Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 10

  • 47 936
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 804
Ходила съм до Истанбул с Караджа турс на нормални цени-допълните ексурзии са безобразно скъпи,а някой екскурзоводи са ужасни-единия говореше развален български та почти нищо не разбирах.Освен това няма добра дисциплина при воденето на групите и един път чакахме част от групата над час та после претупаха останалите забележителности.На другия ден изпуснахме ферибота и чакахме  следващия-изобщо ще ви е по -добре сами да си организирате нещата в На път има огромна тема за града.
Щях да забравя за стария раздрънкан рейс ,който и при нас се потроши та закъсняхме с пет часа,защото не искаха да повикат нов  и за гадния хотел,но другите групи са били и в по-хубави рейсове и хотели та явно съм карък.
Използвахме втория ваучер за Сензо ди арте-този път всичко беше вкусно и прясно,но пък бебето не беше в настроение и направи голямо шоу,добре че пак бяхме единствените посетители  Sunglasses.

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 11:55 от гъбка

# 721
  • Мнения: 389
Никъде не ходете с Караджъ Турс,особено,ако сте с деца  #2gunfire не стига,4е ни зарязаха на магистралата да 4акаме над 2 4аса,а и едно извиня не казаха.

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Момичета, какво става, ако съм заявила ваучер с плащане през Изипей (от Колектива), но не успея да го платя? Какъв е срокът за плащане?

# 723
  • Мнения: 499
Момичета, какво става, ако съм заявила ваучер с плащане през Изипей (от Колектива), но не успея да го платя? Какъв е срокът за плащане?


Обикновено е 2 дни след заявката.Ако не го платиш- нищо не става:)

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Благодаря! Simple Smile

# 725
  • Мнения: 0
Момичета, какво става, ако съм заявила ваучер с плащане през Изипей (от Колектива), но не успея да го платя? Какъв е срокът за плащане?


Обикновено е 2 дни след заявката.Ако не го платиш- нищо не става:)

Нищо не става, в смисъл, че си губиш ваучера  Peace

# 726
  • Мнения: 1 040
Не успях да прочета цялата тема назад, но някои има ли мнение за кавитацията в Магнифико в Ст. град. http://great.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%86%D0%B8 … %D0%BB%D0%B2.html

Ще бъда кратка, че бяхме писали в една от темите - не си влагай парите в този салон ! Записването е много трудно, а процедурите претупват бързичко, а ефекта е спорен също така апаратурата им е Китайска и не е много ясно на каква честота работи. Поне никой от салона не успя да даде конкретен отговор - всеки казваше различна цифра.


maison godet София

http://www.zadrujno.bg/627/vaucher-frenski-resturant-maison-gode … ane-otstapka.aspx
Който беше изпуснал, пак са го пуснали такъв елитен ресторант. Някой искаше да пробва за това го го пускам.

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 12:58 от Ragga

# 727
  • София
  • Мнения: 13 256
Момичета, какво става, ако съм заявила ваучер с плащане през Изипей (от Колектива), но не успея да го платя? Какъв е срокът за плащане?


Обикновено е 2 дни след заявката.Ако не го платиш- нищо не става:)

Различно е. Понякога е 1 ден. И е точно така - губиш ваучера.

Аз пък да попитам за офертата на за торта на Колектива. Разбирам, че за 20 лева се получават 5 парчета и това е  намалена цена? Може ли нормалната цена на 1 парче торта да е 8 лв.? Дори и в ресторантите стигат до 5 лв., а пак са домашно приготвени.  Rolling Eyes Някой да знае колко са големи?

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 12:51 от Тaня67

# 728
  • Мнения: 10
Момичета,

харесах си тази оферта, тъй като съм била в заведението:

http://bg.kolektiva.net/sofia/extra/vaucher-t-vkljuchva-konsumac … predlaganata.html

но никъде не видях да пише за колко човека важи ваучерът - дали за един или за двама. Доколкото виждам в Колектива няма опция за коментари по сделката, трябва да им се обадя, за да разбера ли? Вие какво мислите?

# 729
  • София
  • Мнения: 6 305
И аз с питане за тази оферта - семейна пица XL(1400 гр.) от "Торонто пица". И как става потвърждаването на плащането, не виждам активен бутон? newsm78

# 730
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
И аз с питане за тази оферта - семейна пица XL(1400 гр.) от "Торонто пица". И как става потвърждаването на плащането, не виждам активен бутон? newsm78
При мен си излиза зелен бутон "Поръчай сега", след като си избрала начин на плащане.

# 731
  • Мнения: 498
Цитат
Аз пък да попитам за офертата на за торта на Колектива. Разбирам, че за 20 лева се получават 5 парчета и това е  намалена цена? Може ли нормалната цена на 1 парче торта да е 8 лв.? Дори и в ресторантите стигат до 5 лв., а пак са домашно приготвени.  Rolling Eyes Някой да знае колко са големи?

Е това и аз го гледах, и се чудих и умувах, как са го написали подвеждащо първоначално ще помислиш че си е цяла торта, после става ясно че е за парче, но какво трябва да е това парче, то и в Шератон едва ли ще струва толкова пари  Mr. Green Нямам думи за надутите неща!

# 732
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
Цитат
Аз пък да попитам за офертата на за торта на Колектива. Разбирам, че за 20 лева се получават 5 парчета и това е  намалена цена? Може ли нормалната цена на 1 парче торта да е 8 лв.? Дори и в ресторантите стигат до 5 лв., а пак са домашно приготвени.  Rolling Eyes Някой да знае колко са големи?

Е това и аз го гледах, и се чудих и умувах, как са го написали подвеждащо първоначално ще помислиш че си е цяла торта, после става ясно че е за парче, но какво трябва да е това парче, то и в Шератон едва ли ще струва толкова пари  Mr. Green Нямам думи за надутите неща!
Грамажа обаче е даден за всяко парче по 400гр, гледах сега в Неделя едно парче го дават 135- 270гр, зависи от тортата.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Аз пък съм доволна от екскурзията на "Караджъ турс" в Истанбул. Единствено рейсът беше някакъв китайски боклук, но никакви проблеми не сме имали. Графикът се спазваше много точно. Хотелът беше по-хубав, отколкото очаквах. Екскурзоводът ни там,  Ахмед, беше много на ниво. Научих и запомних много. Водачката на групата също беше ОК. Допълнителните екскурзии наистина не си струват. Аз си организирах сама престоя там, благодарение на информацията в темата в подфорум " На път", за което едно голямо "благодаря" на момичетата, които пишат там.

# 734
  • Мнения: 1 983
Дали някой има отзиви за тази оферта? http://grabo.bg/sofia/vecheria-za-dvama-i-zabavlenie-po-ruski-pl … na-za-40lv-05vu6f
Искам да го купя за моите родители, но ако ще останат разочаровани, няма да рискувам. Peace

Общи условия

Активация на акаунт