Деца отглеждани в чужбина-1

  • 26 423
  • 747
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 185
Добре дошли в темата на майки, отглеждащи децата си в чужбина  Grinning !

Тази тема е за онези, които имат дечица на възраст над, или около 12 месеца  Grinning.

Ако имате бебенце, което отглеждате в чужбина, моля заповядайте в темата "Бебета родени в чужбина", която се намира в същия подфорум и изданията и се обновяват периодично.
Ако сте бременна и живеете извън България, моля заповядайте в темата "Бременни майки в чужбина" в Общ отчетен подфорум на раздела "Бременност и раждане".


Чужбински деца

По държави :

Великобритания
:

София на Ell - 07.05.2010
Белла на Winnie - 22.05.2010
Борис на bebolinka82 - 14.08.2010
Луи Масимо на jenny28 - 17.08.2010


Германия:

Дара на Tink- 05.03.2010
Лия Мишел на Siiu - 17.07.2010

Гърция

Ребека на Old Sport - 26.03.2010 ( + България § Англия)
Маринела на Kosty - 21.07.2010


Израел:


Испания:

Йоана на Rally_Y - 01.08.2010


САЩ:

Евелин Кристина на hunichka - 27.04.2010
Kaлин на Titina - 24.05.2010
Лилия на Juturna - 09.07.2010
Дамян на Journey - 26.07.2010
Алек на Clairette - 27.07.2010
Николай на mickey_82 - 09.08.2010

Франция:
Моника на Ivеntse - 23.01.2010
Леа Ерика на Bobi40 - 22.07.2010
Емили на madame - 08.08.2010

Холандия:

Томаз Йозеф на Maggy77 - 30.03.2010


Швейцария:

Едуард на Бюти - 11.05.2010
Алессандро на Гаца-Баца (maritaa) - 13.07.2010

# 1
  • Мнения: 2 185
Момичета, тъй като поех ангажимент пуснах темата за "Деца отглеждани в чужбина" . Не успях да направя кой знае какво оформление, но имаме проблеми  Sad и не мога да отделя особено много време, за настроение да не говорим...Мисля, че ще свърши работа на първо време. Не можах да измисля по какъв признак да подредя списъка, затова направих подразделението по държави   33uu . Включила съм в списъка децата, родени от Август назад, в последствие като пораснат останалите и се присъединят, ще добавяме. Включила съм само относително редовните.
Йойо на Менти и Алекс на Солей ги нямаше в списъка, и тъй като не знам какви са им съображенията не съм ги вписвала и в новия списък, ако желаят ще ги добавя  Peace

# 2
  • Мнения: 3 988
Клер, мерси!   bouquet

# 3
  • Мнения: 7 914
Ми аз такова... имам дете и над годинка. Crazy Mr. Green

# 4
  • Мнения: 628
Клер,
Благодаря за темата, пожелавам с много радостни и полезни постове да се напълни. Вие се справяйте с несгодите, а настроението - ако ние не се погрижим сами за него, няма кой да ни го оправи, да знаеш! Аз съм в дупка, цяла яма, но по други причини ;-( като имаш ищах, пък било и по-натам, сподели! Може пък някой да е минал през това и да сподели как се е справил!
Надявам се да ни приемете, макар и вече да сме само "родени" в чужбина, а сега ще се отглеждаме в БГ, надявам се по малко по-чужбински маниер, че ми се взема акъла от повечето бг способи ...тъжно за децата, както Цвети сподели ...

# 5
  • Мнения: 628
За Йоав едно голямо "честит рожден ден"! Много радост и усмвки!

Как да се отърва от миризмата на нови мебели? С проветряване бавно, сол с вода съм сложила от вчера в стаята ама още ми мирише, дразни ме много ;-(

# 6
  • Мнения: 96
Мерси за новата темичка Клеар! Каквото и да се случва около вас сигурна съм, че на много други се случва същото! Позитивно мислене и дано всичко скоро е зад гърба ти!
 Едно огромно Честит Рожден Ден на Йоав! Да расте усмихнат и любознателен с много късмет!
Нашите батко и кака днес си заминават и ще видим малчо как ще е самичак отново, че му е много хубаво с всички наоколо!
Боби ти пък какво си се запритеснила, нали знаеш, че сме от една порода тука ще си стоиш!

# 7
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Клер благодаря за темата Simple Smile


Я да се разпиша че да не изпусна Simple Smile Щот имам и голямо бебе и дете на годинка Simple Smile Жалко че няма училищна тема за деца в чужбина
Мами с какво спят децата ви? В смисъл Еми е с чувалче но нещо не мога да уцеля дебелината. С едното и беше топло, изпоти се, после пък замръзна че и беше влажна пижамката Sad

Честит рожден ден на Йоав!

# 8
# 9
  • Мнения: 628
Мадам,
Ние сме още със зимния (tog 2,5), но тук е 8-9 градуса денем ...а нощем не ме питай! Таз сутрин осъмнахме с бяла Витоша в сняг!
Ние имаме зъбна криза и ми писна вече, а следобед заминаваме на пробно гардери (следобедна ясла), френска няма, в английска я пускам, да видим как ще е!Започнахме и с придвижването - само на заден ход обаче, раче , какво да го правиш Wink

Джени, мерсаж Wink как е патето без кака и батко ще разкажеш скоро. Ти нали си там Wink

# 10
  • Мнения: 407
Клер мерси за темата!  Hug Дано проблемите бързо отшумят  Peace оформлението и подобни неща не са толкова важни, най-важното другото да е наред при вас.

Честит рожден ден на Йоав!  smile3525 newsm59 С пожелания за блестящо детство и много слънчеви щастливи дни! На мама Мента честит празник   bouquet и дано ни навестява по-често.

Боби айде молим ти се без цепене от групата.  Wink  И ние сме със зъбна криза, пак избиха 2 накуп миналите дни, но май не са сами защото подивява и само чеша венците. Успех с градината!  Peace За миризмите съм чувала, че изстискан лимон или портокал (+ корички) във вода ги отнемал, но не съм пробвала. Аз обичам да ми мирише на нови мебели.  Mr. Green

Мадам малкия спи цяла зима с есенно-пролетно чувалче, а от скоро без нищо. (В нашата спалня е 30 градуса  Tired)

# 11
  • Мнения: 63
Клер, благодарности за труда по темата! Шапка ти свалям, че си успяла и с това да смогнеш.   bouquet

# 12
  • Мнения: 7 914
Честита годинка на Йоав! Да расте весел и безгрижен за радост на мама и тате!
 Hug Hug Hug Hug

# 13
  • Мнения: 3 988
Честит рожден ден на Йойо и тук!   party041 Да расте весело и безгрижно дете! Честит празник и на Ментичка! bouquet Прегръдки!  Hug

# 14
  • Мнения: 2 369
оооо ето ме.засега само запис,че имам да чистя.

клер,мерси  Hug

Общи условия

Активация на акаунт