фатмето  залитне и ние преди Керим да я хване сме припаднали.  Crazy Наченка на физически контакт и ние сме аут оф ковъридж.  Crazy Crazy Crazy  Много сме влезли в ролята, явно  караме солидарно влюбване с Керим.  Crazy Crazy Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
И все пак неможеш да отречеш Съществуването на ехидните усмивки на Фатмето, след обясненията на Керим за Кристин / и двата пъти/.  Party Party Party Party

# 633
  • Мнения: 12
О-о-о-о,невъзможно е да не плачеш при такава игра!Дори не мога да си представя други да играят! Добре,че си гледам сериите късно вечер, че моите ще ме спукат от подигравки като ме видят как хълцам. hahaha hahaha hahaha


            Много плаках на момента , когато счупи чинията и каза на брат си - всеки се спасява , все едно аз не съм съществувала..!? :
( Sad Sad Sad

Нелка, и аз много се развълнувах от този момент.  Cry Също и от сцената в хотела в Измир, където тя споделяше с Мерием колко много и липсва всичко, което е изгубила и как няма сили да мечтае... smile3518


          Много са моментите , дето сме плакали , чакам с нетърпение всичко да запълним и да го почна отначало - тогава сигурно много ще плача...!?

          Първия път като гледах филма - Студена планина , много плаках накрая ...Втория път като го подкарах в средата рев , че до края и си бях порядъчно подпухнала...!?
ooooh! Joy

# 634
  • Мнения: 2 685
 Heart Eyes cruela

Малко се смесва Керим с Енгин  , ама няма лошо така се и забавляваме

Аз си мисля че  К ако попадне в по интимна ситуация с Ф #Crazyще   е доста, доста притеснен и да не се "изложи" .Започвам да го  "мисля" направо newsm62

# 635
  • Мнения: 115
Сус,Краси,  сус!! Naughty Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 636
  • Мнения: 0
Heart Eyes cruela

Малко се смесва Керим с Енгин  , ама няма лошо така се и забавляваме

Аз си мисля че  К ако попадне в по интимна ситуация с Ф #Crazyще   е доста, доста притеснен и да не се "изложи" .Започвам да го  "мисля" направо newsm62

Мога само да му съчувствам. baby_neutral

# 637
  • Мнения: 2 229
кой знае още колко серии ще има преди това-съгласете се,че е рано за това.Че тя Фатмето даже още не го е допуснала за прегръдка. Йок джанъм,скоро няма да е.

# 638
  • Мнения: 12
Heart Eyes cruela

Малко се смесва Керим с Енгин  , ама няма лошо така се и забавляваме

Аз си мисля че  К ако попадне в по интимна ситуация с Ф #Crazyще   е доста, доста притеснен и да не се "изложи" .Започвам да го  "мисля" направо newsm62


           Така ще е за съжаление , защото милия много ще мисли да не я нарани...!?  newsm78 Доста чашки ще му трябват предварително , то за прегръдката колко я вдига тая чаша за смелост  ..!?   newsm78 ooooh!

# 639
  • Мнения: 115
Heart Eyes cruela

Малко се смесва Керим с Енгин  , ама няма лошо така се и забавляваме

Аз си мисля че  К ако попадне в по интимна ситуация с Ф #Crazyще   е доста, доста притеснен и да не се "изложи" .Започвам да го  "мисля" направо newsm62

Мога само да му съчувствам. baby_neutral
Круелка, и на Фатмето няма да и е приятно в тази ситуация, така че по тези въпроси предлагам да се обединим. Сдружението ще се казва "Давай, Керо, давай", сдружение с нестопанска цел, а именно - да помогнем на Керим да не губи сексуалната си мощ, и това само и единствено за да е  Фатмето щастлива.  Wink Wink Wink Wink Grinning Grinning Grinning Grinning

# 640
  • Мнения: 12
кой знае още колко серии ще има преди това-съгласете се,че е рано за това.Че тя Фатмето даже още не го е допуснала за прегръдка. Йок джанъм,скоро няма да е.

        Ние затова сме луднали по  сериала - защото се радваме на влюбения поглед и докосването..!?

Ние ще сме доволни само да му разреши да я погали и целуне по очите..!? Embarassed Embarassed

# 641
  • Мнения: 12

Круелка, и на Фатмето няма да и е приятно в тази ситуация, така че по тези въпроси предлагам да се обединим. Сдружението ще се казва "Давай, Керо, давай", сдружение с нестопанска цел, а именно - да помогнем на Керим да не губи сексуалната си мощ, и това само и единствено за да е  Фатмето щастлива.  Wink Wink Wink Wink Grinning Grinning Grinning Grinning

     rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo


          Къде е Славена да се включи и тя ..!?  Laughingooooh!

# 642
  • Мнения: 2 229
Такава сцена ще е много по-силна от всичко досега.Не е нужно да е еротична-тя някакси няма да им приляга Embarassed Embarassed Embarassed

# 643
  • Мнения: 12


           И Sincerita и Sлавенkа щяха да се включат с нагледен снимков материал - някой колаж.., щяхме да се смеем със сълзи!?   :35:ooooh!

# 644
  • Мнения: 12



               Като гледам подписа на Гери - Керим прегърнал Фатмагюл  ми изникна един филм  - Рицарят на Мезон Руж по книга на Дюма ...Много му плаках и на него..., но Вие всички тук сте много младички...!? ooooh!

            Така я беше прегърнал като я носеше към гилотината !? Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт