продаване по интернет

  • 3 406
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 120
 За продавалника ли става въпрос? Не знам как е по закон, но не е много коректно да се обявява марка, за която не може да се гарантира. Аз доста се ровя там, много често след десетина въпроса чак продавачът се сеща да спомене, че стоката е реплика. В ebay в повечето случаи това е обявено, пък било то и с по- дребен шрифт. Ако беше продала там можеха да те накарат да върнеш парите. За тук не знам. А това, че са минали дни не значи, че стоката е била употребявана. По- добре се разберете, не така с лошото.

# 16
  • Мнения: 305
Аз признавам ,че имам вина с това че съм обявила марка,но на кутията която имах аз така пишеше.Признавам вината си за това.Дамата е получила пратката и на 19.04 ми е поставила оценка и ми е пратила парите.На 09.05 се сеща да си иска парите и ми казва че стоката е в много лошо състояние.Това категорично не е вярно.Изпратих и я в отлично състояние.Качила съм реални снимки и единствината ми вина е че съм я подвела неволно с марката.Предложих и да я компенсирам като и изпратя друго от моите стоки без да ми плаща.Отговора беше-не продаваш маркови неща.Тя си искала парите.Но каква ми е гаранцията, че не я е ползвала и повредила, и че ще ми прати точно това което аз съм пратила.Аз като получа нещо го отварям,разглеждам и преценявам отговаря ли на описанието или не и реагирам веднага.Не чакам да минат 20 дена.Ако беше писала веднага щях без проблем да върна парите,но след 20 дена....
И как да се разбера със жена,която веднага започва със заплахи и нападки.Тя не иска да приеме някакво компромисно решение и за двете,тя иска на нея да се угоди.Както каза и другата дама със поста-да е гледала като е купувала и като е получила стоката.Аз бях готова да я компенсирам-отказа.Какво да направя в случая?

# 17
  • Мнения: 481
първо спри да продаваш ментета, представяйки ги за оригинални стоки!
Второ като ти върне стоката виж в какво състояние е, и ако не е употребявана и върни парите и и се извини!
Търговията с фалшиви марки е подсъдима!

# 18
  • Мнения: 2 180
jambyre, повдигна ми се от постовете ти! Изключителна наглост и грозен език. И какви са тези фалшиви имена и прочие? На 15г. ли си? Дано не попадам на теб в продавалника.

# 19
  • Мнения: 116
Наистина не е нормално да чакаш 20 дни и тогава да се сетиш да връщаш стоката.Иначе съм съгласна,че не трябва да се дава подвеждаща информация.Но в Продавалника това е нормално сякаш.Както е нормално да ти излезе по-скъпо от там,отколкото ако си го купиш ново от магазина...

# 20
  • Мнения: 4 120
Кой е jambyre? Rolling Eyes
 Тъй като си пазарувам от продавалника, да го имам предвид.

Общи условия

Активация на акаунт