Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 3

  • 40 082
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 303
Искам да ви питам нещо. Някой от вас знае ли препарат, с който да сутрешната кашлица и да отхрачвам повече гадости, за да се чистя от натрупалите се вещества?
Здравейте  Hug Първия път пих сиропа на др. Тайс ( Мукоплант ) , той наистина много ми помогна ... тогава моята  кашлица продължи около 2 седмици , после вече нямаше и най-малък спомен от нея . Успех   bouquet

# 736
  • Мнения: 201
НОВА ТЕМА

Последна редакция: пн, 23 яну 2012, 22:44 от denchilita

# 737
  • Мнения: 303
Нещо май не става да се влезе в новата тема...или аз нещо правя  newsm78

# 738
  • Мнения: 201
я да видим така по-лесно ли е?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=636301.0

# 739
  • Мнения: 0
Ако имате потребност от пушене съветът ми е да си купите опаковка ТАБЕКС и да приемате по 1 таблетка при огробно желание за цигара, изцяло замества нуждата. Незнам дали ви е попадала информация, но това е единствения продукт за отказване на цигари, който не съдържа никотин.  newsm78.
Успех в борбата с цигарите!!!

# 740
  • София
  • Мнения: 15 467
Ако имате потребност от пушене съветът ми е да си купите опаковка ТАБЕКС и да приемате по 1 таблетка при огробно желание за цигара, изцяло замества нуждата. Незнам дали ви е попадала информация, но това е единствения продукт за отказване на цигари, който не съдържа никотин.  newsm78.
Успех в борбата с цигарите!!!
      Има нова тема, а и нали не мислиш ,че този, който е решил да ги отказва, не се е информирал за всичко?Това ми прозвуча малко като реклама.

Общи условия

Активация на акаунт