Прием Детски Градини Варна - 2011 тема №2

  • 39 245
  • 777
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 88
запис и от мен!
Чакам с нетърпение класирането на 31ви.
 Успех на всички!

# 31
# 32
  • Мнения: 286
Дали наистина в последния ден ще допълнят информацията за приема?
Много несериозно и непрофесионално отношение.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 45
ние чакаме за ясла в ОДЗ...къде точно ще излезе класирането....

# 34
  • Варна
  • Мнения: 389
ние чакаме за ясла в ОДЗ...къде точно ще излезе класирането....

http://gradini-varna.com

# 35
  • Варна/Белгия
  • Мнения: 311
Здравей те записвам се да следя,ние по първо желание сме в Звездичка.Желая успех на всички.

# 36
  • Мнения: 143
Здравейте!
Успех на всички малко остана до финала Praynig

# 37
  • Варна
  • Мнения: 9
Успех на всички! bowuu
Някой знае ли до коя дата ще бъде потвърждаването в случай на изтегляне на номера на детето в някоя от градините? До 6 или 7 юни?
Малко глупав е въпроса, но ще пътуваме и трябва да организирам прибирането преди тази дата. Ако сме от късметлийте де  Praynig

# 38
  • Мнения: 102
Успех на всички! bowuu
Някой знае ли до коя дата ще бъде потвърждаването в случай на изтегляне на номера на детето в някоя от градините? До 6 или 7 юни?
Малко глупав е въпроса, но ще пътуваме и трябва да организирам прибирането преди тази дата. Ако сме от късметлийте де  Praynig

На мен директорката, като ми приемаше документите ми каза, че на 30ти май излиза класирането и до 7 дни трябва да се заяви желание за записване. Гледайте да не изпуснете срока!

Успех на всички ни Peace

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Успех на всички! bowuu
Някой знае ли до коя дата ще бъде потвърждаването в случай на изтегляне на номера на детето в някоя от градините? До 6 или 7 юни?
Малко глупав е въпроса, но ще пътуваме и трябва да организирам прибирането преди тази дата. Ако сме от късметлийте де  Praynig

На мен директорката, като ми приемаше документите ми каза, че на 30ти май излиза класирането и до 7 дни трябва да се заяви желание за записване. Гледайте да не изпуснете срока!

Успех на всички ни Peace
А само майката ли има право да потвърди или може и таткото?

# 40
  • Варна
  • Мнения: 389
Успех на всички! bowuu
Някой знае ли до коя дата ще бъде потвърждаването в случай на изтегляне на номера на детето в някоя от градините? До 6 или 7 юни?
Малко глупав е въпроса, но ще пътуваме и трябва да организирам прибирането преди тази дата. Ако сме от късметлийте де  Praynig

На мен директорката, като ми приемаше документите ми каза, че на 30ти май излиза класирането и до 7 дни трябва да се заяви желание за записване. Гледайте да не изпуснете срока!

Успех на всички ни Peace
А само майката ли има право да потвърди или може и таткото?
Аз подадох заявление от името на мъжа ми, т.е. заявлението е от негово име...би трябвало и двамата да могат да запияат детето...

# 41
  • варна
  • Мнения: 256
 newsm44 newsm44 newsm44
Наредба 26 е обнародвана днес...децата ще се изписват от детските ясли след 01.09 в годината в която навършват 3 години или по-рано по желание на родителите...
Най - накрая нещо разумно в нашата държава

# 42
  • Мнения: 747
Успех на всички! bowuu
Някой знае ли до коя дата ще бъде потвърждаването в случай на изтегляне на номера на детето в някоя от градините? До 6 или 7 юни?
Малко глупав е въпроса, но ще пътуваме и трябва да организирам прибирането преди тази дата. Ако сме от късметлийте де  Praynig

На мен директорката, като ми приемаше документите ми каза, че на 30ти май излиза класирането и до 7 дни трябва да се заяви желание за записване. Гледайте да не изпуснете срока!

Успех на всички ни Peace
А само майката ли има право да потвърди или може и таткото?

Не мисля, че е от значение, важното е да се обадиш в градината, че запазваш мястото, за да знае директорката колко бройки да пуска за следващо класиране. 

# 43
  • Варна
  • Мнения: 468
Момичета, имайте предвид, че в много градини се насрочва родителска среща няколко дни след като излезе класирането. Присъствието е задължително и там се попълват тези декларации, че потвърждаваш желанието си детето да посещава конкретната детска градина.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 9
Всъщност класирането ще е на 31 май. Поне така пише в Процедурата:
Списъците с приетите деца се оповестяват на 31.05 в електронния регистър и на видно място във всяко детско заведение. В едноседмичен срок от обявяването на списъците родителите на приетите деца писмено декларират записването на детето си в съответната яслена група и детска градина.
Надявам се че и по телефона може да стане в краен случай, но ще се постарая да сме си тук на 6 юни Peace
 
Току що прозвъних Общината със глупавия си въпрос. Отговориха ми че едноседмичен срок означава в рамките на 1 календарна седмица която започва да тече от следващия ден след класирането, а именно 1 Юни. Дано съм полезна на още някой  Peace

Последна редакция: вт, 10 май 2011, 09:27 от Juliko

Общи условия

Активация на акаунт