Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 23

  • 28 020
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 34 070
ОООО, Кристин обича кекса момичета. Сигурно е имало. Той си призна.
Но вече са останали само приятели. И пак май и се беше дояло кекс...

# 706
  • Мнения: 115

                     А тук не ви ли изглежда слабичък !? Peace
Много му отива бяло, направо се разтапям!  Crazy Crazy Crazy

# 707
  • Мнения: 12





                Всеки път забравям да Ви питам не пишат ли въвъ фейса какви са тия грънци там..!? Peace

# 708
  • Мнения: 115
ОООО, Кристин обича кекса момичета. Сигурно е имало. Той си призна.
Но вече са останали само приятели. И пак май и се беше дояло кекс...

То и на Керим му се яде, ама не с нея!  Wink Wink Wink

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 34 070
Кристин защо го притесняваше. Керим е женен, ела ме закарай до хотела.
Звъня му по нощите...А и тя не знае нищо за делото и насилието...може да спи до жена си...
Луда работа. това да не ти е Англия...

# 710
  • Мнения: 115
Кристин защо го притесняваше. Керим е женен, ела ме закарай до хотела.
Звъня му по нощите...А и тя не знае нищо за делото и насилието...може да спи до жена си...
Луда работа. това да не ти е Англия...
Ама и той хиената, по телефона и каза на Кристин, че излизали от банята и ще си лягат.  Wink Wink Wink

# 711
  • Мнения: 11 986


-И кво ми пишете,че тази Кристин харесва Керим....Ами да си го харесва колкото иска...И тя като него,мерак чок ама Керим ищах към нея йок,но и от мен ихтебар...Сега като ме види така пременена и с тапия,ще си глътне милото граматиката...Оная вечер само малко баджак му показах за разкош,но сега ще има волна програма...Айде сега отивам при милото ми, дето ми се води мъж по документ,да види де е Фатме new,де е оня зъм Кристин....

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 34 070
15. - 6 част също е качено в тубето. Може да се гледа от 1 страница...
Още 7 и 8 част останаха. днес май всички са в нета. Става малко бавно...

# 713
  • Мнения: 12
ОООО, Кристин обича кекса момичета. Сигурно е имало. Той си призна.
Но вече са останали само приятели. И пак май и се беше дояло кекс...

То и на Керим му се яде, ама не с нея!  Wink Wink Wink



             Представяш ли си да си толкова влюбен , да знаеш , че ти е жена и да не я докосваш..!? ooooh!


              Когато дойде момента , ако сценаристите не ни го представят както трябва ще съм бясна...

             Трябва да я заведе някъде далеч , цял ден да я разхожда и прави комплименти , да и прави малки подаръци и вечерта , ах вечерта...!? ooooh!


             Забравих , че ще имаме истинска сватба..., тъпо ще е ако е  вечерта след нея , това вече го гледах в един друг филм!?
newsm78 ooooh!

# 714
  • Мнения: 0
Прияло и се беше кекс на Кристин, ама не я огря.  Joy  Joy  hahaha
Най-нагло си го повика в хотелската й стая, но нашето момче е желязно, набързо й стихна мерака.  Joy

# 715
  • Мнения: 12


-И кво ми пишете,че тази Кристин харесва Керим....Ами да си го харесва колкото иска...И тя като него,мерак чок ама Керим ищах към нея йок,но и от мен ихтебар...Сега като мр види така пременена и с тапия,ще си глитне милото граматиката...Оная вечер само малко баджак му показах за разкош,но сега ще има волна програма...Айде сега отивам при милото ми, дето ми се води мъж по документ,да види де е Фатме new,де е оня зъм Кристин....


              Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 716
  • Мнения: 11 986
Но ние и на балкона сме станали доста smile3506 smile3506 smile3506

# 717
  • Мнения: 115
ОООО, Кристин обича кекса момичета. Сигурно е имало. Той си призна.
Но вече са останали само приятели. И пак май и се беше дояло кекс...

То и на Керим му се яде, ама не с нея!  Wink Wink Wink
            Представяш ли с след толкова любов , да знаеш , че ти е жена и да не я докосваш..!? ooooh!
              Когато дойде момента , ако сценаристите не ни го представят както трябва ще съм бясна...
             Трябва да я заведе някъде далеч , цял ден да я разхожда и прави комплименти , да и прави малки подаръци и вечерта , ах вечерта...!? ooooh!
             Забравих , че ще имаме истинска сватба..., тъпо ще е ако е  вечерта след нея , това вече го гледах в един друг филм!?
newsm78 ooooh!
А преди време бях се избъзикала, че се притеснявам за Фатмето при първото им кексане, той я обича тооооооооооооолкова много и тоооооолкова време се сдържа дори да не я докосне, че като дойде момента ще я засмуче от целувки.

# 718
  • Мнения: 11 986
, че като дойде момента ще я засмуче от целувки. [/b][/i][/color]

А толкова въздържание да ли е здравословно Sick,ще изригне като гейзер в Йелостоун Crazy

# 719
  • Мнения: 115
, че като дойде момента ще я засмуче от целувки. [/b][/i][/color]

А толкова въздържание да ли е здравословно Sick,ще изригне като гейзер в Йелостоун Crazy
както казах притеснявам се за Фатмето! Crazy Crazy
И веднага се сещам за прекрасните му ръце!  Wink Wink Wink Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт